Şimdi Ara

MBP 13' Ram Upgrade ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 2gb olan ramimi 4gb yukseltmek istiyorum.Crucial 4GB 204-PIN PC3-8500 SODIMM DDR3 Memory KIT (2GBx2) {link asagida} adinda bi urun buldum macbookpro ile tam uyumlu oldugu soyleniyor.Ki apple in destekledigi ramlerle ayni pin ve cinste.Fiyati 65$ turkiyeye gore cok iyi bi fiyat ve amerikadan donmeden almak istiyorum.Sizin fikriniz nedir?

LINK

• Ben yeni bir MBP 13" getirtiyorum ABD'den ve Apple'a yaptırdım ram upgrade ini. 100 dolar farkla. Fakat biraz önce amazon.com da gezerken ben de gördüm linkini verdiğin ram i. Feedbacklari okudum bu ramle ilgili ve baya olumlu yorumlar gelmiş. Şimdiki aklım olsa ben de bu ramlerden aldırır ve kendim takardım. Sonuçta yaklaşık 40 dolar daha ucuz ve eski ramlerin de sana kalıyo (2x1). Eskileri satabilirsin de.

Son söz: alınası
  • evet gercekten iyi bir fiyat ve dedigin gibi yorumlari ben de okudum herkes memnun ve olumlu mesajlar yazmis.Bu arada siparisi verdim
  • Arkadaslar ramler elime ulasti hic bi sorun olmadan taktim ve calisiyor
  • Banada getirseniz bir cift cok makbule gecer valla,besiktas askina!
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeagle08

arkadaslar 2gb olan ramimi 4gb yukseltmek istiyorum.Crucial 4GB 204-PIN PC3-8500 SODIMM DDR3 Memory KIT (2GBx2) {link asagida} adinda bi urun buldum macbookpro ile tam uyumlu oldugu soyleniyor.Ki apple in destekledigi ramlerle ayni pin ve cinste.Fiyati 65$ turkiyeye gore cok iyi bi fiyat ve amerikadan donmeden almak istiyorum.Sizin fikriniz nedir?

LINK

yanlış yazmadıysanız 204 pinlik soketi 200 pinlik yuvaya nasıl soktunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cbenlidayi -- 26 Eylül 2009; 18:08:05 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.