Şimdi Ara

MCJ'den yeni LED TV sürprizi! 50 adetle sınırlı Panasonic 32X5E sadece 599 TL !! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
5.028
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: aKSeL051

quote:

Orijinalden alıntı: erkanist

Sizin TV'nin garantisi nedir?

Bu garanti meselesinden pek anlamam ama servis gelip ücretsiz kurdu. Herhangi bir problem yok.

Ürün kargoda görünüyor. Henüz sms veya mail gelmedi. Takip no falan da göremiyorum.

Sizin sipariş hangi kargo firmasıyla gelmişti. Bir de ürün kargoda göründükten sonraki gün teslim edildi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanist

Ürün kargoda görünüyor. Henüz sms veya mail gelmedi. Takip no falan da göremiyorum.

Sizin sipariş hangi kargo firmasıyla gelmişti. Bir de ürün kargoda göründükten sonraki gün teslim edildi mi?

Aras kargo ile geldi. Takip no sms ile gönderildi. Kısa sürede elinize ulaşır diye düşünüyorum.
  • Benim TV teslim edildi
    Panasonic bugun servis kaydi almiyor. 444 72 62 bugun mesaide degilmis. Artik pazartesi arayacagiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim tv de teslim edildi. teşekkürler MCJ daha güzel kampanyalarda görüşmek üzere..
  • unutmadan hediyeniz ve daha önemlisi inceliğiniz için teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: defi

unutmadan hediyeniz ve daha önemlisi inceliğiniz için teşekkürler..

Ne hediyesi?
    Benim sipariş babamın evine teslim edildi. Hediyesi varsa da görmedim
  • mutfak aleti çırpıcı
  • Merhaba,

Üründen 8 adet dahawww.mcj.com.tr 'de satışa açılmıştır.

İyi alışverişler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yariletken -- 9 Mart 2013; 6:24:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yariletken

Merhaba,

İyi alışverişler!

Site sertifika hatası veriyor şu anda.

Firefox / Win 7
  • quote:

Orijinalden alıntı: Söylev

quote:

Orijinalden alıntı: yariletken

Merhaba,

İyi alışverişler!

Site sertifika hatası veriyor şu anda.

Firefox / Win 7

Evet.İnternet Explorer da sorun yok. Kullanan arkadaşlar memnunmudur cihazdan.
  • slmlar. benim tv nin kutusundan tv ünitesine oturan parça çıktı. ancak yer ayağı ile tv yi birbirine bağlayan parça çıkmadı :( aldığımda kutuyu kontrol ettim ancak bu parçanın olduğunu bilmediğimden ve duvar aparatı alıp kullandığımdan eksikliğini farketmedim.
    şimdi ise ev değişikliğinden tv ünitesi aldım ancak parça eksik olduğundan bağlayamadım. tv yi duvar aparatıyla kullanan ve ihtiyaç fazlası söz konusu parça elinde olan arkadaştan makul bir fiyat karşılığı satan olursa memnun olurum. teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.