Şimdi Ara

MCJ'den yeni LED TV sürprizi! 50 adetle sınırlı Panasonic 32X5E sadece 599 TL !! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
5.028
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istediğim özelliklerde uygun fiyatlı bir ürün ilanı paylaşan arkadaşa teşekkür ederim. ben aldım bir tane hayırlısı..
  • ödeme sayfasında bonus ile 100/10 indirim + 3 taksit seçeneğini işaretlemelisin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkseed

%10 bonus indirimi nereden geliyor?

Mobilden girdigim icin suan siteye bakamiyorum.
    Urun sayfasinda "kupon kodu indir" diye bir buton var. Ona basinca hesabina tanimliyor. Odeme ekraninda seciyorsun o kadar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende aldın bir tane.
  • Bonus kartım yok. Nakitte bari indirim olsaydı :(
    Geriçi geçen hafta media markta satılan bir modeli vardı. 1,350 Tl gibi bir fiyatta. Görüntüsü pek hoşuma gitmemişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkin -- 24 Şubat 2013; 10:04:05 >
  • Tv satışı ile ilgili sms geldi az önce de. MCJ'den bol bol sms yolluyorlar.
  • TV güzel çok eski seri ve fiyat yüksek fiyatta oynama yapsalar alınırdı amma illa stok giriş fiyatı olcak aşşağısına razı olan yok ,hani diyorlarya iş var beğenen yok ,satıcılardada alacak müşteri var karından feragat eden yok aynı pisikoloji bence.
  • Kullananan varmıdır. Görüntüsü nasıldır ?
  • Güvenilir mi bu site?
  • bence fiyat gayet iyi bu fiyata seg falan var
  • 50hz bence görüntü kötüdür .ama fiyat uygun görüntüsü iyise alınır.
  • Bugün saat 14.45 itibariyle stoklar tükenmiştir. İlginize teşekkür ederiz.
  • ürünler kargoya ne zaman verilecek ? cumartesi sipariş verdim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: defi

ürünler kargoya ne zaman verilecek ? cumartesi sipariş verdim. teşekkürler.

Kargoya 7 iş günü içerisinde verecekler de benim anlamadığım sipariş durumu hala "Ödeme Tamamlandı" olarak görünüyor.
    Hala "Hazırlanıyor" kısmına terfi edemedik. Sizde de böyle mi?
  • evet. hala hazırlanmaya terfi edemedi. arıyacağım şimdi.
  • aradım 444 5 625 numaralı MCJ hattını. ürün henüz yola çıkmadı, 7 gün içinde mutlaka ürün teslim edilir. ürün teslim edilmezse tekrar arayın biz müdahale edelim dedi müşteri hizmetleri.
  • Bizim önceki siparişlerde öyle olmuştu. 2 gün içinde ödema onaylandı kargoya verildi.
  • Bekleyeceğiz artık. Ama görünen o ki teslim edilmesi önümüzdeki haftaya kalabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aKSeL051

Bizim önceki siparişlerde öyle olmuştu. 2 gün içinde ödema onaylandı kargoya verildi.

Sizin TV'nin garantisi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanist

Sizin TV'nin garantisi nedir?

Bu garanti meselesinden pek anlamam ama servis gelip ücretsiz kurdu. Herhangi bir problem yok.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.