Şimdi Ara

Mediamark 1100 tl para iadesi yerine ürün al diyor para vermiyor yardım edin beyler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler media markt telefonum iade alıyor ücreti karttan geçilmiş daha önce o kartta iptal olduğu için ücreti karta gönderemedikleri için bir ürün almamı istiyorlar, şimdi kart kapalı bu durumda media markt bu parayı bana peşin ödemesi gerekmezmi bu konuda bilgisi olan yazsın.. diyelimki para alamadım paraya çevrilecek ne alabilirim? yada ürün aldım 15 gün içinde iade edeiblmyim acaba?

• geçmiş olsun
  • zibidi gonzales kullanıcısına yanıt
    o kadar vahim mi hocam durum
  • quote:

Orijinalden alıntı: knoll

hocam çok saçma bir yöntem var ama işe yarayabilir
    eğer ki ürün almak istemiyorsan bunu sana diyen şubenin kasasının yanında bekle . Nakit alacak kişilerden rica ederek onların ücretini senin ödemeni teklif et
    belki kabul eden çıkar

• Alo 175

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryner

quote:

Orijinalden alıntı: knoll

hocam çok saçma bir yöntem var ama işe yarayabilir
    eğer ki ürün almak istemiyorsan bunu sana diyen şubenin kasasının yanında bekle . Nakit alacak kişilerden rica ederek onların ücretini senin ödemeni teklif et
    belki kabul eden çıkar

Güzel fikir. Kasada beklerken belki orda işe bile başlarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ryner kullanıcısına yanıt
    harbiden mantıklı hocam iyi fikir ama orda beklemek lazım kasiyerler ve çalışanlar zaten bi çeşitler para vermemek için kırk dereden su getiriyorlar
  • up
  • Yüz yüze satışta satılan ürün ayıplı değilse iadesi mümkün değildir,onun yerine müşteri memnuniyeti açısından çek vs gibi yöntemlerle durum telafi edilir.Bazı işletmeler de müşteri memnuniyeti açısından duruma göre iade alabilmektedir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.