Şimdi Ara

Mediamarkt'tan aldığım ürünü mağaza TESLİM ETMİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçtiğimiz hafta cuma günü kasa fanı almak için mediamarkt'ın internet sitesine girdim. Bir tane kasa fanı beğendim ve ertesi gün mağazadan teslim alabileceğimi söylediği için ödemesini yaptım. 2 adet yeşil renkte sipariş ettim. Daha sonra 2 adet beyazından sipariş ettim ve ödemesini yaptım. Ertesi gün mağazaya gittim ve ürünü sordum elimizde yoktu, biz depodan istedik haftaya gelir dediler. Tamam dedim uzatmadım, amazondan siparişimi verdim bunlar beni arayana kadar amazondan fanları aynı fiyata aldım ve kurdum.

Daha sonra yeşil olan 2 fan için mağazada hazır alabilirsiniz diye mail geldi.Çağrı merkezini aradım iptal ettiğimi ve iade istediğimi söylemek için ama önce beyaz olanlar niye temin edilemedi diye sordum. MH danışmanı bana toplu alım yapmışsınız siteden banlanmışsınız, zaten mağazaya gitseydiniz de size vermezlerdi deyince tepemin tası attı.Ben senin oyuncağın mıyım? Bana herhangi bir sebeple parasını ödediğim malı vermeyebilirsin bu senin hakkın mesafeli alışveriş sözleşmende yazıyor, toplu alım dersin, stok yok dersin hepsi kabulum. Ancak bir insana siparişiniz mağazamızda hazır buyrun alın deyip ürünü teslim etmemek terbiyesizliktir. MH danışmanına peki ben şehrin öbür ucundan örneğin 50 lira para harcayıp ürünü almaya gelseydim ne olacaktı dedim. Bana ürünü teslim alamazdınız ve yol masrafınız çöpe giderdi dedi.

Dediğim gibi ben zaten iade için aradım ve yaklaşık aynı fiyata amazondan aldım, aldığım ürünlerde bir indirim yoktu aksine amazonla aynı fiyattı. Bunun neresi toplu alım? Ayrıca toplu alım demeleri baş tacı sonuçta adamlar sistem kurmuşlar kimse mağazadaki indirimli ürünleri talan etmesin diye buna saygı duyuyorum ancak bana teslime hazır deyip te benimle oynamaları canımı sıktı.

Bunu paylaşma sebebim sadece kendimi salak yerine konmuş hissetmem buranın şikayet var olmadığını biliyorum.Sadece bu konuyla ilgili insanların fikirini merak ediyorum.

• parayi aldin mi geri?
  • Hayır, şikayet kaydı oluşturdum dedi.
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.