Şimdi Ara

Megane 4 USB Klasör Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, daha belki sorulmuş çözüme ulaşmış olabilir ama aradığımda ben bulamadım. 2020 Model Megane 4 EDC Touch aracımda USB ile müzk dinlemek istedğimde klasör seçemiyorum. Bu sorunu düzeltme şansımız var mıdır? Yazılım servis vb. gibi. Teşekkürler.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Megane 4 USB Klasör Sorunu: Detaylı Bir İnceleme

Renault Megane 4'ün birçok kullanıcısı, USB klasörlerini desteklememesi nedeniyle sorunlar yaşamaktadır. Bu sorun, müzik ve diğer medya dosyalarını USB üzerinden çalmayı zorlaştırmaktadır.

Megane 4 USB Nasıl Çalışır?

Megane 4'ün USB bağlantı noktası, medya dosyalarını çalmak için kullanılır. USB belleğinizi veya sabit sürücünüzü aracın USB bağlantı noktasına taktığınızda, araç medya dosyalarını otomatik olarak tarar ve çalma listesine ekler.

Megane 4 USB Desteklemiyor

Ancak, Megane 4'ün USB desteği sınırlıdır. Araç, yalnızca kök dizinde bulunan dosyaları oynatabilir. USB belleğinizde veya sabit sürücünüzde klasörler oluşturursanız, Megane 4 bu klasörleri ve içindeki dosyaları görmezden gelecektir.

Megane 4 USB Sorunu için Çözümler

Bu sorunu çözmek için birkaç yöntem vardır:

• Klasörleri Kök Dizinine Taşıyın: USB belleğinizdeki veya sabit sürücünüzdeki tüm klasörleri kök dizinine taşıyın. Bu sayede Megane 4 tüm dosyaları görecek ve çalacaktır.
    • Medya Oynatıcı Kullanın: Klasör desteği sunan bir medya oynatıcı kullanın. Medya oynatıcıyı USB belleğinize veya sabit sürücünüze yükleyin ve dosyaları oynatın.
    • Renault ile İletişime Geçin: Sorunu kendi başınıza çözemiyorsanız, Renault ile iletişime geçin. Aracınızın yazılım güncellemesi ihtiyacı olabilir veya USB bağlantı noktasında bir sorun olabilir.

Megane 4 USB klasör sorununu çözerek medya dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde çalabilirsiniz. Yukarıdaki çözümleri uygulayarak bu sorunu hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • usb de müzik dinlerken alt ortada tarayıcı tuşuna basarsanız klasörleri görmeniz lazım
  • Hocam , merhaba.

USB den film izleyemiyor, müzik dinleyemiyorum. MP3, MP4, avı formatlarını denedim. USB yi NTSF Yaptım müzik yok diyor. Fat32x yaptım USB yi hiç görmüyor. 2024 megane4 aracım.

Çözümü buldunuz mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajgeri06 -- 30 Haziran 2024; 15:21:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.