Şimdi Ara

Meizu Ep52 Bluetooth Kulaklık // 189.90 (Fiyatlar Değişiyor) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
12.185
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

çin fiyatından da ucuz
  • Ben kullaniyorum alışınca birakamiyorsun kablolu kulaklik kullanasin gelmiyor. Kablo karmaşasindan kurtuluyorsun tqk ensene gez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boynu kalın kişileri sıkıyormuş ve telefon görüşmesi için kötü demişler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklığı bir haftadır kullanıyorum, bence bu fiyata alınabileek en iyi kablosuz kulaklık.

Önceki kulaklığımla (Awei AK7) kıyaslıyorum, hem malzeme hem de ses kalitesi arasında dağlar kadar fark var. 6 ay sonra tuş yeri kırılmıştı, bunda böyle bir sorun olmayacak gibi görünüyor şu an için.

Almadan önce boyun aparatı rahatsız eder mi diye düşünüyordum, fakat anladım ki düz kablodan çok daha kullanışlı oluyor. İnce ve esnek bir yapıda olduğu için rahatsız etmiyor. Spor yaparken de gündelik kullanımda da büyük kolaylık.

Eski kulaklığım bazen geç bağlanıyordu, EP52 açık konuma getirir getirmez bağlantıyı sağlıyor.

Özetle tavsiye ederim.

Edit: Ses sıradan bir müzik dinleyicisi olarak beni fazlasıyla mutlu ediyor, fakat çok üst seviye kulaklıklarla karşılaştırmak doğru olmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zatrox -- 9 Temmuz 2018; 16:17:37 >
  • Buradaki duyuru ile aldım, uzun süredir takipteydim kulaklığı, teşekkür ederim.

Kesinlikle harika bir kulaklık, basları çok iyi ama tizleri rahatsız etti beni, iPhone 7 Ayarlar > Müzik > EQ > Tiz azaltıcı ile biraz rahatladı kullanım.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkftp

Buradaki duyuru ile aldım, uzun süredir takipteydim kulaklığı, teşekkür ederim.

Kesinlikle harika bir kulaklık, basları çok iyi ama tizleri rahatsız etti beni, iPhone 7 Ayarlar > Müzik > EQ > Tiz azaltıcı ile biraz rahatladı kullanım.
    Hocam merhaba,

Gule gule kullanin. Ben de iphone 7 icin dusunuyorum, hafta ici full telefon gorusmesi icin dusunuyorum. Genelde iyi degil demisler ama telefon gorusme performansini orjinal iphone kablolu kulaklikla kiyaslama sansiniz var mi?

• Fiyat 149 görünüyor artış mı oldu?

• boorock666 kullanıcısına yanıt
    Galiba evet. İlk başta 149.90dı daha sonra 139.90a düşürdüler şimdi 149.90a geri çıkardılar. Büyük ihtimal dolardan ötürü.

• 139,90 iken aldım. dün ilk kez kullandım. ses kalitesi yeterli. telefonla görüşmede sorun yaşadım ama gürültülü yerdeydim. tekrar deneyeceğim.

spor yaparken kullanmak için aldım, koşarken kulağımdan hiç çıkmadı. ses izolasyonu fena değil. biraz sesi açınca dışarıdan ses duymuyorsunuz.
  • Şu an Samsung Level U Pro kullanıyorum. Bu ikisi arasında kıyaslama yapan var mı acaba ? Samsung u değiştirmeye gerek var mı ?
  • Şarjı biterken uyarı vermiyor pat diye kapatıyor. Omun haricinde cihazdan memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: celtic_frost

Ses kalitesinin güzel olmasının yanında, kullanmadığınız zaman mıknatısları birbirine temas ettikten 5 dakika sonra cihazın kendini kapatmasından çok rahatsız olanlar varmış.

Alacaklar bunu iyice araştırsın derim.
    Bu çok iyi bir özellik değil mi? Benim çok hoşuma gitmişti.
  • Arkadaşlar 4K 50 inç TV için düşünüyorum film performansı nasıl olur? Ortalama 3-4 metreden izleyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de Bluetooth kulaklık arayışına girdim. Sürekli bu model gözüme takılıyor.

100-150 arası bu modelden daha iyisi var mıdır yoksa bunu mu alalım?

• Hocam ben de ariyorum ama benim icin telefon gorusmesi cok onemli. Belki de cogunlukla telefon gorusmesi icin kullanacagim. Bu model de dahil bu fiyat araliginda bir cok modelde telefon gorusmelerinin vasat oldugu yorumlar var.

Sessiz ortamda iyi ama disarida kotu diyorlar. Bir de odadaki herkesin sesi karsiya gidiyormus vb.

Ben de arayistayim hala...

Atiyorum 150 degil de 250 TL'lik olsun ama bu beklentimi karsilasin diyorum. Pahali modellere bakiyorum onlarda da hep benzer yorumlar var...

İphone 7 orjinal kablolu kulakligindaki telefon gorusmesi bana yetiyor. O ayarda bir sey ariyorum.

• Sing_a_song kullanıcısına yanıt
    Evet maalesef müzik konusunda beğenilse de görüşme konusunda memnun olmayan da var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film konusunda da iyi mi acaba bilen var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok berbat bir kulaklık açıkçası inanamıyorum burda önerenlere 139 TL iken geçen hafta aldım berbat. İade ettim 1 gün içinde ses seviyesi çok düşük. 20 TL'lik kulaklıklardan daha iyi ses alırsınız
  • Opricnik kullanıcısına yanıt
    Moralimi bozdun şimdi.

Başka bt kulaklık kullandın mı tavsiye alabiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Frk_Plt

Moralimi bozdun şimdi.

Başka bt kulaklık kullandın mı tavsiye alabiliriz?
    Bilmem ama ses kalitesi kötü bunun metroda giderken sesi kapatmıcaksa ne işime yarıcak kalsın

ayrıca yürürken çok sallanıyor düşüyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.