Şimdi Ara

Meizu Ep52 Bluetooth Kulaklık // 189.90 (Fiyatlar Değişiyor) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
12.185
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • alakasız yorum yapan olmuş. ep51 modeli metroda sesi gayet bastırıyor dışarı bile taşıyor. kalite olarak oldukça iyi kulak asmayın f/p ürünü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklığın sağ tarafı işlevini yitirdi. Alalı bir ay olmadan batarya ışığı da yanmaz oldu. Şarj olup olmadığını anlamıyorum. Spor yaparken kullanıyorum. Terden dolayı bozulduğunu düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sporda kafamı sağa veya sola yatırdığımda zaman zaman kesilmeler yaşanıyor.

Bilgisayara bağladığımda bilgisayar biraz uzaktaysa yine aynı sorun oluyor.
  • Cihazdan memnundum bozuldu. Enerji gelmiyor

• Bende sesinden çok memnundum 2 aydır kullanıyordum bozuldu çalışmıyor şuanda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha herkesin bozulmaya başlamış ne dandik çıktı.
  • Kulaklık aldığım hafta spor yaparken birden bozuldu açılmamaya, şarj olmamaya başladı.2 gün sonra tekrar denediğimde çalışıyordu fakat şarj ışığı bozuldu.Aslında ışığın bozulması iyi oldu çünkü boynumdayken yanıp sönen mavi bir ışık çok dikkat çekiyordu o günden beridir sorunsuz kullanıyorum.

Ses kalitesi bence gayet yeterli aptx codec destekliyor zaten.Bassları biraz fazla veriyor fakat ben seviyorum sonuçta monitör kulaklık değil.
  • Dalga mi geciyorlar, fiyat 169,90₺ yaziyor

• Dumanus kullanıcısına yanıt
    169.90 olanin satıcısı PDATeknoloji.

• merhaba

1.5 aydır falan kullanıyorum. 139'a almıştım.

Spor yaparken seste ara ara kesilmeler yaşıyorum.

Bazı hareketlerde boynumdan kayıyor, sürekli düzeltme ihtiyacı duyuyorum. Gerçi düzeltirken kaslı kollarım daha çok meydana çıkıyor bir bakıma avantaj

Üstte bir arkadaşın dediği gibi sürekli yanıp sönen mavi ışık çok saçma olmuş.

Ekleme;

Telefonla görüşme performansının iyi olmadığına katılıyorum.

Bilgisayarı bazen TV'ye bağlayıp kanepeye uzanıp oyun oynuyorum. Oyun oynarken kafamı biraz hareket ettirsem hemen kesilme yaşıyorum.

saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tequilla1984 -- 28 Ağustos 2018; 9:5:29 >
  • Ep51 var bende memmunum. Buda iyidir ama suan yeni aldigim icin almicam.

• Arduino kullanıcısına yanıt
    Ep51 var bende. Aptxvar ondada ama ayarlayamadim gm5plusda sbc de kaliyor aptx alamiyorum. Bilginiz var mi ?

• Ses kalitesine diyecek sözüm yok ama fiziksel olarak zayıf çıktı.

Sağ kulaklığın ön bölümündeki plastik kısım komple çıkmış sallanıyor neyseki erken farkettim hemen geri taktım. Kulaklığın kulak tıkacı kaybolmuş. Tıkaç bulunurda o plastik kısım kaybolsa tek kulaklık kullanırdık mecbur. Şarj soketide bir değişik öyle her kabloyu kabul etmiyor ucu ince olması lazım (Xiaomi Powerbank lerle gelen ince kablo gibi).

Alacaklara yorumum; zaten fiyatıda artmış alternatiflere bakın.
  • Benim de kulaklığın sol tarafından ses gelmez oldu. Ses kalitesini beğeniyordum ancak malzeme kalitesini beğenmedim, herkesinki bozuluyor. Kutuya yapacakları yatırımı malzeme kalitesine yatırsalarmış iyi olurmuş.

• Bendede aynı kulaklıktan vardı.8 ay kullanımdan sonra sol taraftan ses az geliyor ve pili 2 saatte bitiyordu.Hepsiburada dan aldım satıcıda hepsiburada idi tamire gönderdim iadesini sağlayıp parayı geri yatırdılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kesinlikle önermiyorum uzun vadede 6 ay içerisinde bozulacaktır.Meizu markasına güvenmiyorum artık hiçbir ürününe.3 aydır yolladığım biztech teknoloji adında garanti servisi var ürün mü rezalet servis mi bilemedim.Para iadesi kararı çıkmıs 2 aydır iade yapan yok umursamaz berbat bir servisi var.Size tavsiyem bu üründen UZAK DURUN.

• 1 yıldan fazladır Ep51 kullanıyorum ve aşırı derecede memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklığı sanayide mi çalıştırıyonuz bende geçen yıl almıştım gayet iyi durumda
  • 2 yil sonra gelen yorumum keşke bir tanede yedek alsaydım

Sol kulaklığın çerçevesi cabuk çıkıyor anca sorun değil yerine oturtup kullanabiliyorum. Ses kalitesinden hala memnunum ama iki telefon kullanıyorum ikisininde Bluetooth u açık oluyor mesela. İstedigim cihaza baglanmak icin illaki bir telefonun Bluetooth unu kapatmam gerekiyor. Bunu kulaklik üzerinden yapamiyorum. Kulaklık üzerinden telefonun bağlantısını kesme olayi varmi beyler ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.