Şimdi Ara

Meizu M3 Note Kullananlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
5
Favori
19.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar. meizu mx5, mx4 pro ya da m3 note satan var mı uygun fiyatı şişirilmemiş. izmirden ya da farklı ilde olup tanıdık vasıtasıyla olabilir.ama elden almak istiyorum. pm atabilirsiniz.
  • Var 750 tl garantili m3 note

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar bende ıkıncı el bır m3 note alarak aranıza katılmöıs oldum, malesef telle konustugum zaman ses karsı tarafa coook az gıdıyor ve ayrıyetten wifide baglantı sorunu yasıyorum bu konularda yardımcı olabılcek varmı acaba.. bendekı versıyon 5.1.3.1g
  • Bu sürüm ne
    Bu mesaja eklenen görseller:

Meizu M3 Note Kullananlar

• Eemyaah1 E kullanıcısına yanıt
    Rootlatıp marketten indireceğin herhan bir build.prob editor ile build.prob dosyasından istersen 5.9.9.9 yazabilirsin,daha önce yazdım eski versiyona dönemeyen hata veren varsa bu dosyadan kuracağından eskisine değştirmeli diye
  • Beyler telefonu suya düşürdüm sonra hemen çıkardım çalıştı kapanmadı bile

• Eemyaah1 E kullanıcısına yanıt
    sen genede açmadan bir prinç poşetine veya sıcak birşeylerle kurut çünkü entegre bacakları zamanla oksitlenme yapar ve birbirine kısa devre olur.
  • mıkrefon ses ayarı hakkında bılgısı olan varmı acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dys

Hocam yeni çıkan romların modem dosyalarını yükleyip sorunu çözenler var,sorun modem yazılımı ile alakalı,ne yaparsak yapalım boş,
    http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=739028&st=6000#entry52884978
    bu linkte modem dosyası ve o dosyayı telefona koymak için script var,zaman yok deneyemedim ben daha.

hocam ne olucak peki? Ne yapılmalı sizce?

• dys kullanıcısına yanıt
    Yokta sadece yavaş şarj olmaya başladı

• villaturk V kullanıcısına yanıt
    Valla ben global rom bekliyorum,daha doğrusu bu telefonu kullanan herkes bekliyor,nedeni bilinmiyor ama bu telin resmi G romu yok,bugün yarın ağustos sonu derken derken sallayıp durdular.isterseniz modem dosyalarını yükleyip deneyin
  • Ne faydası var peki? Modem dosyaları

• Selam arkadaşlar yaklaşık 1.5 aydır M3 Note kullanıyorum deneyimlerimi paylaşayım dedim sizlerle.Öncelikle olumlu yönleri şarzı muhteşem aşırı oyun oynamazsanız 2 gün gidiyor bende.Kasma donma hiç yaşamadım menüler akıcı şebeke sorunu yok ama 4.5G de kullanıyorsanız her yerde 4.5G olmadığı için git geller olabilir şebeke de..Kamera ve özellikle video su nu beğendim.LG G3 ile rahat yarışır.Ses çıkışı da yeterli Yaptığınız konuşmaları otomatik kayıt etmesi çok güzel bir özellik...Olumsuz yönleri; fotoğraf ta 16.9 formatında yani tam ekran foto çekecem diyorsanız mp si 13 ten 3mp ye düşüyor bu da can sıkıyor.Kılıfı bulunmuyor İstanbulda Tahtakalede sormadığım yer kalmadı...Güncelleme çok zor geliyor sanırsam..Sonuç olarak 900 liraya alabileceğiniz tam bir fiyat performans telefonu...
  • AMADEUS36 kullanıcısına yanıt
    Dostum ciddi ciddi almayı düşünüyorum.
    Bütçem 1000 tl bunu mu alayım sence?

• Arkadaşlar bu aralar yeni telefon almaya yakınım. Bir kaç araştırma yaptım ve benim aradığım özelliklere sahip (kaliteli kamera, hızlı şarj, parmak izi ve tabi ki batarya) ve bütçemi aşmayan en fp telefonun bu olduğuna kanaat getirdim. Ama burada yazılan yorumlara bakınca birtakım sıkıntılarını olduğunu gördüm. Malum telefon sık sık aldığımız bir şey değil 2 3 yıl kullanmak için alıyoruz bu yüzden ince eleyip sık dokuyorum. Sizce bu hatalara rağmen alınabilecek bir telefon mu bu?

Yoksa 800 900 tl bandında başka modeller önerir misiniz? Xiaomi mi4 de güzel bir telefon lakin 2 sene öncesinin teknolojisi olması ve bazı aradığım özelliklere sahip olmaması beni biraz caydırıriyor. Redmi note 3 De çok güzel alet fakat o da Türkiye'de satılmıyor. Xiaomi mi5 de çok güzel bir telefon ama o da 1500 tl. Aslında bütçemi 1400 1500 bandına zorlayabilirim ama başka ihtiyaçlarım da var onları halletmek istiyorum.

Sizce bu telefonu hatalarına rağmen almalı mıyım? Okuduğun kadarıyla hatalar yazılimdan kaynaklı imiş yani yeni güncelleme ile çözülüyormus. (wifi kopması gibi 4g çekmemesi, bildirim gelmemesi gibi. Yani bu parayı verip böyle hatalarla karşılaşmak istemem) Ama sanırım güncelleme almakta sıkıntı yaşayan bir telefon. Ben güncelleme desteğine her zaman önem veririm. Bu yüzden şimdiki telefonum moto g tabletim de Nexus 10. Androidin son sürümünü kullanabilecek miyim? Flyme güncellemesi vs alabilecek miyim?

Bu soru işaretlerini giderebilirsem yeni telefonum bu olacak hayırlısıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 13 Eylül 2016; 21:26:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşım sen bu meizulari Xiaomileri kullan moto g Nexus yanında halt eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: arafataras

Arkadaşım sen bu meizulari Xiaomileri kullan moto g Nexus yanında halt eder.

Hocam iyi güzel de. Yorumlarda birtakım sorunlardan bahşedilmiş. Onlar yeni güncelleme ile halledilebilen sorunlarsa tamam alırım. Ama okuduğum kadarıyla fazla güncelleme alan bir telefon değil?
    Insanlar telefondan soğudum elden çıkarcam falan yazmış.

Şu anda Androidin hangi sürümü mevcut? Marsmellov alması bekleniyor mu?

Bir de yoğun kullanımda ekran süresi ne kadar oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Di Zetemeno -- 14 Eylül 2016; 13:16:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şarj performansı şimdilik çok iyi. 2 günü rahat çıkarıyor. 10 saatten fazla ekran süresi verebiliyor film izlersen. ama ekranla etkileşime geçtiğinde süre kısalıyor haliyle. %1deyken bitirmeye çalıştım şarjı 35 dakkada bitti aktif kullanımda yani batarya göstergesinde yazılımsal bir sorun da var. bildirim almama sorunu var ve çok can sıkıcı bir durum. hattın çekmeme sorununu da yaşadım ama telefon görüşmesi yaparken hiç kopmadı. 1 kez arama yapacağımda telefonu aldım ve arama yapamadım kapayıp açınca düzeldi. kamerasına da kesinlikle güncelleme lazım bazen çk iyi çekiyor bazense berbat çekiyor. Çift dokunarak ekran açma bazen tutukluk yapıp çalışmıyor ayrıca normal ekrandayken de çift tıkla ekran kapanmıyor :D.ağır oyun oynamadım ama eski telefonuma ve arkadaşlarımın telefonlarına kıyasla neredeyse hiç ısınmıyor diyebilirim. asphalt 8 yüksek ayarda oynarken kasıyor telefon.orta ayarda akıcı.

Yani donanım olarak süper bir telefon ama yazılımsal eksiği de çok fazla . Acelen yoksa bekle konuyu takip et güncelleme gelirse biz buraya yazarız zaten sorunların geçip geçmediğini. Acelen varsa ve bütçede biraz çıkabiliyorsan xiaomi mi5 al geç.

Ayrıca dağda taşta bu telefon çekmez. çünkü 800 mhz bandı donanımsal olarak yok. şehir dışında bu telefon tablet gibi kalır elinde arama yapamazsın :D

Ben pişman mıyım diye sorarsan kesinlikle hayır;
    şarjı çok çok iyi 4000küsür mah
    malzeme kalitesi çok iyi yekpare metal kasa
    telefonun duruşu çok şık çevremdeki herkesin hoşuna gitti nazar değecek diye korkuyorum :D
    2.5d ekran iphone gibi çok hoş bir kullanımı var
    fly me arayüzü çok güzel
    parmak izi okuyucu iyi çalışıyor ayrıca geri tuşu vazifesi görüyor ve alışınca kullanımı çok güzel
    wi fi çekişini çok beğendim uzak mesafeden duvar arkalarından bile çekiyor.

güncelleme almasını beklemeye değer. Sonuçta android 7 alacağı bile açıklandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevzat tülemen -- 14 Eylül 2016; 19:44:22 >

• Android 7 alacağını nerden çıkardınız 6 yı bile alacağı mechul, ayrıca yayınlanmış resmi global rom yok, (bkz:flymeos.com).3G de kopma çok, kamera yazılımı berbat, şarj ve kalite hissi iyi.

• M2 note da böyle yazılım sorunlarıyla çıktı ama şu an sıkıntı yok benim açımdan. İlk çıktığında almıştım deli ediyordu yazılım sorunlarıyla. Güncellemelerle telefon rayına oturdu sonra. M3 note da güncellemelerle yola gelir ancak.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.