Şimdi Ara

Meizu M3 Note Kullananlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
5
Favori
19.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyada işlemci denince 3 büyük firma var (Apple başka lig) qualcom,samsung ve mediatek,mediatek daha ucuz ürünler yapan bir firma ve çinli arkadaşlar genelde bunu tercih ediyorlar,Mediatek aynı zamanda Meizu nun büyük ortağı,o yüzden hayatta snapdragon bir işlemci kullanmaz bu kesin ama amiral gemisi tellerinde bazen samsung işlemcileri (exynos) kullanıyorlar (samsungla bir gönül bağları var ama sebebi ni bilmiyorum),bana sorarsan snapdragondan da iyiler. İşlemci üretimi genelde birkaç firma yapıyor en büyüğü TSMC ,Apple bile buraya ürettiriyor bazen ,gelelim 800 MHZ bandına ,çinde kullanılmıyor adamların pazar payının çoğunuda orası oluşturduğu için eklemiyorlar. Turkcell de ben sorun yaşamıyordum m2 note ve m2 mini ile,WWR oynuyordum saatlerce,arasıra anlık küçük sorunlar vardı,genelde vodafone kullanıcıları bu sorunu yaşıyor. Kamera bana göre m2 mini gayet güzeldi note de hemen hemen aynıydı ve o fiyata çok iyi (bence),M3 note aynı kamera sensörü iyi çekmesi gerekirken çekmiyor ,odaklama sorunu var bana göre yazılım la düzeltilebilir. Pazarlamasını yapmıyoruz sonuçta kullandığımız aletin eksik fazla neyi varsa gördüğümüzü yazıyoruz ki alacaklar önceden bilsin diye.Öyle aldığı malı öven bir insan da değilim hatta nefret ederim böyle insanlardan.

• Yurtdışı için tavsiye edebileceğiniz bi' satıcı var mı? Anlamsız bir garanti için iki katı fiyat veremem.
    Flymeos değil de cm falan kurma şansımız var mı?
    imei işi kolay mıdır?
  • Bende hepsiburada dan yeni aldım yanlız google play e bağlanma problemim var çözebilen varmı

Google sunucularıyla iletişim kurulurken bir sorun oluştu daha sonra tekrar deneyin .
  • Telefonu kapat aç arada düzeliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eemyaah1 E kullanıcısına yanıt
    denedim fakat değişen birşey yok telefon meizu m3 note
  • O zmaan maili silip tekrar gir

Mail kısmına dahi giremiyorum
  • abdulrezakbinberrak A kullanıcısına yanıt
    ayarlar /uygulamardan/google play store,play hizmetleri ne bulursan tıkla ve verileri temizle de ondan sonra bağlanması lazım...
  • dys kullanıcısına yanıt
    dediğin gibi yaptım hocam durdurdum sildim gene aynı problem var yeni apk indirip üstüne bile kurdum sıfır telefon nasıl böyle bir hata veriyor hepsiburada dan aldım birde
  • abdulrezakbinberrak A kullanıcısına yanıt
    Hocam hizmetleri durdurma bağlanamazsın, hiçbirşey çare olmazsa fabrika ayarlarına dçn, bazen olabiliyor böyle şeyler.

• Bende hepsiburada'dan aldım, cihaz bugün elime gecti.Play store'dan önce uygulama indiremedim,sonra indir uygulamasından ayarlar bölümünden sadece wlan seçeneğini kapatınca düzeldi.Şuan bütün banka vs uygulamalarını sorunsuz kullanıyorum.Cihaza gelince, kesinlikle bir iPhone değil ama parasına göre muhteşem bir cihaz.Şarjı çok iyi, eşime aldığım lenovo A7000'den iki gömlek üstün.Wifi çekim gücü beni tatmin etti, görüşme sesi ne çok iyi ne çok kötü.Hoparlör sesi gayet iyi, kamera beklediğimden daha iyi,6S'ten geçince safariyi özlemedim dersem yalan olur. Sürüm 5.1.3.2G yüklü, Şuan aklıma gelen bunlar kullandıkça + ve - lerini yazarım. Ayrıca ana konudan çok tavsiye konusuna benzemiş, çalıştığım için zamanım yok, bilgili bir arkadaş konuyu düzenlerse daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum.iyi geceler.

• Ben çinden kuzenim vasitasiyla 1 tane m3 note 32 gb getirtiyorum ayin 28 i burda olucak 522 tl ye geliyor cihaz sormak istedigim bir kac sey var acaba ilk kutuyu actigimda neler yapmam gerekiyor cihazla alakali global rom falan diyorlar anlayan arkadaslar yazabilirmi acaba ne gibi islemler yapmam lazim birde 4g 3g kopma problemi gercekten varmi bu cihazda benim hattimda vodafone lutfen yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkur ederim iyi forumlar

• General. kullanıcısına yanıt
    eve gidince hemen deniyeceğim bende dün ne yaptıysam olmadı 1mobil markt birde apptoide market kurdum google play e bağlanamayınca
  • Meizu m3 note 5.1.3.4G sürümü yükleyin 😊😊https://cloud.mail.ru/public/58u9/A4nfyMdqx

4pda da yazana göre 5.1.3.4G sürümünü L681 sürümüne çıkarmışlar,benim çinden aldığım versiyon M681Q,L versiyonu çok az üretilmiş ve genelde rusyada satılmış,kamera ve board farklı diyorlar,yanlıslıkla farklı modele yüklenirse brick olma ihtimali yüksek ben yüklemenizi tavsiye etmem.
  • meizu ve xiaomi gibi çin telefonları kullanlar için güvenlik uygulaması çok önemli, oradan bütün izinler ve mobil veri kullanımı vs gibi şeyleri mutlaka ayarlayın, yani telefonun can damarı bu güvenlik uygulaması. Kendim xiaomi mi4 kullanıyorum evde de bir tane meizu m2 note var. Birde play storla sorun yaşayan olursa uygulamayı kaldırıp apk olarak son verisionu indirip kurun sorunlar düzeliyor. Ve pilin daha uzun gitmesini isteyenler 2g yi seçerlerde şebeke modu olarak şarj daha uzun gidicektir 4g fazla şarj tüketiyor, iyi forumlar.
  • 20 günlük satıyorum sıfır gibi get ile 600 satılma sebebi büyük tlf taşımaktan rahatsız oluyorum

• Arkadaşlar bu telefona orjinal güncel yazılım daha gelmedi dimi..belki meizu Android 7 yi direk verecektir bu telefona onu bekliyordur

• Ben hepsiburada.com dan aldım meizu m3 note ve çok memnunum. Bundan önce m2 note kullanıyordum oda problemsizdi. Bazı arkadaşlar bildirimlerin gelmediğini söylemiş, bunun çözümü var, bir- iki ayar çekmek gerekiyor. Meizu telefonlar için bildirim sorunu diye aratırsanız bulursunuz. Artı şebeke premlemide hiç yaşamadım. Türk telekom hat kullanıyorum. Vodafonlarda promlem olduğu biliniyor. Huawei p7 dede vodafon problemliydi. Pek oyun oynamadığım için telefonda ısınma olmadı hiç. Pil 4100 miliamper, fazlasıysa yeterli. Kameralarıda abartıldığı gibi kötü değil. Birçok kişiyi tatmin edecektir. Ekran, kasa kısaca tasarım mükemmel olmuş. Gören iphone mu diye soruyor. Bir arkadaş 550 tl bile fazla bu telefon için demiş, eğer 550 tl ye böyle bir telefon varsa göstersin bende alayım. Kimisi kulaklık sesi kısık diyor, ama aslında yükseltilebiliyor, bildirim gelmiyor diyor, aslında ayarlarıyla oynarsan geliyor.Kısaca söylemek gerekirse meizu telefonlara aşina olan birisini memnun edecektir. Meizu M3 Note Kullananlar
     Meizu M3 Note Kullananlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARAHANLI_81 -- 26 Eylül 2016; 22:21:12 >

• KARAHANLI_81 K kullanıcısına yanıt
    Hangi tema kullanıyorsunuz, arayüz tasarımı çok güzel.10 tane tema indirdim pek sarmadı. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.