Şimdi Ara

Meizu M3 Note Kullananlar (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
5
Favori
19.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.tekil şahıs 3 kullanıcısına yanıt
    Biri paylaşırsa yapacağım ama paylaşan bi delikanlı yok.

• osman kardesim dedigim giibi m681q yani çin versiyonunda hiçbir sorun yok 5.10.0A olması lazım son versiyon herşeyi 4 4 lük kullanabiliyorsun zaten cihazın kutusunun arkasında yazıyor bütün bantları destekliyor 800 de dahil olmak üzere 4g 3g sorunsuz sadece global rom olayı flyme yi bekliyorum türkçe yapamadım cihazı tek olayı o onuda zaten az bucuk ingilizcem var ve genelde ingilizce terimin yanında uygulama iconu oldugu için anlıyorsun neyin ne oldugunu :) şarjı çok güzel gidiyor gerçekten aktif 4g ile aksam 5 te şarjdan aldım ertesi gün akşam 9 oldu hala yüzde 20 aktif kullandım whatsapp facebook oyun falan gayet iyi şarjı tabi bu versiyon 3gb ram ve 32gb hafızalı olan tek tatmin olmadıgım şey hoperlör sesi tiz biraz birde kamera bazen flaşsız bulanık çekiyor arada ama oda zaten türkiye garantilisi dediginde çok birşey bekleme herşey kullanıcı hatası :))
  • arafataras A kullanıcısına yanıt
    valla takibindeyim kardesim umarım bir babayigit atarda yaparsın
  • dys kullanıcısına yanıt
    Üstadım teşekkür ederim. Ayarları dediğiniz gibi yaptım. Tabi format attıktan sonra :) Sorun kalmadı. Tekrar teşekkür ederim.

• 3.tekil şahıs 3 kullanıcısına yanıt
    Şu kutunun arkasının bir resmini çekinde koyun görelim hangi 800 mhz destekliyormuş!

Meizu M3 Note Kullananlar
  • 5.1.10.0A m3 note için can simidi oldu. daha önce her yönden hantallık hissedilen cihaz birden akmaya başladı. çok ufak bir performans artışı daha sağlanabilirse cihaz her yönüyle çok iyi olacak.

• 5.1.10.0A nedir nerden indirilir ? Sitesindeki son güncellleme işe yarıyor mu ? cevaplarsanız çok sevinirim 3 gün oldu alalı telefon mu bozuk anlamadım aynı sorunlar.
    Arkadaşım kontrol ettim 4g 800 band yok.
    3g ve 2g 850 bandlar aktif
    Yazılımlar 4g 800 mhz etkin hale gelir. Gel görki yapmıyorlar. Meizu ve xiaomi nedeni nedir bilmem ama etknlestirmiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: dys

Tam olarak ne farklı iyimi kotumu bilmiyorum ama arkadasın dediği gibi parça tedariği ile alakalıdır.
    Asıl konu bu ay global güncelleme vereceğiz diye söz vermişlerdi ve bugün yayınladılar,gelelim işin komik tarafına;sabah L ve M modelleri için 5.1.3.4G sürüm diye yayınladılar,indirdim kurdum bir baktımki 5.1.3.3G vermişler M versiyona(needromda 1-2 ay önce yayınlamışlardı bu sürümü) ama L olanlarda aynı sürüm 5.1.3.4G diye gözüküyor,siteye tekrar girdim bilgileri değiştirip M için 3.3G L için 3.4G yazmışlar,millet veryansın ediyor. Birkaç gündür yaptıkları açıklamalarda büyük sürprizlerimiz var felan deniyordu ama hepsi hikaye çıktı. Modem ve band sürüm dosyaları 4.ay ve 1.ay a ait anladığım millete sus payı vermek için alelacele yarım yamalak bir sürüm hazırlayıp ne olduğunu bile anlamadan yayınlamışlar,bende flyme 6 felan yayınlayacaklar da o yüzden gecikiyorlar diye bekliyordum bildiğiniz adamlar tırt çıktı. Bundan sonra meizu mu bir daha düşünürüm. dosya şurda;
    http://dl-res.flymeos.com/Firmware/Flyme/m3l_note/5.1.3.4/intl/20160831100411/12eedbef/update.zip

Dostum telefonun L,M vs.. modele ait oldugunu nasıl anlarım?
    5.1.3.3g kurulu şu anda ,
    5.1.3.4g yi yükleyince şebeke gelmedi nedense?

• villaturk V kullanıcısına yanıt
    Son sürüm yüklü ama oda M versiyonlarda 5.1.3.3G diye yukleniyor,model numarasında ben id degistirdiğim için M681H gözüküyor ama aslında Q versiyon benimkisi,birde kutusunda veya teli ilk aldığında arkada yağışılı beyaz kagıtta yazıyor Model No su.
  • hepsiburadadan aldığım cihazda playstore haricinde bir sıkıntı yok onuda farklı marketler yükleyip çözdüm şebeke sıkıntısı nasıl oluyor anlamadım yazılım olarak stabil bir kaç çeviri saçmalığı var tabi şebeke problemi çekenler donanımsal bir problem olabilir diye düşünüyorum
  • abdulrezakbinberrak A kullanıcısına yanıt
    Giriş mi yapılamıyor playstore'a, bir çözümü yok mu bunun? Başka market olarak ne kullanabiliriz?
  • abdulrezakbinberrak A kullanıcısına yanıt
    flyme forum,meizu forum,4pda,donanım haber herkes bağlantı sorunundan bahsediyor siz yok diyorsunuz,bende wifi de oyun oynarken ne sorunu diyordum ama 3g de online WWR oynamaya başlayınca sorun ney miş anladım.
  • feiter kullanıcısına yanıt
    1Mobilmarkt ve aptoide aynı google markette ki uygulamaların hepsi bulunuyor nettende çok araştırdım arkadaşların dediklerini de yaptım telefona root izni de verdim fakat ne hikmet ise sunuculara bağlanırken hata alındı şekilde bir uyarı veriyor bu marketler ile google play de bulunan butun uygulamaları indirebilirsin black markt diye bir uygulama var forumda yazımı yasak mı bilmiyorum fakat google dan aratırsan ordanda ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirebiliyorsun
    gittiğim heryerde wifi olmasından dolayı belki yaşamadım problem yani ülkemizdeki telefon tarifelerinin uçuklugu ve verdikleri kus yemi kadar Gb ları nedeni ile mobil şebeke üzerinden online oyun oynamıyorum fakat whatsapp facebook gibi uygulamları sıkça kullanıyorum orda da problem rastlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dys

Son sürüm yüklü ama oda M versiyonlarda 5.1.3.3G diye yukleniyor,model numarasında ben id degistirdiğim için M681H gözüküyor ama aslında Q versiyon benimkisi,birde kutusunda veya teli ilk aldığında arkada yağışılı beyaz kagıtta yazıyor Model No su.

hocam bende de model no:M681H
    5.1.3.3g sürümü yüklü gözüküyor
    yani son sürüm müdür benim makine?

• Telefonu almayı duşunuyorum gibi ama bu şebeke olayı sıkıntı şebeke sadece 4g demi sıkıntı yoksa 3gde dahilmi bide googleplay sorunu varmı bağlanamama gibi

• ben 3g de sikinti cekmedim 4g de ise sehir merkezleri awmlerde 4g gecis sikintim yok sorunsuz kullaniyorum ama 4g de 800 band genisligi ve diger 2100 vs leri vodafone saolsun ihalede adam gibi almadigi icin İphone 5 teki 3g 4g gecisler baglanmama durumu meizudada oluyor :) benim tahminimce avea ve turkcellde pek sikinti yasanmaz istanbulda yasiyorum bu arada google playde ise hicbir sikinti yasamadim benim cihaz çin sürümü M681Q versiyonu bilginiz olsun

• Benden baska hoporler sorunu yasiyan yok galiba.. Yazilimsal olabilirmi bilgIsi olan varmi acaba.. Birdr ust surume nasil gecicez yardimci olabilcek varmidir..

Duzeltme olarak;modele nerden bakabikirim telefon hakkinda kisminda bende oglr bir sekme yok surum ise 5.1.3.1g gozukuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quetm -- 5 Ekim 2016; 19:53:47 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.