Şimdi Ara

Meizu M3 Note Kullananlar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
5
Favori
19.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vodafone da problem olduğu doğrudur tuşlu nokia telefonda bile bazen hattın gittiğine şahit oldum, özellik kapalı bir alana girince vodafone çok sorun çıkarıyor
  • Hatmi degistircez simdi vodafone benim hattimda cinden aldim bir tane meizu m3 note bu aksam kullanmaya basliycam kismet olursa ne gibi sorunlar cikariyor vodafonede ayrica avea ve turkcellde sikinti olmuyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: General.

Hangi tema kullanıyorsunuz, arayüz tasarımı çok güzel.10 tane tema indirdim pek sarmadı. Teşekkürler.

"Love OS" isimli tema kullanıyorum.

• Selamlar... Cihazın kronik sorunları var mı? Turkcell ile kullanmada problem çıkarır mı? Eşe dosta tavsiye eder misiniz alınır mı bu cihaz?
  • Sitesinde m3 note için yazılım çıkmış ama sanırım sadece L91 ve M91 serileri için.

http://www.flymeos.com/firmware.html

acaba q serisine yüklersek sorun olur mu
  • Bu cihazın 3 sürümü var L681H ve M681Q ve M681H ,H olanlar global ve Q ise çin versiyonu,Q larda id değiştirirseniz global sürüm yüklemekte sorun olmaz. L681H versiyonu board ve kamera dahil baya farklı imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dys -- 29 Eylül 2016; 11:44:15 >
  • dys kullanıcısına yanıt
    L681H farklı derken iyi anlamda mı kötü anlamda mı acaba?
  • Archimede kullanıcısına yanıt
    İyi ya da kötü demek zor. Muhtemelen parça tedariği vs durumlarından dolayı farklılığa gitmek durumunda kalmışlar.
  • Archimede kullanıcısına yanıt
    Tam olarak ne farklı iyimi kotumu bilmiyorum ama arkadasın dediği gibi parça tedariği ile alakalıdır.
    Asıl konu bu ay global güncelleme vereceğiz diye söz vermişlerdi ve bugün yayınladılar,gelelim işin komik tarafına;sabah L ve M modelleri için 5.1.3.4G sürüm diye yayınladılar,indirdim kurdum bir baktımki 5.1.3.3G vermişler M versiyona(needromda 1-2 ay önce yayınlamışlardı bu sürümü) ama L olanlarda aynı sürüm 5.1.3.4G diye gözüküyor,siteye tekrar girdim bilgileri değiştirip M için 3.3G L için 3.4G yazmışlar,millet veryansın ediyor. Birkaç gündür yaptıkları açıklamalarda büyük sürprizlerimiz var felan deniyordu ama hepsi hikaye çıktı. Modem ve band sürüm dosyaları 4.ay ve 1.ay a ait anladığım millete sus payı vermek için alelacele yarım yamalak bir sürüm hazırlayıp ne olduğunu bile anlamadan yayınlamışlar,bende flyme 6 felan yayınlayacaklar da o yüzden gecikiyorlar diye bekliyordum bildiğiniz adamlar tırt çıktı. Bundan sonra meizu mu bir daha düşünürüm. dosya şurda;
    http://dl-res.flymeos.com/Firmware/Flyme/m3l_note/5.1.3.4/intl/20160831100411/12eedbef/update.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dys -- 29 Eylül 2016; 14:55:34 >

• Arkadaşlar sizden bir ricam olacak.
    Ilk önce konuyu anlatayım, telefonun hatalarından bıktığım için yeni yayınlanan cin rom versiyonu vardı yapı numarası 5.1.10.0A kurdum.
    Şebeke kopma derdi bitti dokunmatik ekran dahada hassalasti yani benim telefonumda meydana gelen global romdaki tüm hatalar gitti. Ama gel gelelim sadece ingilizce dil seçeneği var. Bunuda şu yöntemle tam olarak halledebilirim. Telefonu turkcedil mevcut olan biri bana üç tane dosya upload edip paylasmasını rica edeceğim. telefonun ayarlar bölümü dahil hepsi türkçe olması için gerekli olan resimlerde dosya yolları yazılidir. Upload ederseniz sevinirim ama global telefon olan.
    es dosya yöneticisi ile root izni verip bana bu dosyaları paylaşın lütfen. Teşekkürler.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Meizu M3 Note Kullananlar Meizu M3 Note Kullananlar Meizu M3 Note Kullananlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arafataras -- 30 Eylül 2016; 2:01:22 >

• arafataras A kullanıcısına yanıt
    bende suan cin versiyonunu kullaniyorum senin kullandigin versiyon su olayi halledersen cok mutlu olurum gercekten sadece turkce olucak yeticek

• Bu telefonun Hepsiburada üzerinden satılan versiyonumu yoksa Sahibindende imei atılmış 3 gb ramli çin versiyonumu alınmalı?Hangisini sim kartı takıp sorunsuz bir şekilde kullanabilirim?

• Yazılanların çoğunu okudum, şebeke problemi çözüldü mü hala sıkıntı var mı? Yurtdışı almak mı daha mantıklı buradan almak mı, ithalatçı garantililerde garanti yok gibi bişey sanırım, öyle mi? Eğer öyleyse yurtdışı almak çok daha mantıklı.

İnternet kesilmesi şebeke kesilmesi devam etmiyorsa almayı düşünüyorum. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
  • valla cin versiyonunda sikinti.yok M681Q bendeki.kopma falan yasamadim ama diger versiyonlarina guncelleme geldi dun onlar ne durumda bilemiyorum bazi duzeltmeler.olmus.ama. flyme os.sitesinden bakabilrisiniz

• 3.tekil şahıs 3 kullanıcısına yanıt
    Sabit 4g kullanmasamda olur evimde ve işyerimde internet var dışardayken sabit 3g kullanabilirim.bunun dışında bir problemi varmı yazıların Türkçe olmaması vs gibi

• Merhabalar sizde de var mı bilmiyorum. Dün yayınlanan 5.1.3.4G versiyonu kurdum. Bildirim sorunu meydana geldi. Uygulamayı açmazsam bildirim gelmiyor. Whatsapp açıyorum ondan sonra bildirim geliyor veya gmail açmazsam mail gelmiyor. Sorunu çözebilen var mı? Siberyardım sitesinde bir arkadaş anlatmış ama aşağıdaki resimde işaretlenen bu kutucuk seçeneği kalkmış. olmadığı içinde o ayarlarıda yapamıyorum.
     Meizu M3 Note Kullananlar

Yardımcı olabilecek yada sorunları giderebilen arkadaş var mı?

• Arkadaşlar indirme linkini bulamadım giriş yapıyorum ama link yok.İlk defa Meizu kullanıyorum Nasıl indireceğimi cozemedim.

• fuzumcu82 F kullanıcısına yanıt
    Güvenlik/izin/otomatik başlatılan programlarda whatsup,google play hizmetleri ve Hizmet çerçevesinin açılırken başlaması için izin ver,
    Eğer hızlandırıcıyı kullanıyorsan ;hızlandırıcı/sağ üstköşe ayarlar/bellek hızlandırma beyaz listeye tıkla/aynı uygulamalarıda buraya ekle.
    Güç/ayarlar(sağ üst)/mod planı kullan ve programlanmış bildirimleri kapat.

Bende ayarlar bu şekilde ve şimdilik bir sorun yok.Flyme forumunda daha önce bildirim sorununu çözmek için bu şekilde tavsiye ediyorlardı.
  • Beyler bu tr cihazlarında a sürümüne dönen varmı olmuyor bunda

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.