Şimdi Ara

Menzil Genişletici İçin Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Menzil Genişletici lazım. Şu an iki modelde güzel indirimde ve ikisi de 80 TL. Hangisini önerirsiniz. İşlevsellik açısından Asus sıcak görünse de TP Linkin üzerindeki priz girişi de odaya taktığım zaman üstünde şarj cihazımı takıp tabletimi telimi şarj etmem için güzellik yapacak hissi veriyor.

Tp-Link TL-WA860RE

Asus RP-N12 N300

http://www.tp-link.com.tr/products/details/cat-10_TL-WA860RE.html

https://www.asus.com/tr/Networking/RPN12/

• Yani Bimekste çok hızlı fiyat değiştiriyor düşünmeye bile fırsat bırakmadan 80TL koyduğu TP Linkin o modelini 159 TL ye geri çekince bari diğerini yani Asus olan modelin de fiyatı artmadan alayım dedim üstüne kargo da bedava idi Asusta. Bu hafta almam gerekiyordu kısacası Asus'u almış oldum.
  • Normalde ben tp-link ürünlerini tercih ederdim ama bu iki ürün için konuşacak olursak asus daha etkili duruyor ki şahsen bir kaç danışmanlığını yaptığım şirkette asus u kullanma tecrübem oldu ve halen daha aktif olarak çalışmakta , 8-10 kullanıcı bağlanmasında bile çok etkili bir şekilde çalışıyor , sadece asus un yeni arayüzü biraz yavaş çalışıyor tek sıkıntısı o ki zaten o da kurulumu bir kere yaptıktan sonra daha ihtiyaç duyulmuyor.
  • Bende hiç Asus'un Network ürünlerini almamıştım. Otelden biliyorum TP link kablosuz ürünleri gerçekten mükemmel çalışıyor. Fiyat/Ferformans ürünü olarak bildiğimiz TP linkler şu an büyük ihtimal performans ürünü olarak kaldı çünkü fiyatları muadil markalara göre ciddi biçimde arttı. Ben o pirizli girişli TP linki biliyordum ama fiyatı yüksek olduğu için ilgilenmiyordum. Pirizsiz girişli TP linkte Asus'un o modelinden az daha ucuzdu. Şöyle diyeyim Asus 109 TL ye satılırken o 89TL ye satılıyordu. HB de baktım Asus'a kargo dahil 80 tl yazmış, Bimekse baktım o pirizli modele 80tl+kargo yazınca bir foruma sorayım dedim. Demeye kalmadı gece 01 den sonra 80 TL olarak koyduğu o TP linki 159 TL ye çıkarınca mecburen Asus'u almak zorunda kaldım.
  • Bence doğrusunu yaptınız hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.