Şimdi Ara

Mercedes - Bmw Alabilecekken Audi Alırmısınız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
1.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alırım.A3 zaten A serisi ve 1 serisine göre çok daha iyi.A4'te fena değil.A5'te parasına göre güzel araba.A6'da ideal bir araç fiyatına ve rakiplerine göre.A7 ise bambaşka bir araç.CLS'ye tercih ederim ama 6 grancoupe mi A7 mi derseniz ikisinin arasından çıkamam.A8,S class kadar olmasada 7 serisine göre geri kalır yanı yok.Audide alınmayacak tek araç A1'dir.
  • Audi a6 dışında almam heralde (a7,a8 zaten alamam) a4 bana 3 serisi ve C serisi varken alınmaz gibi geliyorAma allah var audi iç mekan kalitesinde önde diğerlerinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha yeni sirf audi icin tasiyici izledim a6 a8 istemiyorum simsiyah a3 sedan yeter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dağılın!!
     Mercedes - Bmw Alabilecekken Audi Alırmısınız?
  • Alırım, aldım da zaten...
  • Alırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • R8 olursa belki. Onun da karşılığı yok zaten.
  • Ucunude almadim. Doblo+ev aldım

• Audi yi herkez almaz zaten herkez anlayamaz..
    Tasarima kanan insanlar hic anlayamaz. Audinin gizemi sade tasariminda gizlidir. Audi anlayana arabadir kalitedir konfordur saglamliktir bunu herkez bilmez siz tasarima bakarsiniz audiye binmek isteyen adam onun icini gorur bilir. İsde bu yuzden mercedes bmw alir gider onlarda alman nasilsa...

- Ozamanlar ilk okuldayim sinifta araba konusu acilmisdi eli sopali bi din hocam vardi bize arabanin krali audidir demisdi. Harbidende oyleymis.

• A7 ise alırım. Diğerlerini almam.

• c-d segmentinde evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: landscapee

Audi yi herkez almaz zaten herkez anlayamaz..
    Tasarima kanan insanlar hic anlayamaz. Audinin gizemi sade tasariminda gizlidir. Audi anlayana arabadir kalitedir konfordur saglamliktir bunu herkez bilmez siz tasarima bakarsiniz audiye binmek isteyen adam onun icini gorur bilir. İsde bu yuzden mercedes bmw alir gider onlarda alman nasilsa...

- Ozamanlar ilk okuldayim sinifta araba konusu acilmisdi eli sopali bi din hocam vardi bize arabanin krali audidir demisdi. Harbidende oyleymis.

Türkçe hocanız peki ?

Audi A5 tek kapı ve A7 alırım sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 30 Ağustos 2015; 1:57:40 >
  • Fiyat avantajı sunarlarsa alınır.yoksa almam.Bir ara almayı düşündüm ama fiyat kazığından vazgeçtim.

• Evet.
  • A3 alabilirim sadece. Onun dışında d,e,f segmentlerinde yüzüne bakmam.

• C Sınıfı Audi
    D Sınıfı BMW
    E Sınıfı BMW
    F Sınıfı Mercedes
  • Audi alacak param varsa mb veya bmw alırım kesinlikle. Audi yerine vw de alabilirim vosvosun süsüne vereceğim parayı 4-5 yıl benzin parası yaparım

• Hoşuma hangisi giderse onu alırım millete caka satmak için değil keyif için alırım mercedes bmw audi falan değil 2 arabaya aşığım
    Mitsubishi lancer evo 9 10 ve önceki bazı kasalar
    Subaru impreza 2007 ve önceki bazı kasalar
    Bunlar bana lamborginiden bile hoş geliyor Gta 5 de bile o kadar param var yine bunlara biniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

BMW ve Mercedes varken heleki arkadan çekişli bu iki araç varken gidip önden çeker bir Audi almam. Tabi C sınıfında 1 serisinden şaşmam. RWD yeter tercih etmem için.

Aynen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu jipse değişir audinin q serisini hiç bir şeye değşişmem.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.