Şimdi Ara

Mercedes - Bmw Alabilecekken Audi Alırmısınız? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
1.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • A8 çok çok iyi bir araç olduğunu tercih edilebilir olduğunu düşünüyorum. a8 ile römork çeken bir adam benim aracın yanına park etti.Sonrasında römorku ayırdı ve aracı az ileri aldı.Römorkun bağlı oldu çeki demiri bir kaç robotik hareketle tamponun içine girdi ve kayboldu.Güzel bir teknoloji.A8 in diğer bmw ve mercedes serilerinden geri olmadığını düşünüyorum...
  • Neden almayayım ki
  • Alınır fakat opsiyonları ekleyince mercedes fiyatına gelen audiyi almama :D
  • Tabii ki almam. Almadim da zaten. 1 serisini almadan once kac defa golf, a serisi ve a3 kullandim sayisini bilmiyorum. Golf sahibiydim zaten. A3 yol alirken surucuye verdigi tepkiler, golf ile birebir ayni. Amblemleri degistirsen 100 kisiden 99 u anlamaz.

Binlerce km uzun yol gideceksin. Hangi c segment araci isterseniz deseler, o zaman a3 isterdim. Cunku sessiz ve digerlerine gore daha az yorucu. Koltuklari rahat. A3 un tek tercih sebebi bu olmali. Onu 1 serisinden ustun kilan baska mantikli bisey gelmiyor aklima.

Simdi Vw altyapisini kullanan bir premiumdan soz ediyoruz degil mi?

Mercedesi cok severim. Zaten hala zirvededir(a serisi ve c serisi haric) benim icin. Bmw den eksigi yoktur. cogu konuda fazlasi vardir.

Ama audi. Audi oyle mi?

Otomobil kullanmaktan keyif alan, daha dogrusu ihtiyactan ziyade keyif icin otomobil kullanan arkadaslara tavsiyem,

Araclarin denk motor hacim, guc olmasi ve direksiyonda olmaniz kaydiyla,

A3 den inin, hemen arkasindan 1 serisine binin
    Sonra a4 den inin, 3 serisine binin
    Ayni sekil a6 dan inin, 5 serisine binin.

O audideki siradanligi, vag karakterini hala algilayamadiysaniz, otomobil hislerinizde sorun var bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mercedes BMW Audi'nin arasından A6 ile A8'i tercih ederim. Uzun yolculukları sevdiğimden A8'i alana kadar Temsa Safir veya Mercedes Benz Travego alırım. Uzun yolculuklarda havalı süspansiyonun sesi yeter

• Gerçekten a4'ün tasarımını beğeniyor musunuz ? İkinci elde C serisi veya 3 serisi varken A4 almak çok saçma geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbascan

Tabii ki almam. Almadim da zaten. 1 serisini almadan once kac defa golf, a serisi ve a3 kullandim sayisini bilmiyorum. Golf sahibiydim zaten. A3 yol alirken surucuye verdigi tepkiler, golf ile birebir ayni. Amblemleri degistirsen 100 kisiden 99 u anlamaz.

Binlerce km uzun yol gideceksin. Hangi c segment araci isterseniz deseler, o zaman a3 isterdim. Cunku sessiz ve digerlerine gore daha az yorucu. Koltuklari rahat. A3 un tek tercih sebebi bu olmali. Onu 1 serisinden ustun kilan baska mantikli bisey gelmiyor aklima.

Mercedesi cok severim. Zaten hala zirvededir(a serisi ve c serisi haric) benim icin. Bmw den eksigi yoktur. cogu konuda fazlasi vardir.

Ama audi. Audi oyle mi?

Otomobil kullanmaktan keyif alan, daha dogrusu ihtiyactan ziyade keyif icin otomobil kullanan arkadaslara tavsiyem,

O audideki siradanligi, vag karakterini hala algilayamadiysaniz, otomobil hislerinizde sorun var bence.

Adam golf ile a3 aynı demiş bide üstüne uzunca bişiler yazmış

• Sözü uzatmaya gerek yok. Almana verilwn her para dolayisiyla pkk ye gider. Bu saatten sonra hepsi leş cer çöp

• A7 VE A5 alınabilir tabi çokta iyi olur.
  • Bi soru da ben sorayim, WV ve Opel ikisi de Alaman. VW alacak paranız varken Opel alır miydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: joker-38

quote:

Orijinalden alıntı: cbascan

Tabii ki almam. Almadim da zaten. 1 serisini almadan once kac defa golf, a serisi ve a3 kullandim sayisini bilmiyorum. Golf sahibiydim zaten. A3 yol alirken surucuye verdigi tepkiler, golf ile birebir ayni. Amblemleri degistirsen 100 kisiden 99 u anlamaz.

Ama audi. Audi oyle mi?

Adam golf ile a3 aynı demiş bide üstüne uzunca bişiler yazmış

Yazinin en sonunda bahsettigim sorun sende de mevcut o zaman.

• Yeni a4 rakiplerinden iyi olacak. Hep beraber göreceğiz.

• Üçünüde alabilecekken gider Volvo alırım.
  • Bu arabaları alabiliyorsan E segmenti ve 2000 motor ve üstü alacaksın. A5, 4 ve cls de ok.
    Gerisi ahım şahım fark yaratmaz.

• Audi alacaksam a4
    Bmw alacaksam 525xd
    Mercedes alacaksam s600L s65 amg

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • almadım almam. vw servisleriyle patlak şanzumanıyla uğraşamam.
    eşim gençliğinden beri a3 hastasıdır. mercedese de muteahit arabası gozuyle bakar. araç alma aşamasında audi a3 kullandı beğendi. sonra gel dedim a180 test sürüşüne götürdüm. a180 aldık. ve bir daha a3 un esamesi okunmadı evde. durum budur.
  • Audi a3,a6, BMW 520d, 520i, 320d, Mercedes c serisi kullandım.. Mercedesi çok beğendim.. Abim yıllardır BMW den başka hiçbir araca binmemiştir, audi den başka araç almayan arkadaşım var.. Yıllardır skodaya saplandım kaldım, bir mersedes alamadım, bu mu tıp? (gırgırdaki doktor karekterinin esprisiydi bu)
  • segmente bakar, donanıma bakar.. çok çok detaylı bakmak lazım, ama ilk psikoloji AUDI'yi O markalara tercih etmem olur..
  • Audi alabilecekken mercedes-bmw alır mısınız?

• Bmw alabilecekken audi, mercedes alabilecekken bmw almam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.