Şimdi Ara

Mercedes - Bmw Alabilecekken Audi Alırmısınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
1.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Soru Açık,Tüm Modeller İçin Konuşalım İstiyorum,3 Alman Devinin Çok Çeşitli Modellerine Binmiş Biri Olarak,Nedense Audi Hep Bu İkisinden Geride Hissi Vermiştir Bana(2011-2015 A5'ler Hariç),Belkide Piskolojiktir :) Audinin Sıkıcı Ve Hep Birbirine Benzeyen Tasarımları Bende Böyle Bi İntibaada Yaratmış Olabilir.

• Almam.
    Mercedes alabilecekken BMW'de almam ancak hiçbirini alabilecek param yok Getz'e biniyorum.
  • Alırım.
    Benim hayalim Audi A6.
    İleride belki nasip olur ama benim ruhum fakir arabaya 40 binden fazla vermem.
    Focus yeter napcan Merco'yu, BMW'yi.
  • Audi A8'e bakmanizi siddetle tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR. Robot

Audi A8'e bakmanizi siddetle tavsiye ederim
    klasik fakir konusu
  • S serilerini bir incele hocam
  • Alırım. Hele bir de a6 avant olursa
  • A4 ler bana 3 ve C serisinden daha çekici geliyor
  • Almam.almadimda zaten.
  • A3 le a180 i kıyaslayın . Cevabı kendiliginden ortaya çıkacaktır. 1 serisini de tabı.
  • İsteyen istedigini alir. Sacmalik
  • quote:

Orijinalden alıntı: BojanBogdanovic

A3 le a180 i kıyaslayın . Cevabı kendiliginden ortaya çıkacaktır. 1 serisini de tabı.
    A4 belirgin bir şekilde C ve 3 serisinden kötü diyebilir miyiz?Hayır.Peki A6 belirgin bir şekilde kötü diyebilir miyiz, elbette hayır.A3 zaten segmentinin en iyisi.Ek olarak ortada A7 gibi bir sanat eseri var.

3 marka arasında makasın açıldığı yer F segmenti.Orada S-class bariz bir şekilde en iyisi.Ancak bu demek değilki A8 veya 7 serisi kötü.

Audi'nin sorunu tasarım.Mercedes veya Bmw'ye göre biraz daha sıkıcı kalıyor tasarımları.

Tabi bana kalsa Jaguar varken ki özellikle Xe gelmişken ve Xf varken, dönüp bakmam bu 3 markaya ama Audi'nin geride olduğunu kesinlikle düşünmüyorum.Tercih meselesi.

• E60 M5 ve E92 M3 üm olmadan olursem gozum acik giderim.
  • Yeni a3 bence c segmentinin en basarilisi. Yeni a4 de d segmentinde fark yaratacak. Ancak E segmenti icin bence hala en basarilisi f10 5 serisi. F segmentide tartismasiz S class. Yani burda Audi bmw Mecedes i genel olarak kiyaslamaktan ziyade siniflara ayirip kiyaslamak lazim.. misal bir a3 genel kalite anlaminda bmw 1 serisinden 2 gomlek ustunken ayni sey 5 serisinde tam tersi 5 serisi a6 dan daha kaliteli. Tabi bunda a6 nin eskiyen dizayni da var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwinExist

Almam.
    Mercedes alabilecekken BMW'de almam ancak hiçbirini alabilecek param yok Getz'e biniyorum.

Hahahah mesajınız istemsiz güldürdü mercedes bmw den sonra getz diyince :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BojanBogdanovic

A3 le a180 i kıyaslayın . Cevabı kendiliginden ortaya çıkacaktır. 1 serisini de tabı.
    C Segmentinde BMW 1 serisi D Segmentinde F30 3 Serisi E Segmentinde A6 .3.0 TDI F Segmenti almamDolayısıyla mercedes'te almam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

klasik fakir konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: FursıonnMann

C Segmentinde BMW 1 serisi D Segmentinde F30 3 Serisi E Segmentinde A6 .3.0 TDI F Segmenti almamDolayısıyla mercedes'te almam

Alıntıları Göster
    BMW ve Mercedes varken heleki arkadan çekişli bu iki araç varken gidip önden çeker bir Audi almam. Tabi C sınıfında 1 serisinden şaşmam. RWD yeter tercih etmem için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

BMW ve Mercedes varken heleki arkadan çekişli bu iki araç varken gidip önden çeker bir Audi almam. Tabi C sınıfında 1 serisinden şaşmam. RWD yeter tercih etmem için.

Alıntıları Göster
    üçünü de kullanan kullanmış olan zaten audi almaz, audi vw markasının bir tık üstü olup premium seviyesinde olmayan bir malzeme kalitesine sahip, önden çekiş arkadan çekiş şu bu mühim değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

üçünü de kullanan kullanmış olan zaten audi almaz, audi vw markasının bir tık üstü olup premium seviyesinde olmayan bir malzeme kalitesine sahip, önden çekiş arkadan çekiş şu bu mühim değil

Alıntıları Göster
    Elbette almam VW nin az makyajlanmışı gibi geliyor bana. TSI-FTSI, şanzıman vs.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.