Şimdi Ara

Mercedes C180k AMG paket mi Passat 2.00 Higline fll Mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
9.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ewet arkadaşlar daha önce ( 1 ay ) konu açmıstım.. Passatla kaza yaptığımı yeni bir araç almak istediğimi söylemiştim ... 10 yıllık Vw passat kullanıcı olarak babamın tekrar passat almak istediğini ve benimde Bmw 3.20d paketi istediğimi iki araç arasında bir tercih yapılırsa ne alırsınız sorusunu sormustum ... Daha sonradan konuya .. Ingisnia SuperB C5 C180K önerileri eklenmişti ve bizde niyeti bozup yeni bir araç denemek istedik Mercedes C180k amg paketi aldık . İç donanim olarak 2009 c180 ler [ passatla kaza yapmadan ] çok dandik ve itici gelmişti alıcı gözüyle incelediğimde fena değildi ... Ve c180K amg paket aldık bana arabanın hitap eden yönleri beyaz renk tiptronik vites arkadan çekiş ve spor dizaynı oldu ... Sizce kötü bir tercih mi yaptık hala benim aklımda bazı soru işaretleri var ... Panoramik cam tavan kalmadığı için alma imkanımız olamadı ... Yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler İYİ FORUMLAR...

BMW 3.20d
    Vw passat
    Opel Insignia
    Citroen C5
    Skoda SuperB
    Mercedes C180k Kompressor

Bizim tercihimiz C180k kompressor oldu ... Siz olsaydınız tercihiniz ne olurdu ...

NOT : Araç peşin fiyatına 100 milyara denk geldi..

Derbas R. özer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Derbas -- 2 Eylül 2009; 7:28:34 >

• Güzel bir tercih olabilir ama 3.20d de benim için önemli bir seçenek teşkil ederdi. Ancak araba alınmış zaten daha uzatmaya gerek yok .Hayırlı olsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUNERBOY

Güzel bir tercih olabilir ama 3.20d de benim için önemli bir seçenek teşkil ederdi. Ancak araba alınmış zaten daha uzatmaya gerek yok .Hayırlı olsun .
    Dışarıda cok gorur oldum C180K ile 3.20D' yi

Premumm marka tipik bir halk arabası halini aldı.. Garibime gidiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

Alıntıları Göster
    BMW 3.20d
    Skoda SuperB
    Vw passat
    Opel Insignia
    Citroen C5

320d'yi alırdım ama aklım c180k'da kalırdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: over and under

BMW 3.20d
    Skoda SuperB
    Vw passat
    Opel Insignia
    Citroen C5

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: estenmartin

Alıntıları Göster
    Bennimde aklım 3.20d de kaldı fakat bmw iç dizyn olarak çabuk yıpranan ve ikinci elde aşırı fiyat kaybına uğrayan bir araç .. Ayrıca dizel olması bizi babamı uzaklaştırdı o araçtan hayatında dizel araç almamıştır. Ayrıca beyaz renk konusunda ben ısrar ettim sizce renk konusunda hata mı ettik ???

İyi Forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Derbas

Bennimde aklım 3.20d de kaldı fakat bmw iç dizyn olarak çabuk yıpranan ve ikinci elde aşırı fiyat kaybına uğrayan bir araç .. Ayrıca dizel olması bizi babamı uzaklaştırdı o araçtan hayatında dizel araç almamıştır. Ayrıca beyaz renk konusunda ben ısrar ettim sizce renk konusunda hata mı ettik ???

İyi Forumlar...

Alıntıları Göster
    araba alınmış tatrışacak bir şey kalmamış. Benim caddelerde gördüğüm tüm AMG paket C serileri zaten beyaz renk oluyor. yani başka tercih yok herhalde.

• quote:

İyi Forumlar...

Alıntıları Göster
    Çok iyi Seçim Bence

• quote:

Orijinalden alıntı: over and under

BMW 3.20d
    Skoda SuperB
    Vw passat
    Opel Insignia
    Citroen C5

Alıntıları Göster
    Hep aynı muhabbetler dönecek şimdi Şimdi yenisi de eklendi, yollarda çok görülüyor halk arabası oldu muhabbeti, artık mercedes, bmw, x kimin için yapıyorsa arabaları Çok mu acelen vardı? 1 ay yetmedi mi seçmeye ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bncvleng

Çok iyi Seçim Bence

Alıntıları Göster
    alındıktan sonra böyle bir soru sizin için ne anlam taşıyor?

eğer şimdi size iyi tercih dendiği zaman gururlanacak ,kötü tercih yaptığınızı söylediğimiz zaman bunalımamı gireceksiniz.

aracınız alınmış hayırlı olsun demekten başka bişey düşmez bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gt-40 -- 2 Eylül 2009; 9:38:46 >
  • Bence de tartışılacak birşey kalmamış, +1. İçine sinmezse satar opel alırsınız, veya söylediğiniz markaları :) Bence de, rengarenk görmek isterdik ama herhalde ama Almanya Türkiye'ye beyaz olur diyor kanımca. Arada sırada yanlış boyalı renk getiriyorlar

quote:

Orijinalden alıntı: reisG

araba alınmış tatrışacak bir şey kalmamış. Benim caddelerde gördüğüm tüm AMG paket C serileri zaten beyaz renk oluyor. yani başka tercih yok herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehed -- 2 Eylül 2009; 9:42:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehed

Bence de tartışılacak birşey kalmamış, +1. İçine sinmezse satar opel alırsınız, veya söylediğiniz markaları :) Bence de, rengarenk görmek isterdik ama herhalde ama Almanya Türkiye'ye beyaz olur diyor kanımca. Arada sırada yanlış boyalı renk getiriyorlar

quote:

Orijinalden alıntı: reisG

Alıntıları Göster
    Arabayı aldık herşey tamam henüz plaka işlemleri kasko vs tammalanmadı daha arabayı alıp binemedik yani ... Bu arada bunalıma gircek yada gurulancak birşey yok sadece forumda aynı aracı kullanan arkadaşların yorumlarını almak istemiştim neyse arkadaşlar teşekkürler iyi forumlar..

• quote:

Arabayı aldık herşey tamam henüz plaka işlemleri kasko vs tammalanmadı daha arabayı alıp binemedik yani ... Bu arada bunalıma gircek yada gurulancak birşey yok sadece forumda aynı aracı kullanan arkadaşların yorumlarını almak istemiştim neyse arkadaşlar teşekkürler iyi forumlar..

Alıntıları Göster
    hayırlı uğurlu olsun

yıldız her zaman iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sound of Freedom

hayırlı uğurlu olsun

yıldız her zaman iyidir

Alıntıları Göster
    C180K'nın iç mekanı çok zayıf gelmişti bana. Normal bir orta sınıftan pek farkı yok. Benim tercihim beyaz A4 olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincentvega

C180K'nın iç mekanı çok zayıf gelmişti bana. Normal bir orta sınıftan pek farkı yok. Benim tercihim beyaz A4 olurdu.

Alıntıları Göster
    Almışsınız,bence artık fazla kurcalamamak gerek.Hayırlı olsun.

Kriterlerinizi yazmamışsınız.Mesela dizel-benzinli olayı.Fakat siz benzinli bir otomobil aldığınıza göre demek ki ekonomi birinci önceliğiniz değil.Öncelikle şunu söyleyebilirim ki beyaz renk en iyi tercih.Kırmızısı da çok güzel görünüyor,gerçi canlı olarak göremedim kırmızıyı.Sadece fotoğraflara bakarak söylüyorum.

Önceden Passat kullanmışsınız,yani bilgi sahibisiniz.Şıkların arasına koymanız bence yanlış,çünkü Passat'ın sizin için doğru bir tercih olup olmadığını en iyi siz biliyor olmalısınız.

Mercedes'in donanım seviyelerini pek anlamıyorum.Şunu söyleyebilirim ki premium bir araç asla boş paketle alınmamalı.Benim bildiğim kadarıyla AMG pakette tampon falan farklı oluyor.Eğer elektronik donanımları (cruise control,yağmur sensörü,ışık sensörü vs.) varsa iyi bir tercih,eğer bunlar yoksa yanlış bir tercih yapmışsınız bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Almışsınız,bence artık fazla kurcalamamak gerek.Hayırlı olsun.

Kriterlerinizi yazmamışsınız.Mesela dizel-benzinli olayı.Fakat siz benzinli bir otomobil aldığınıza göre demek ki ekonomi birinci önceliğiniz değil.Öncelikle şunu söyleyebilirim ki beyaz renk en iyi tercih.Kırmızısı da çok güzel görünüyor,gerçi canlı olarak göremedim kırmızıyı.Sadece fotoğraflara bakarak söylüyorum.

Önceden Passat kullanmışsınız,yani bilgi sahibisiniz.Şıkların arasına koymanız bence yanlış,çünkü Passat'ın sizin için doğru bir tercih olup olmadığını en iyi siz biliyor olmalısınız.

Mercedes'in donanım seviyelerini pek anlamıyorum.Şunu söyleyebilirim ki premium bir araç asla boş paketle alınmamalı.Benim bildiğim kadarıyla AMG pakette tampon falan farklı oluyor.Eğer elektronik donanımları (cruise control,yağmur sensörü,ışık sensörü vs.) varsa iyi bir tercih,eğer bunlar yoksa yanlış bir tercih yapmışsınız bence.

Alıntıları Göster
    iyi bir seçim yapmışsınız c180 k gercekten güzel bir araç

• Hayırlı olsun doğru tercih.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ac Schnitzer.

Hayırlı olsun doğru tercih.
    Yıldız var araba var
  • quote:

Abi kimine göre premium kimine göre sadece kaliteli araç.

Ama şu gerçeğide unutmamak gerekli; İnsanların alım güçleri artıyor.

Kimisi bu ülkede dahada fakirleşiyorken kimileri ise daha çok kazanıyor.

İnsanlarda artık alabildiklerinin en iyisini almaya çalışıyor.

Vergi ve satış politikaları sonucu da doğal olarak böyle oluyor.

Garipsenecek bir durum yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desiya

quote:

Abi kimine göre premium kimine göre sadece kaliteli araç.

Ama şu gerçeğide unutmamak gerekli; İnsanların alım güçleri artıyor.

Kimisi bu ülkede dahada fakirleşiyorken kimileri ise daha çok kazanıyor.

İnsanlarda artık alabildiklerinin en iyisini almaya çalışıyor.

Vergi ve satış politikaları sonucu da doğal olarak böyle oluyor.

Garipsenecek bir durum yok bence.

Alıntıları Göster
    320d veya A4 olurdu tercihim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.