Şimdi Ara

Merhaba ey güzel insanlar ve en güzel olanlarına 2 kere merhaba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bi sorum olucak sizebenim yürüyüş yapmam lazım,çok hamlaştım ama parka gidip eblek eblek tek başıma tur atmak çok şaçma,salakça,aptalca ve umutsuzca geliyor,sizce bunu nasıl yenebilirim de kendimi parkta yürümeye zorluyabilirim ya da şartlandırabilirsem,şartlandırmak istiyorum kendimi

respiro özellikle senin tavsiyelerin lazım

• Ben takıyorum müziği kulağıma yürüyorum sahilde, bir sürü de insan oluyor benim gibi :).
    Zaten bünye alışınca şartlanıyorsun sen de yürümeye, önemli olan başlayabilmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: cause_of_death

Ben takıyorum müziği kulağıma yürüyorum sahilde, bir sürü de insan oluyor benim gibi :).
    quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

Ben takıyorum müziği kulağıma yürüyorum sahilde, bir sürü de insan oluyor benim gibi :).

kankaaa bizim buranın parkında,böyle kürt moru rengi gömlek giymiş altlarına tuhaf dikişli kotlar giyen apaçiler dolaşıyor,kimse yürüş yapmıyor..biraz da o yüzdne tuhafımsadım..ama ben de yürümek yürümek istiyorrum sevmek istiyorum,anla beni sen

• quote:

Orijinalden alıntı: MuSTYLaTioN

quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

kankaaa bizim buranın parkında,böyle kürt moru rengi gömlek giymiş altlarına tuhaf dikişli kotlar giyen apaçiler dolaşıyor,kimse yürüş yapmıyor..biraz da o yüzdne tuhafımsadım..ama ben de yürümek yürümek istiyorrum sevmek istiyorum,anla beni sen

Alıntıları Göster
    uupppidik uppidik gubbidik,zaupppidddik asdasdad214asdasd1rad

• quote:

uupppidik uppidik gubbidik,zaupppidddik asdasdad214asdasd1rad

Alıntıları Göster
    öhüöm ,öhöm şimdi bu forumda bu kadar mı güzel insan varmış yav

durumun vahim ve çarede düşünemiyorum,ama fazla korkulacak apaçi yoksa giy eşofmanları ve yürü

kotkularının üstüne gitmesini öğrenmen lazım genç adam.

• quote:

Orijinalden alıntı: herculyus

öhüöm ,öhöm şimdi bu forumda bu kadar mı güzel insan varmış yav

durumun vahim ve çarede düşünemiyorum,ama fazla korkulacak apaçi yoksa giy eşofmanları ve yürü

kotkularının üstüne gitmesini öğrenmen lazım genç adam.

Alıntıları Göster
    musti kankaaa müzük en iyi çözüm

• quote:

Orijinalden alıntı: İlker Gökmen

musti kankaaa müzük en iyi çözüm

Alıntıları Göster
    [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    MuSTYLaTioN kim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

MuSTYLaTioN kim ?

Alıntıları Göster
    Herculyus ;
    yok aslında iş olsun diye yazdım..ben apaçilerdne değil,kendimden korkuyorum ya onlar gibi olursam ?

İlker ;
    müziksiz olmaz zaten kanka

@respiro
    işte respiro,farkı güneş gözlüğü detayını sadece o ekledi.ne tür bir gözlük olmalı bu ya bu seferde bana apaçi derlerse

@pose
    ne demek kim ? asıl sen kimsin..Ben 13 diyarı dolaşmış,boş bir gezginim ve beni her diyarda farklı bir isim ile çağırırlar.bu diyarda hayat veren,saygı değer mustylation xxred wthahel diye çağırırlar..

o değil de,o ne saçma soru ya

• quote:

Herculyus ;
    yok aslında iş olsun diye yazdım..ben apaçilerdne değil,kendimden korkuyorum ya onlar gibi olursam ?

İlker ;

@respiro
    işte respiro,farkı güneş gözlüğü detayını sadece o ekledi.ne tür bir gözlük olmalı bu ya bu seferde bana apaçi derlerse

@pose
    ne demek kim ? asıl sen kimsin..Ben 13 diyarı dolaşmış,boş bir gezginim ve beni her diyarda farklı bir isim ile çağırırlar.bu diyarda hayat veren,saygı değer mustylation xxred wthahel diye çağırırlar..

Alıntıları Göster
    edit : virgülleri yanlış yerlerde kullanmışım,niye kullanmaya çalışıyorum sanki...

pose,kimsin soruma cevap ver..ve benden ne istiyorsun,seni onlar mı gönderdi ?

• quote:

Herculyus ;

İlker ;

@respiro

@pose

Alıntıları Göster
    [Deleted by Admins]

• quote:

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    Ben pose beni bilen bilir

• quote:

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: respiro

quote:

Orjinalden alıntı: MuSTYLaTioN

@respiro

Surat şekline uygun bir gözlük tak işte Camlar simsiyah olsun. Gözlerini göstermeyecek şekilde. Yeşil, kahverengi vs. türde olanlar var ya. Onlardan olmasın. Ve tabii ki kesinlikle aynalı olmasın. Aynalılardan olursa apaçi diyebilirler evet.

Bu arada Pose'nin sorusuna ve cevabına koptum

anladım,evde bir gözlük vardı sanırım onu kullanırım.birde açarım son ses mp3
    yarın bir deniycem bakalım,sonuçları bildiririm eğer çok kötü geçmezse.

• quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MuSTYLaTioN

@respiro

Surat şekline uygun bir gözlük tak işte Camlar simsiyah olsun. Gözlerini göstermeyecek şekilde. Yeşil, kahverengi vs. türde olanlar var ya. Onlardan olmasın. Ve tabii ki kesinlikle aynalı olmasın. Aynalılardan olursa apaçi diyebilirler evet.

Bu arada Pose'nin sorusuna ve cevabına koptum

anladım,evde bir gözlük vardı sanırım onu kullanırım.birde açarım son ses mp3
    yarın bir deniycem bakalım,sonuçları bildiririm eğer çok kötü geçmezse.

Alıntıları Göster
    gelip geçenler diyecek merhaba ey güzel çicek

• quote:

gelip geçenler diyecek merhaba ey güzel çicek

Alıntıları Göster
    Bana kaç kere meraba ??
  • quote:

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    quote:

Kulağında kulaklık, bangır bangır bi müzik, gözünde de kesinlikle güneş gözlükleri olsun Musti'cim Sonra yürü istediğin yerde istediğin kadar. Kimseyi görme, duyma.

Musti'cimmusti kim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

quote:

Kulağında kulaklık, bangır bangır bi müzik, gözünde de kesinlikle güneş gözlükleri olsun Musti'cim Sonra yürü istediğin yerde istediğin kadar. Kimseyi görme, duyma.

Musti'cimmusti kim ?

Alıntıları Göster
    [Deleted by Admins]

• quote:

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
  • quote:

[Deleted by Admins]

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

quote:

Musti'cimmusti kim ?

Kuzenim.

ala ala aynı kişileri tanıyoruz farklı kişiler demek

• quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: demircibu

quote:

Musti'cimmusti kim ?

Kuzenim.

ala ala aynı kişileri tanıyoruz farklı kişiler demek

Alıntıları Göster
    [Deleted by Admins]

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.