Şimdi Ara

Merkezi Yerleştirme Puanı ile Yatay Geçiş Geri Dönüş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
4.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben bu güz dönemi başında Merkezi yerleştirme puanı ile yatay geçiş yaptım. Yatay geçiş yaptığım bölüm ile eski üniversitemdeki bölümüm aynı. Benim seneye güz döneminde tekrar geri dönme ihtimalim var mıdır? Burada geçtiğim dersleri saydırabilir miyim?

• ryoneasis kullanıcısına yanıt
    merkezi yerleştirme puanı ile yatay geçiş yapanlar sadece kendi üniversitelerine geri dönüş yapabilirler. Geri dönüş yaptığınızda heyetin onayına bağlıdır muafiyetleriniz. AKTS ve ders içerikleri tutuyorsa sorun çıkmaz muhtemelen.
  • Herkese iyi günler. Merkezi yerleştirme puanıyla yatay geçiş hakkında bugüne kadar verilen bütün bilgiler , değerli cevaplar , önemli fikir paylaşımları için herkese çok teşekkür ederim. Bazı tatsız , rahatsız edici özel nedenlerden dolayı 2011 yılında yerleştiğim eski okulumdan sağlık durumumda göz önüne alınarak ayrılmak durumunda kaldım. Aslında eski okulumdan geçen sene ayrılmam gerekirdi fakat uzun süreli bir tedavi sürecindeydim ve rahatsızlığımı atlatabilmem uzunca bir zamanımı aldı. Uzunca bir süre ilaç tedavisi gördüm. Birçok üniversiteye merkezi yerleştirme puanıyla yatay geçiş için ön kayıt başvurusunda bulundum ve birçoğunu da kazandım. Bu başvurduğum okullar arasından kendim için en uygun olduğunu düşündüğüm , en çok ilgi duyduğum İstanbul Kültür Üniversitesinin güzide bir bölümüne bugün itibariyle kesin kaydımı gerçekleştirdim. Bana bu konuda yardımcı olan , fikir paylaşımında bulunan bir çok kişiye ne kadar teşekkür etsem azdır. Herkese iyi çalışmalar , güzel günler dilerim.

• investigation İ kullanıcısına yanıt
    bu arkadaş dönebilmiş mi acaba ben de aynı durumdayım da bana yardımcı olabilir misiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.