Şimdi Ara

Mesaj Bildirim Sesi Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese iyi günler ben geçenlerde adroid sürümünü yükselttim ice cream sandwich kullanıyordum jelly bean a yükselttim başlarda herşey gayet iyiydi fakat bi süre sonra mesaj geldiğinde telefonun bildirim sesi çıkarmadığını farkettim sadece ufak bi titreşim oluyor hem ses çıkarmıyor hem de mesaj geldiğinde yanıp sönen bildirim ışığı yanıp sönmüyor sonra ayarları falan kontrol ettim ondan kaynaklanmıyordu biraz araştırma yaptım bikaç kişi aynı sorun için konu açmışlar fakat cevaplar telefon yazılımını onarın veya fabrika ayarlarına döndürün şeklideydi ben de başka bi çözüm bulamadığım için fabrika ayarlarına döndürdüm ilk başlarda sorun çözülmüştü fakat bir süre sonra tekrar ortaya çıktı telefonu bilgisayara bağlayıp yazılımını onardım ilk başlarda çözüldü fakat bir süre sonra yine aynı oldu bu sorunu gidermenin bi yolu var mıdır acaba? yoksa telefona tekrar ice cream sandwich yükleyebilir miyim? bu problem belli bi süre sonra kendiliğinden mi ortaya çıkıyor yoksa benim telefonda yaptığım bi değişikliğe falan mı bağlı? (tema değiştirmek mesela) bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen kullandığım telefon xperia p bu arada ama telefonla ilgili olduğunu sanmıyorum şimdiden herkese çok teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ban Yemişim -- 23 Haziran 2013; 13:32:40 >

• kimse yok mu? benden başka kimsede olmadı mı bu problem?
  • xperia p de benimde 1 kere başıma geldi güncellemeden sonra. şimdilik bi sıkıntı yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.