Şimdi Ara

Meslek seçemiyorum :/ 3262. yim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben mf4te 3262, mf3te 3070 civarı bir sıralama yaptım. tm1, tm2 2400, tm3 2700 civarında.
    arkadaşlar kafamda hiçbir alternatif yok. bu sıralamaya uyacak yükselişte meslek önerileriniz var mı? tıp düşündüm ama hiç içim ısınmıyor. endüstri mühendisliği ile ilgili bir başlık açmıştım itü mü odtü mü seçeyim şeklinde ama o da içime sinmiyor. fikri olan varsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dawnofthelight -- 2 Temmuz 2013; 17:47:45 >

• sec odtü makınayı mis gibi oku hocam
  • Tebrik ederim öncelikle. ilginç bir durum bilgisayar mühendisliğine ne dersiniz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: secrecy

Tebrik ederim öncelikle. ilginç bir durum bilgisayar mühendisliğine ne dersiniz :D
    tıp imkanı varken başka şey yazanları anlamıyorum yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: xStriker571

Alıntıları Göster
    Tıp istemiyorsan eğer Pilotaj oku bence.Anadolu Üniversitesi ve Türk Hava Kurumu Üniversitesinde tam burslu.
  • quote:

Neden? Para için meslek seçmemeli insan. Sevdiği işi yapmalı. Parası bol mutluluğu az biri olmak istemem. İstemeyen de tıp seçmiyor.
  • Çok saçma yaa
    Sonra vayy efendim Türkiye neden gelişmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacose -- 2 Temmuz 2013; 19:06:30 >
  • Çok istemiyosan ki istemediğini söylüyosun sakın ama sakın tıp yazma
  • quote:

Orijinalden alıntı: desman

Çok saçma yaa
    Sonra vayy efendim Türkiye neden gelişmiyor.

yav hee hee. sizi ilgilendiriyor mu arkadaşım kararsızlığım? ben resimle ilgileniyorum, onu seviyorum başka bi şeye ilgim yok. gidip güzel sanatlar mı seçeyim? kafamda bi şey yok. soruyorum işte beğenmiyorsan başlığı okuma. gelişmemesinin sebebinin ben olduğumu hiç sanmıyorum. bana gelene kadar neler var.

onun dışında herkese teşekkür ederim. :)
    makina mühendisliğinin durumu nasıl acaba bu aralar o da olabilir gibi?
    tıpın çalışma temposuyla uğraşabileceğimi düşünmüyorum, milleti kesip biçmek de korkutucu geliyor.

• Ağzı laf yapan insanlarla kolay iletişim kurabilen biriysen odtü endüstri, değilsen odtü bilgisayar yaz derim ben
  • resimde ciddiysen mimarlık falan düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: cudi_eem

Ağzı laf yapan insanlarla kolay iletişim kurabilen biriysen odtü endüstri, değilsen odtü bilgisayar yaz derim ben

aslında şu ana kadar öyle biri gibi davranmadım ama kendimi düzgün ifade ettiğimi düşünüyorum. o yüzden o kıvama gelirim bence. endüstriyi çok düşündüm. daha iyi alternatif var mı diye başlıkta fikir alayım dedim. onu da bi araştırayım düşüneyim, teşekkür ederim. benim iletişim olayını düşünmezsek sizce hangisi daha öndedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicaninthemorning

quote:

Orijinalden alıntı: cudi_eem

Ağzı laf yapan insanlarla kolay iletişim kurabilen biriysen odtü endüstri, değilsen odtü bilgisayar yaz derim ben

aslında şu ana kadar öyle biri gibi davranmadım ama kendimi düzgün ifade ettiğimi düşünüyorum. o yüzden o kıvama gelirim bence. endüstriyi çok düşündüm. daha iyi alternatif var mı diye başlıkta fikir alayım dedim. onu da bi araştırayım düşüneyim, teşekkür ederim. benim iletişim olayını düşünmezsek sizce hangisi daha öndedir?

Endüstri daha öndedir bana göre yani önü daha açıktır ama yazılıma merakın varsa bilgisayar yazmanı öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cudi_eem -- 2 Temmuz 2013; 19:33:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yaprak sarma

resimde ciddiysen mimarlık falan düşün

6kdayken onu düşünüyordum da, maaş iş bulma vs sıkıntıymış sanırım, yükseltince vazgeçtim. :)

cudi_eem: teşekkür ederim tekrar fikirler için.
  • Yav adama iylikte yaramıyor.
    Tamam hayırlı işler sana eyvallah
  • boğaziçi makine yaz tabiki sonra itü endüstri yaz bence
  • quote:

Yav adama iylikte yaramıyor.

tamam da iyilik bunun neresinde :D direk neden kararsızsın öyle şey mi olur tavrıydı o, öyle algıladım yanlışsam kusuruma bakma.

sırmasaçlıbaları: boğaziçi makineye puanım yetmez malesef :D
  • quote:

Hocam benim mesajım bu arkadaşaydı.Bana bu tepkiyi bu yüzden verdiysen gerçekten hayarılı işler sana
  • quote:

Orijinalden alıntı: dawnofthelight

quote:

Yav adama iylikte yaramıyor.

tamam da iyilik bunun neresinde :D direk neden kararsızsın öyle şey mi olur tavrıydı o, öyle algıladım yanlışsam kusuruma bakma.

sırmasaçlıbaları: boğaziçi makineye puanım yetmez malesef :D

Alıntıları Göster
    ilk 10 bine girene direk "tıp yaz" diyenler bence ülkeyi terketmeli.

• quote:

quote:

Hocam benim mesajım bu arkadaşaydı.Bana bu tepkiyi bu yüzden verdiysen gerçekten hayarılı işler sana

özür dilerim o zaman. kusura bakma sinirler gergin aşırı tepki veriyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.