Şimdi Ara

MessengerPlus!Live

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cumartesi pazara bağlayan gece çıkacak biliyorsunuz ben de merak edenler için bi kaç screenshot koymak istedim :D

MessengerPlus!Live

MessengerPlus!Live

MessengerPlus!Live

MessengerPlus!Live

• ben bununla ilgili bir link buldum ama indirmedim nedir acaba anlamadım.. windows live messenger topicine yazdım. 2. sayfada
  • galiba ilk kurban ben olucam bu konuda şu anda iniyor %83 de size söylerim nedir ne deildir
    quote:

Orjinalden alıntı: Kivanc_Mac

ben bununla ilgili bir link buldum ama indirmedim nedir acaba anlamadım.. windows live messenger topicine yazdım. 2. sayfada
  • Arkadaşlar bu MSN için çıkan Plus'lar ne işe yarar.Ne özellikleri vardır.Artıları nedir.Biraz bilgi verirmisiniz.Ben hiç kullanmadım.

• quote:

Orjinalden alıntı: Rietveld

Arkadaşlar bu MSN için çıkan Plus'lar ne işe yarar.Ne özellikleri vardır.Artıları nedir.Biraz bilgi verirmisiniz.Ben hiç kullanmadım.

bence kesinlikle kullanmalısın
    bütün özelliklerini sayamayacağım ama sunları söyleyebilirim
    çoklu msn açma, renkli nick, reklam ve bannerları kaldırma, tuşları istediğin gibi düzenleme, 500karaktere kadar yazım imkanı, durum aktivitesi (çevrimdışı çevrimiçi herkesin size pencere açtığı zaman uyarı verebilir, konuşmadan ayrıldığında uyarı verebilir)
    ve daha bir sürü özellik...

• :) bunlar patcher da da var ..

buyrun :

http://www.oxyshare.com/get/11034842674499a720b566f/Msn8.0multiclient.zip.html

oksişeyır
    o x y s h a r e
    linkidir TM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryan3478 -- 22 Haziran 2006; 15:07:10 >
  • türkçesi çıkacakmı acaba??
  • Artık çıkması lazımdı
  • Kaldı 1 gün bu arada benim indirdiğim plus beta içinmiş yani sonuç hüsran
  • evet cumartesiyi pazara bağlaya gece çıkıyo (ntv deki nba maçı reklamı gibi salıyı çarşambaya bağlayan gece gibisinden
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gökberg_ß

evet cumartesiyi pazara bağlaya gece çıkıyo (ntv deki nba maçı reklamı gibi salıyı çarşambaya bağlayan gece gibisinden

ya ben plussuz bi msn düşünemiyorum. nasıl yapıyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.