Şimdi Ara

metal gear online download

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • millet catır catır indiriyor biz 1 gün dahamı beklıycez olmazki haksızlık

741 mb ustelik ...

http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=mgs&thread.id=247705&view=by_date_ascending&page=1

• Oyunu preorder edenlere verilen 12 haneli şifre sayesinde oyunu indirebiliyorsun sadece. Herkesin indirdiği yok... Sadece ön sipariş veren birkaç şanslıya verilmiş kod sayesinde oyun indirilebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 819. defa oh yeEAAHH

Oyunu preorder edenlere verilen 12 haneli şifre sayesinde oyunu indirebiliyorsun sadece. Herkesin indirdiği yok... Sadece ön sipariş veren birkaç şanslıya verilmiş kod sayesinde oyun indirilebiliyor.
    Oğuz sen bilirsin.MGS4 ün special editon ve limited editon arasındaki fark ne?İçeriklerinde ben fark görmedim. special edition 100 dolar limited edition 85 ne iş?ben special editon almayı düşünüyodum ama bu ne oluyo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hothor

Oğuz sen bilirsin.MGS4 ün special editon ve limited editon arasındaki fark ne?İçeriklerinde ben fark görmedim. special edition 100 dolar limited edition 85 ne iş?ben special editon almayı düşünüyodum ama bu ne oluyo?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: hothor

Standart versiyon, ( fiyatı $59.99 )
    Limited versiyon, ( fiyatı $84.99 )

Metal Gear Online Starter Pack ilk 2 versiyondada olacak full haliyle. Limited versiyonu preorder etmiş olanlardansanız bugün indirmeye başlayabileceğiniz MGO beta için 12 haneli şifre veriliyor.

Limited Editionda aynı zamanda bir de wireless headset gelecek.
    Yapım aşaması diski olacak.
    Metal Gear Saga Vol. 2 bölümünü içerecek.
    MGS4 Soundtrack' ini içerecek.
    Ve MGS4 art book' unu içerecek...

NOT: Standart versiyonda da art book olacak...

DİP NOT: Special Edition MGS4' ü ben de anlamadım bir türlü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 819. defa oh yeEAAHH -- 16 Nisan 2008; 13:14:17 >

• Konamiden aldığım kodla indirmeye başladım.Yarın Avrupaya çıkacak ama yinede deneyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matherman

Konamiden aldığım kodla indirmeye başladım.Yarın Avrupaya çıkacak ama yinede deneyelim.
    Biz konami id ile kod almıştık o şifre ile girebiliyormuyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyomer

Biz konami id ile kod almıştık o şifre ile girebiliyormuyuz?

Alıntıları Göster
    Limited edition senin dediğin gibi doğrudur fakat play-asia da satışa çıkan special edition la ne fark var ve burda 100 dolar

special edition 100 dolar

Limited edition 85 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hothor -- 16 Nisan 2008; 13:16:25 >

• quote:

Limited edition senin dediğin gibi doğrudur fakat play-asia da satışa çıkan special edition la ne fark var ve burda 100 dolar

special edition 100 dolar

Limited edition 85 dolar

Alıntıları Göster
    Belirttiğim gibi çözemedim...

Gerekli herşey burada var. Şimdi buldum...

http://blog.us.playstation.com/2008/04/10/metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots-%E2%80%93-product-details-revealed/

• quote:

Orijinalden alıntı: 819. defa oh yeEAAHH

Belirttiğim gibi çözemedim...

Gerekli herşey burada var. Şimdi buldum...

http://blog.us.playstation.com/2008/04/10/metal-gear-solid-4-guns-of-the-patriots-%E2%80%93-product-details-revealed/

Alıntıları Göster
    Aldığınız kodlları kullanabilirsiniz.

• quote:

Aldığınız kodlları kullanabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Oyunu indirdim ve kurdum menüler ingilizce.Henüz oyuna girmedim update ediyor.Baya yüklü bir update uzun sürecek gibi bekliyorum.Update den sonra biraz oynar izlenimlerimi paylaşırım.
  • quote:

Oyunu indirdim ve kurdum menüler ingilizce.Henüz oyuna girmedim update ediyor.Baya yüklü bir update uzun sürecek gibi bekliyorum.Update den sonra biraz oynar izlenimlerimi paylaşırım.

Alıntıları Göster
    Yavuz abi SS de isterizYada koyma abi bizde yok sinr olurum şimdi

@Oğuz saol bilgi için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hothor -- 16 Nisan 2008; 14:00:30 >

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Matherman

ss bekliyoruz biz yarın uk den mi us store dan mı indireceğiz

• quote:

@Oğuz saol bilgi için

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: hothor

@Oğuz saol bilgi için

Rica ederim cnm, bye...

• quote:

Orijinalden alıntı: pitrat

quote:

Alıntıları Göster
    zaten 3 haftadır psn'ler güncellenmiyordu.

bu içerik bomba gibi olacak yarın

• quote:

Orijinalden alıntı: pitrat

quote:

Alıntıları Göster
    Update çok yavaş ilerliyor.20 dakikada %10 oldu.Tahmin ediyorum hatta eminim diyebilirim Avrupa psn de aynı dosya yayınlanacak.Serverlar farklı olacak .Kod almış olanlar Japon storedan indirsin hemen diyorum.

• quote:

Update çok yavaş ilerliyor.20 dakikada %10 oldu.Tahmin ediyorum hatta eminim diyebilirim Avrupa psn de aynı dosya yayınlanacak.Serverlar farklı olacak .Kod almış olanlar Japon storedan indirsin hemen diyorum.

Alıntıları Göster
    quote:

yavuz yarın "kodsuz" usa veya uk accountuyla indirebilcezmi kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: Innocence

quote:

yavuz yarın "kodsuz" usa veya uk accountuyla indirebilcezmi kardeşim

Alıntıları Göster
    Uk accountuyla indirelecek diye biliyorum.Söz konusu Mgs yarını bekleyemezdim.

• quote:

Alıntıları Göster
    Bende indiriyorum, kodumuz çalıştı... yazınca demo iconu geliyor önümüze :)

Uptade olayı rezalet yaw 20 dakikada %3 indirdi akşama kadar bitmez bu...bişey indirdiği yok 4mbit kullanıyoruz bide.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haydoot -- 16 Nisan 2008; 15:29:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haydoot

Bende indiriyorum, kodumuz çalıştı... yazınca demo iconu geliyor önümüze :)

Uptade olayı rezalet yaw 20 dakikada %3 indirdi akşama kadar bitmez bu...bişey indirdiği yok 4mbit kullanıyoruz bide.

Alıntıları Göster
    12 haneli kodu yazıyorum çalışmıyor
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

dostum ne haber update bitti mi?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.