Şimdi Ara

Metro Turizm???Sözlüklerde hep olumsuz şeyler var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hep olumsuz şeyler yazıyor...İstanbul 'da gideceğim yere servis var mı diye sordum kadına kadına sen nereye gideceğsin? diyor İstanbula bas diyor internetten oku bana onları :S Garip öyle olunca zaten soğudum Kamilkoçunda gideceğim tarihte tvli otobüsü yok normal normal gideceğiz heralde

• türkiyenin en çok kaza yapan otobüs firması bi kere antalya ankara seferi yaptım kaptan leş gibi bira kokuyodu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatalKnifeStroke

türkiyenin en çok kaza yapan otobüs firması bi kere antalya ankara seferi yaptım kaptan leş gibi bira kokuyodu.
    Biz ailecek geçen sene binme gafletine düştük Kayseri-istanbul seferinde,11 saatlik yolu 14 saatte gelen kaptan var,sövmeden yol gidemeyen muavin var Sakaryanın içine diğer şoförü bırakmaya girdik bi de..

Sabah 9 da Kent,Süha,Metro arabaları aynı anda kalktı biz 2. köprüye doğru giderken Sühayla Kentin arabları peş peşe ters yönden geliyolardı sakın binme, yörenin otobüslerine bin benden sana tavsiye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tango-1

Biz ailecek geçen sene binme gafletine düştük Kayseri-istanbul seferinde,11 saatlik yolu 14 saatte gelen kaptan var,sövmeden yol gidemeyen muavin var Sakaryanın içine diğer şoförü bırakmaya girdik bi de..

Sabah 9 da Kent,Süha,Metro arabaları aynı anda kalktı biz 2. köprüye doğru giderken Sühayla Kentin arabları peş peşe ters yönden geliyolardı sakın binme, yörenin otobüslerine bin benden sana tavsiye..

Alıntıları Göster
    Sakın derim ha git başka turizmlere

• quote:

Orijinalden alıntı: Holychoosenone

Alıntıları Göster
    *Varan
    *Ulusoy
    *Kamil Koç

Bunlar varken Metro ile işin ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holychoosenone

Alıntıları Göster
    1 saatlik yolu 2 saatte gidersin yolculuk bitiminde muavinlerden dayak yemediğine şükredersin sakın binme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karn-ı bahar

1 saatlik yolu 2 saatte gidersin yolculuk bitiminde muavinlerden dayak yemediğine şükredersin sakın binme

Alıntıları Göster
    Pamukkale-Varan her zaman bunlara binmişimdir..
  • Antalya ya giderken Ulusoyla gittik koltuklarda tv olayı süper bir sürüde fılm vardı istanbul a dônerken bilet bulamadıgımızdan metro yla geldik.biletçi kadın bizim koltuklarda da tv var dedi.tabi ki yoktu :-)bu arada şoför bi ara kendini f1 pilotu sandı inince tövbe ettim metro ya :-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariss93

Hep olumsuz şeyler yazıyor...İstanbul 'da gideceğim yere servis var mı diye sordum kadına kadına sen nereye gideceğsin? diyor İstanbula bas diyor internetten oku bana onları :S Garip öyle olunca zaten soğudum Kamilkoçunda gideceğim tarihte tvli otobüsü yok normal normal gideceğiz heralde

Şans işi birazda. Örneğin ulusoy-kamilkoça binince süper insanlarla karsılasacaksınız diye bir kaide yok. Metrodan ulusoya geçmiş şöför muavinlerde vardır yada tam tersi. Ama biletini alacagınız arabayı ogrenmek her zaman iyidir. Ve tek kişi gidiyorsanız mümkün oldugu kadar önden alın (şahsi görüşüm)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xreleave

quote:

Hep olumsuz şeyler yazıyor...İstanbul 'da gideceğim yere servis var mı diye sordum kadına kadına sen nereye gideceğsin? diyor İstanbula bas diyor internetten oku bana onları :S Garip öyle olunca zaten soğudum Kamilkoçunda gideceğim tarihte tvli otobüsü yok normal normal gideceğiz heralde

Şans işi birazda. Örneğin ulusoy-kamilkoça binince süper insanlarla karsılasacaksınız diye bir kaide yok. Metrodan ulusoya geçmiş şöför muavinlerde vardır yada tam tersi. Ama biletini alacagınız arabayı ogrenmek her zaman iyidir. Ve tek kişi gidiyorsanız mümkün oldugu kadar önden alın (şahsi görüşüm)
    Ben Ankara'ya gittim geldim.İyiydi.

• quote:

quote:

nilüferin varsa gideceğin yere başka bi yere bakma.

• Bulgaristana gidiyorsan bin. Gayet iyiler orada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: appachii

nilüferin varsa gideceğin yere başka bi yere bakma.

Alıntıları Göster
    otobüsleri hep giydirme diye duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

otobüsleri hep giydirme diye duydum

Alıntıları Göster
    uçantabut
  • quote:

quote:

1 kere alanyaya giderken rezil olmuştuk ailece
    aman diyeyim uzak dur
    metro

• quote:

Orijinalden alıntı: jAccuse

1 kere alanyaya giderken rezil olmuştuk ailece
    aman diyeyim uzak dur
    metro

Alıntıları Göster
    Salaklar bavullumuzu başkasına veriyorlardı azkalsın..zaten adı çıkmış yani macera aramaya ne gerek var dimi ??
  • geçende bileti tvli otobüs şartıya aldım son dk. haberi verdiler bana istanbula fazla yolcu olmayınca o otobusu ankaraya vermişler meğer ... dandik otobüsle istanbula gelmek zorunda kaldım ..

otobüsün içinde baya bi fırça çekmiştim o gün
  • quote:

Orijinalden alıntı: -JonTurk-

geçende bileti tvli otobüs şartıya aldım son dk. haberi verdiler bana istanbula fazla yolcu olmayınca o otobusu ankaraya vermişler meğer ... dandik otobüsle istanbula gelmek zorunda kaldım ..

otobüsün içinde baya bi fırça çekmiştim o gün
    kamil koç koçum benim tek geçerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

uçantabut

Harbi uçan tabut ama.
    Muavine koca otobüsü verip gidip arkada yatan kaptana bile rastladım. Adam 3 saat kadar kullandı otobüsü, aha çarptı, aha öldük diye diye kendimi kasmaktan mahvoldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numan

quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

uçantabut

Harbi uçan tabut ama.
    Muavine koca otobüsü verip gidip arkada yatan kaptana bile rastladım. Adam 3 saat kadar kullandı otobüsü, aha çarptı, aha öldük diye diye kendimi kasmaktan mahvoldum.

Alıntıları Göster
    metro turizm her zaman son tercih olmalı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.