Şimdi Ara

METUCON 2014 PUNK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ODTÜ Bilim Kurgu ve Fantezi Topluluğu tarafından 18 yıldır aralıksız düzenlenen etkinlik bu kez punk temasıyla 19-20 nisan 2014 tarihlerinde ODTÜ kampüsünde misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.ODTÜ Bilim Kurgu ve Fantazi Topluluğu tarafından düzenlenen METUCON bu yıl 18 yaşında! Üstelik her zamankinden çok daha karmaşık, distopik ve eğlenceli; METUCON bu sene PUNK temasıyla katılımcılarına alternatif dünyalar sunmaya hazır.Steampunk'tan Cyberpunk'a,Punk ideolojisinden Biopunk'a, konuşulacak,tartışılacak, hayal edilecek çok şey var!

Türkiye'nin en köklü ve en büyük bilim kurgu ve fantastik kurgu etkinliklerinden olan METUCON, bu yıl 19-20 Nisan tarihlerinde her zamanki gibi Orta Doğu Teknik Üniversitesi kampüsünde düzenlenecek.

Bu sene METUCON'da; Canlandırmalı ve Masaüstü Rol Yapma Oyunları, kitap standları, kostümlü parti, kostüm yarışması, bilgisayar oyunu tanıtımları, kutu oyunları, figürler, turnuvalar, çeşitli yarışmalar, standlar ve birçok etkinlik yer alacak.

Gün boyu süren eğlence akşam da bitmeyecek, artık bir klasik olan kostümlü Parti’yle cumartesi gecesi eğlenmeye devam edilecek. partinin ilerleyen saatlerinde de kostüm yarışması düzenlenecek.

METUCON 18 yaşını kutluyor üstelik PUNK temasıyla, bizce bu eğlenceyi kaçırmayın.

- İthaki ve Marmara Çizgi Kitap Standları

- Rumble Network Dövüş Oyunu Turnavaları

- ODTÜ e-Sports League of Legends Standı

- İTÜ BoGaMi Kutu Oyunları

- Steve Jackson Games Kutu Oyunları

- Sancak Beyi Kart Oyunu

- Redbull Standı

- Pathfinder Society

- Anime Pazar Standı

- ZID Magic anime figürleri ve tshirtleri standı

- ODTÜ Quidditch Topluluğu Tanıtım Standı

-TüSOT X-wing Turnuvası

- Infinity Masaüstü Savaş Oyunu

- Ve daha sonra açıklanacak pek çok aktivite!

Gelişmeler için takipte kalın!
    www.metucon.org
    https://www.facebook.com/events/226320527574656/?fref=ts

Stand alanı; stand@metucon.org
    Tanıtım; tanıtım@metucon.org
    İletişim; info@metucon.org

BİLET TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ YERLER VE KİŞİLER:
    * İstanbul:
    - Pegasus Oyuncak (0212 327 24 64)
    - Gerekli Şeyler (0216 336 39 41)

* Ankara:
    - Kafe Orta Dünya
    - Onaon Bar
    - Zıd Zor
    - ODTÜ BKFT odası (baraka)
    * İzmir:
    - Kule Sakinleri
    * Eskişehir:
    - Kıraathane (0222 220 77 70)
    * Online Biletler için (ödemesi etkinlik alanında yapılır):
    - rpg@metucon.org
    - larp@metucon.org
    Etkinlik alanında da bilet satışlarımız olacaktır.Biletleri bugün gönderdik yarından itibaren satış noktalarına ulaşır. Oyuncu kayıtları 15 Nisan Salı günü öğlen 12.00'de açılacaktır. LARP kaydı bekleyen oyuncuların dikkatine ayrıca sunarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D/\rk Prince -- 11 Nisan 2014; 0:04:09 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.