Şimdi Ara

MEXC M-DAY ÜCRETSİZ KATILIM (100$'dan fazla kazanç şansı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mexc borsası m-day etkinliklerinde şartlarda güncellemeye gitmiş. Eskiden 500 dolar işlem hacmi gerekiyordu şimdi yaptıkları yeni etkinlikte kişi davet etme şeklinde ilerliyor.

Yeni etkinlikte sizin linkiniz ile kayıt olup referansınız 30 dolarlık spot işlem hacmine ulaşırlarsa çekiliş biletiniz oluyor. Referans linkinizle kayıt olan kişi sayısınca biletiniz oluyor.

Eğer daha önce kaydolmadıysanız benim linkimle kaydolabilirsiniz. Linkimle kaydolana 25 TRX gönderiyorum.

Böylelikle benim linkimle kaydolup sonra başkalarını kaydederseniz, hem çekilişe katılırsınız hem de bedavadan 25 TRX kazanırsınız.

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=mexc-propjoe

Şartlar

Referans linkiyle borsaya kaydolmak

KYC Yapmak

30 USDT'lik minimum spot işlem hacmine ulaşmak. Spot işlem hacmine ulaşmak için illa 30 dolar atmanıza gerek yok. 6 dolar ile 3 kere al sat yaparsanız hızlıca 30 dolara ulaşırsınız. Aşağıda çektiğim videoda örneğin 500 dolarlık spot işlem hacmi için 2 kere işlem yapıyorum

LITHO Token Satış Ayrıntıları:

M-Day'e Tahsis Edilmiş Token Miktarı: 240.000 LITHO

Toplam Kazanan Bilet Sayısı: 1050 (1 Bilet = 1 MX)

Her Bilet Şu Kadar Token İçerir:200 LITHO

Toplam 1050 kişi kazacacak.

REFERANS LİNKİM

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=mexc-propjoe

Referans linkimle kayıt olup belirtilen işlem hacmine ulaştığını ispatlayan herkese 25 TRX gönderim yapıyorum.

Referanssız Kayıt Linki

MEXC Borsası'nın resmi web sitesine kaydolun | MEXC Borsası

Detaylı bilgiler

MEXC Yeni M-Day Lithosphere (LITHO): Yalnızca 1 MX ile LITHO Almak için Arkadaşlarınızı Davet Edin – Duyuru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PropositionJoe -- 2 Mayıs 2022; 23:56:2 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.