Şimdi Ara

Mezun Başvuru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben daha parayı yatırmadım ve parayı yatırdıktan sonra ne gibi işlemler yapacağız,bir arkadaşıma sordum okuluna gitmen lazım falan diyor,kafam iyice karıştı.geçen sene 12.sınıftaydım.benim gibi olup yapanlar varsa anlatabilir mi nasıl başvuru yapıldığını??

• Parayı yatırdıktan sonra istersen kendin internetten istersen okullardan başvuru yapabilirsin
  • Dostum bende bu aksam biraz arastirdim istersen kendin istersen basvuru merkezinden yapabilirsin parayi yatirdiktan sonra islem yapabilirsin.Kendin yapacaksan zaten tc kimlikle eski sifreni girince senin hesabin cikiyor fotoraf gecerlidir falan yaziyor gecen seneki fotografin gecerli yani o sekilde daha para yatrmadigim icin sonrasi nasil olacak bilmiyorum :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jakab95 kullanıcısına yanıt
    Yarın parayı yatıracağım sonra tekrar anlamadığım bir şey olursa yazarım cevap için çok teşekkür ederim.
  • İnternetten yaparım büyük ihtimal cevap için çok teşekkür ederim.
  • Bende oyle yapicam yarin falan. sinavda basarilar istedigin yer olur umarim :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jakab95 kullanıcısına yanıt
    İnşallah sana da başarılar :)
  • Istedigin bir liseden başvuru yapilabiliyor. Bu arada fotografi nasil degistirebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.