Şimdi Ara

Mezun Başvurusu !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben geçen sene mezun oldum.internetten başvuruyu yapmaya çalışıyorum ama 3.adımda kaldım.Okul adı-alan ayrımı olmayanlar kısmını değiştirmirmemize gerk var mı?şimdi okul adı yazıyor ama mezun olduğum mu yoksa 12.sınıftayım nereden alayacaklar?ilk defa internetten başvuru yaptığım için bilmiyorum.

• Baya bir yazım hatası olmuş kusura bakmayın arkadaşlar,hızlı hızlı yazdımda.
  • hocam bende mezun başvuru yapıcam. Ama şuan Üniversite'de okuyorum. Ama başvuru için hangi adımları izlememiz gerekiyor. Parayı yatırırken bir numara falan girmemiz gerekiyor mu? Çünkü Ösym'nin sitesindeki aday işlemleri bölümünde, referans numarası al var. Siz tam olarak nasıl yaptınız işlemleri detaylı anlatabilir misiniz?
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Parayı halam yatırdı o yüzden o kısmı bilemiyorum,şimdi sordum tc kimlik numarasını girmeniz lazımmış ama geri kalan işlemleri bilmiyorum,bankaya yatırırken görevliler yardım etmiş galiba. sonraki kısımları internetten hallettim.Adım adım çıkıyor her şey eğitim bilgisi vs. hepsini kendinize göre işaretlemen lazım,sınava nerede gireceksiniz vs.Dediğim gibi tam bilgim yok sorduğunuz konuyla ilgili.
  • Vatov kullanıcısına yanıt
    Dostum parayı atmden direk kimlik no suna göre yatırıyosun. Başvuru yaparkende Kayıt !! bu linke kimlik no şifre ile girip yapıyorsun . Okul ile ilgili olan yerleri değiştirmene gerek yok mezunsan zaten mezun diye çıkıyor. Ayrıca kayıtlar bitene kadar internet üzerinden bilgileri değiştirebiliyorsun.
  • İkinizde sağolun hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.