Şimdi Ara

Mezunlarrr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dershaneye gitmeyen mezun arkadaşlar denemeleri nasıl ayarlıyorsunuz. Yani hftalık bir planınız var mı sürekli. Yanii bir de sıkılma durumları nasıl moraller
    haftalık kaç deneme şu an. Kamp ayarlayacak mısınız kendinize Genel olarak son ayların görüşlerini alayım dedim

• Ygs fen netlerim düştü bugün neden bilmiyorum baya lys kasıyorum haftada 1-2 ygs denemesi yine haftada 1-2'şer tane bölüm denemesi çözüyorum böyle gidiyoz bakalım nolcak
  • Sınav yaklaştıkça moraller kötü olsa da derse oturabilmeye alıştım, bu ara iyi gibiyim. Lys'ye ağırlık verdim, ygs konuları bitti. Fazla ygs denemesi çözmüyorum ama sıkıntılı olduğum konuların üstünden geçiyorum. Haftada 1-2 de genel deneme çözüyorum.
  • haftada 3 genel deneme dier günlerde peş peşe mat-fen-türkçe deneme atıyorum, sıkılma var, nedense konu eksiklerimi çalışmıyorum ygs de bunun yerine lys kasıyorum bu yüzden netler takıldı ve stres de başladı
  • Mormegil7 kullanıcısına yanıt
    Lys yi Ygs den en çok büyük oranda halletmek lazım İyi olur inşşalah
  • Stres aslında en büyük düşmanımız. Onu hallettiğimiz zaman gerisi oluyor. Az stres iyidir ama dürtü sağlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatanaşığı48

Lys yi Ygs den en çok büyük oranda halletmek lazım İyi olur inşşalah

Hocam halletmek iyi de onu hallederken ygs netleri düşebiliyo bende olduğu gibi, sonra moral düşüyo falan dengeyi iyi tutturmak lazım
    Ygs konularını bitirdikten sonra bölüm denemeleri ile devam etmek lazım. Analiz gerekiyor burada da. Genel olarak yanlış yapılan konuları şöyle bir gözden geçire geçire bir yerde sabitlenir netler Ara ara ygs fen tekrarları yapmak lazım. Unutulabilecek bölümler çok fazla
  • quote:

Ygs konularını bitirdikten sonra bölüm denemeleri ile devam etmek lazım. Analiz gerekiyor burada da. Genel olarak yanlış yapılan konuları şöyle bir gözden geçire geçire bir yerde sabitlenir netler Ara ara ygs fen tekrarları yapmak lazım. Unutulabilecek bölümler çok fazla

Aynen öyle hocam, artık bunları daha da arttırmayı düşünüyorum zaten istediğim konulara kadar geldim nerdeyse, ygs de çok şükür iyi daha da iyi yapcaz inşallah.
    Son bir sağlam bir kampla öyle bir yerlere gelir ki hocam Onun keyfiyle ygsden sonra da lys gayet güzel gider :)
    Son bir ay her gün bi deneme öğleden sonra mat fen bölüm denemesi olarak gitmeyi düşünüyorum
  • quote:

Son bir sağlam bir kampla öyle bir yerlere gelir ki hocam Onun keyfiyle ygsden sonra da lys gayet güzel gider :)
    Son bir ay her gün bi deneme öğleden sonra mat fen bölüm denemesi olarak gitmeyi düşünüyorum

Aynen hocam ben de öyle düşünüyorum her gün bir deneme, belki iki deneme çözerim, bölüm denemesi yerine. Son iki hafta kala lys bırakırım ygs kasarım heralde bütünüyle, iyi sonuçlar elde ederiz inşallah hepimiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.