Şimdi Ara

Mezunluk için tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben ali.2017 de Samsun Fen Lisesinden mezun oldum.Lise döneminde yattığım için sonraları baya çektim.77.24 ortalama ile mezun oldum.2018 de AGÜ MBG'ye yerleştim.2020 de sınava girdim tıp için. 59k sıralama yaptım hiç beklemediğim bir sıralama oldu çünkü tyt sosyal ve matematik de kaydırma yapmışım.Şimdi tekrardan kalmayı düşünüuorum.Babamı üniversiteye başladığım gün kaybettim annemi 10 senedir görmüyorum.Kız kardeşim annem ile kalmayı istedi ve artık bir nevi her şeyi kaybetmiş birisi yapıyor sanırım.Düzgün düşünemiyorum o yüzden fikirlerinize ihtiyaç duyuyorum.7 senedir hastaneden genetik test olsun falan çıkamıyorum.O yüzden kendime ve oralarda olan hastalara yardımcı olmak istiyorum.Bir nevi kişisel bir mesele oldu bu tıp meselesi.30bin liradan fazla harcamıştırım bu testler için belki.Neyse sizce çok mu büyük kumar oynuyorum yoksa girmeli miyim cümlelerim çok yanlış ve anlam düşüklüğü dolu kusuruma bakmayın.

• Öncellikle başın sağolsun, okuduğun lise çok iyi oraya giren bir öğrenci eminim ki 1 senede tıp kazanabilir bence girmelisin
  • Hocam başınız sağ olsun. Görüyorum ki bir idealiniz ve amacınız var. Sadece tıp yazmak için yazmak istemiyorsunuz. Sizin gibi insanlara yardım edecek ve bu amaç uğruna çalışacak doktorlara ihtiyacımız var. "Her şeyi kaybetmiş" olarak düşünmeyin hayat ne kapılar açar. Daha evleneceksiniz bir aile kuracaksınız. Bu kısa ve ölümlü dünyada yalnızlık Allah'a mahsustur kimseniz olmasa bile size Allah yeter. Allah yardımcınız olsun. Psikolojim yeter ben altından kalkacağıma inanıyorum diyorsanız mezuna kalabilirsiniz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calmdownbro -- 6 Ağustos 2020; 14:12:5 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.