Şimdi Ara

MF4 25 ~ 30 Bin Arası Yapan Kardeşlerim Tercihlerde Nereleri Yazdı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
2
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıldız Tekniğin mühendislikleri doldurdum ben siz Nereleri yazdınız ? İTÜ Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliğini yazıp yazmama konusunda kararsızım . Birde Marmara Üni'nin mühendislikleri hakkında ne düşünüyorsunuz yazan falan oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İTÜ mat mühendisliği yazdım ben itudeki gelebilecek tüm bölümleri yazdım
    Marmara bilgisayar geliyordu ama yazmadım ben umarım pişman olmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nükleerbaslıklıkız -- 22 Temmuz 2017; 22:31:35 >
  • nükleerbaslıklıkız kullanıcısına yanıt
    Matematik Mühendisliği ne yapıyor acaba pek bilgim yok

İTÜ de hangi mühendislikleri yazdınız kimya matematik falan mı ?

• temizkan38 T kullanıcısına yanıt
    Hocam mat mühendisliği ilanlarını araştırın yazılımcı olarak bile çalışabilirsiniz ama okulda yazılım dersleri az kendiniz çalışmanız gerekir ya da finans alanına yonelirsiniz ama okulda aldığımız agir matematik dersleri çok bir işimize yaramayacak risk alıp yazdım umarım pişman olmam

kırıkla da hazirlanicam tekrar bilgisayara girmeye calisicam

Giremezsem de bil. Yuksek lisansı yapicam ya da en kotu bankada calisirim diyerek yazdım

En azından matematik sevdiğim tek ders okuması zevkli olur :)

Siralamam 25k itude mat müh imalat müh metaluruji malzeme falan ne bulduysam yazdım umarım mat müh gelir

İTÜ istemenmim sebebi de evime çok çok yakin İstanbul trafiği zaten malum yildiz ya da marmaraya gidersem saatlerim yollarda gecicek o yüzden

Bu yıl zaten çok calisamadim kırıkla denicem seneye de denerim umarım istediğim yere girerim

Umarım gönlünüzce olur her şey

Umarım hocam bir yıl daha katlanabilsem mezuna kalirdim ama psikolojik kaldirmayacak :( siz hangi mühendisliği tercih ettiniz?

Bende YTÜ İnşaat & Elektrik & Elektronik Haberleşme

İTÜ Gemi Mühendisliği ve Marmara Elektrik elektronik bunları tercih ettim . Bende sizin gibi aynı durumdayım mezuna bırakmak için sağlam bi psikolojimizin olması lazım . Özellikle de lys de benim gibi 10 bin geriye düştüyseniz tercih yapmakta zor ama yaptık mecbur

• Marmara yazdım 28100 benim 28700 sınırda bir de galatsaray matematik yazdım bunu da çevre baskısından yazdım sizin sıralamanız kaç

• firfave F kullanıcısına yanıt
    Benim sıralama 29 binde hocam

• Tum muhendislikleri secmek ney?ne yapmak istediginizimi bilmiyorsunuz arkadaslar? GTU bilgisayar yazdim.

• bende abdullah gül inşaat yazdım umarım pişman olmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nükleerbaslıklıkız

İTÜ istemenmim sebebi de evime çok çok yakin İstanbul trafiği zaten malum yildiz ya da marmaraya gidersem saatlerim yollarda gecicek o yüzden

Bu yıl zaten çok calisamadim kırıkla denicem seneye de denerim umarım istediğim yere girerim

iyi saçmalamışssınız afedersiniz.

sırf itü yakın diye itümü yazılır nasıl bir saçmalıktır 4 sene yolda zaman geçireceksin diye tüm ömrünü çöpe mi atıyorsun

arkadaşlar sallama tercih yapmayın sabah akşam ağlarsınız
  • Opricnik kullanıcısına yanıt
    Hocam yazdıklarımdan bunu mu çıkarsınız allah askina ya bilgisayar müh istiyordum iyi bir yerde gelmiyor ben de alternatif bolum olarak mat müh düşündüm mat müh istiyorum zaten bu yüzden onu yazdım

tercih yapmak zorundayım baska bolum istemiyorum o yüzden de mat mühendisliğinin altına itudeki diğer bölümleri yazdım açıkta kalmamak için ki girerim diye tahmin ediyorum

Yolun yakin olması derken de

marmaranin muhendisliklerinin iyi olduğunu düşünmüyorum yolda harcayacagim zamani kendimi geliştirmek için itude harcarim daha mantıklı

• Göreceğiniz dersleri iyi düşünün , matematiğe lise yıllarında bayılıp matematik mühendisliğine girdiğinde ilk yılında nefret eden kişiler var :D Çok fazla ve ağır matematik göreceksiniz, eğer bıkarsanız yada iyi bir şekilde matematiğe gömülmez iseniz büyük hitmal okul 1-2 yıl uzayacaktır . Yani okuyanlar öyle diyordu en azından . Ama kendinizden eminseniz hem o ağır matematiği yapıp hem yazılım alanında kendinize profesyonel seviyede yazılım bilgisi katabileceğinizi düşünüyor iseniz deneyin şansınızı . Ama şunu söyleyebilirim , itü matematiğin size katacağı yazılım bilgisi ile marmaranın bilgisayarın vereceği arasında dağlar kadar fark vardır söylemesi .
  • Umarım hocam imkanlar vs çok iyi ama vakıf desteği kesilmez inşaallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temizkan38 -- 23 Temmuz 2017; 18:11:38 >
    Konuyu uplayayım nere geldi acaba size ?

hocam ben itu matematik mühendisliğindeyim

Hayırlı olsun hocam bende Yıldız teknik inşaat mühendisliğindeyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.