Şimdi Ara

MF4 TEN TERCİHLERİMİ GÜNCELLEDİM,SON TERCİHİM,YORUMLARI BEKLİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MF4 Başarı Sıram 18.390 Yorumları Bekliyorum :)
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------2009 Başarı Sırası

01. Tercih 1091243 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/ Elektrik-Elektronik Mühendisliği ----------------- 882
    02. Tercih 1091235 BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği -------------------------- 1780
    03. Tercih 1421277 ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/ Elektrik-Elektronik Mühendisliği ------- 2240
    04. Tercih 1421252 ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği ----------------- 3630
    05. Tercih 1281652 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Elektrik-Elektronik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) ------------------
    06. Tercih 1281058 İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Elektrik-Elektronik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği ------------------------ 6930
    07. Tercih 1241504 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) ---- 11400
    08. Tercih 1501017 YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Elektrik-Elektronik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği ------------ 15015
    09. Tercih 1351538 MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) -------------- 16800
    10. Tercih 1171379 EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/ Elektrik-Elektronik Mühendisliği ---------------------------- 16800
    11. Tercih 1241492 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Mühendislik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği --------------------------- 14400
    12. Tercih 1062283 ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) --------------------------------------
    13. Tercih 1171354 EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği -------------------------------------- 16800
    14. Tercih 1061887 ANKARA ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği ------------------------------------------- 17800
    15. Tercih 1352011 MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Mühendislik Fakültesi/ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) -----------
    16. Tercih 1151437 DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) --------------- 20800
    17. Tercih 1271671 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği ----------------------------------------- 20300
    18. Tercih 1291055 İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ/Mühendislik Fakültesi/ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) -------------- 22900

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozi01ozi01 -- 18 Ağustos 2010; 20:31:06 >

• 9. tercihinin gelme olasılığı da mevcut. Bu yıl ilk defa öğrenci alacakmış.

Eğer 9'u saymazsak 8. tercihin, hadi o da gelmezse 10. veya 11. tercihin gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

9. tercihinin gelme olasılığı da mevcut. Bu yıl ilk defa öğrenci alacakmış.

yorum için tşk. 8-9-10 gelmesini en çok istediğim yerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozi01ozi01

quote:

Orijinalden alıntı: :AlacaKaranlık:

9. tercihinin gelme olasılığı da mevcut. Bu yıl ilk defa öğrenci alacakmış.

yorum için tşk. 8-9-10 gelmesini en çok istediğim yerler

Alıntıları Göster
    marmara bilgisayar gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: nofearnovictory

marmara bilgisayar gelir

Alıntıları Göster
    15 banko
  • quote:

Orijinalden alıntı: inmydarkesthour

15 banko

Alıntıları Göster
    @nedjohnlansenseebob
    Marmara Elektrik-elektronik gelmesi daha iyi olur benim için bakalım nolacak.

@inmydarkesthour
    15. sıraya kadar düşer mi ki,o kadar kontenjan arttı,sadece tıp olarak 600 kişi artmış,tıpa rağbet fazla, o kadar düşerse üzülürüm ama tabi okurum

• quote:

@nedjohnlansenseebob
    Marmara Elektrik-elektronik gelmesi daha iyi olur benim için bakalım nolacak.

@inmydarkesthour
    15. sıraya kadar düşer mi ki,o kadar kontenjan arttı,sadece tıp olarak 600 kişi artmış,tıpa rağbet fazla, o kadar düşerse üzülürüm ama tabi okurum

Alıntıları Göster
    ege elktrik gelir kardeş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: axenrot

geçen sene sıralamaları birbirinie çok yakın,marmara bilg. gelmezse sanki ege elektronik te gelmez gibime geliyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: axenrot

geçen sene sıralamaları birbirinie çok yakın,marmara bilg. gelmezse sanki ege elektronik te gelmez gibime geliyor

Alıntıları Göster
    600 kişi arttığını kim söledi yav o bilgiyi nerden edindin
    banko dedım zaten umarım üst sıradakiler gelir.

• quote:

aslında 600 kişi artmadı,370 kişi mi ne arttı,yeni açılanlarla birlikte 600 kişiymiş
    banko dediğini yanlş anlamda anladım yani kesin o gelir manasında,tmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozi01ozi01 -- 6 Ağustos 2010; 1:25:54 >
  • quote:

quote:

aslında 600 kişi artmadı,370 kişi mi ne arttı,yeni açılanlarla birlikte 600 kişiymiş
    banko dediğini yanlş anlamda anladım yani kesin o gelir manasında,tmm

Alıntıları Göster
    yıldız teknik gelir içime doğdu

• quote:

Orijinalden alıntı: fandermeyle

inşallah dostum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fandermeyle

inşallah dostum

Alıntıları Göster
    Hadi Arkadaşlar,3-4 yorumla olmaz bu iş

30-40 kişiden daha tahmin bekliyorum

• Marmara ee gibi geldi bana ama bu sene yeni açılıyor araştırdın mı yeni açılan bölümler pek tavsiye edilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt189

Marmara ee gibi geldi bana ama bu sene yeni açılıyor araştırdın mı yeni açılan bölümler pek tavsiye edilmez.

ingilizce eğitimin olması ve isim olması benim için yeterli,eğitim kadrosunu incelemedim yrn bakarım ama kötü olacagını sanmıyorum

Marmara Elektrik-elektronik eğitim kadrosu
    ÖĞRETİM ELEMANLARI
    Prof. Dr. Murat Doğruel (Bölüm Başkanı)
    Yrd. Doç. Dr. Gülşen Gürbüz Lacey
    Yrd. Doç. Dr. Tanju Yelkenci

Öğr. Gör. Dr. Yusuf Şahin

Öğr. Gör. Çiğdem Aytekin

Arş. Gör. Okan Yurduseven

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozi01ozi01 -- 6 Ağustos 2010; 3:31:50 >
  • quote:

quote:

Marmara ee gibi geldi bana ama bu sene yeni açılıyor araştırdın mı yeni açılan bölümler pek tavsiye edilmez.

ingilizce eğitimin olması ve isim olması benim için yeterli,eğitim kadrosunu incelemedim yrn bakarım ama kötü olacagını sanmıyorum

ÖĞRETİM ELEMANLARI

Öğr. Gör. Çiğdem Aytekin

Kadro buysa eğer bana çok sağlam bir bölümmüş gibi gelmedi.

• quote:

quote:

ÖĞRETİM ELEMANLARI

Öğr. Gör. Çiğdem Aytekin

Alıntıları Göster
    Marmara Elektrik-Elektronik eğitim kadrosu sizce kötü mü,yazmamalı mıyım? bu konuda kafam karıştı şimdi..Yardım edecek olna yok mu
    ÖĞRETİM ELEMANLARI

Öğr. Gör. Çiğdem Aytekin

• quote:

quote:

quote:

ÖĞRETİM ELEMANLARI

Öğr. Gör. Çiğdem Aytekin

evet kadro buymuş,kafam karıştı kadroyu görünce,napmalıyım

• quote:

quote:

quote:

quote:

ÖĞRETİM ELEMANLARI

Öğr. Gör. Çiğdem Aytekin

evet kadro buymuş,kafam karıştı kadroyu görünce,napmalıyım

Alıntıları Göster
    Marmara Elektrik-Elektronigi Ankara bilgisayar(trkç) ın altına aldım,ÖSYM de güncelledim

• quote:

Marmara Elektrik-Elektronigi Ankara bilgisayar(trkç) ın altına aldım,ÖSYM de güncelledim

Alıntıları Göster
    o 9 ve 10 sıradaki marmaraları bence altlara almalısın..yazık edersin kendine
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.