Şimdi Ara

Mİ BAND 4 HEPSİBURADA KAT KAT FIRSATA ÖZEL 169 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
2
Favori
2.640
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hepsiburada da kat kat fırsatına özel Mi band 4 169,90 TL

Bu fiyata bi daha düşer mi bilinmez ihtiyacı olan yapıştırsın

linki bıraktım
    www.hepsiburada.com
    Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik Siyah Fiyatı - Taksit Seçenekleri
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-band-4-akilli-bileklik-siyah-p-HBV00000KKJ56?magaza=Hepsiburada

• quote:

Orijinalden alıntı: plutonium35

Saat kadar fazlalık olabilecek birbtakı düşünemiyorum zaten. Elimizde her an zamanı gösteren telefonlar varken. Hele ki o 200gr olan şeyi niye takar insan koluna.
    Herkesi kendiniz gibi düşünmeyin.
    Ben öğretmenim, dersi zamanında bitirebilmek için saati sürekli kontrol etmek zorundayım.
    Sınıfta, öğrencilerin karşısında telefona mı bakalım sürekli?
    Ayrıca saati sadece zaman göstergesi olarak düşünürseniz, küpe, kolye, bileklik gibi takılar da gereksiz.
  • Gördüm ama halen daha çok pahalı geliyor bana.
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    Üzerine ödeme yapılmasını bekliyorsunuz anladığım kadarıyla...

Almayı düşünüenler için çok iyi fiyat şu ana kadar max. 196 TL düştüğünü gördüm.
  • Geçen Trendyoldan 150₺ civarına alan aldı, zamanı olan az daha beklesin, 29 Kasım'da 149₺ olmasını bekliyorum.
  • xiaomi Türkiye garantilimi acaba bu ürün?
  • İnsanın bu tür şeylere ihtiyacının olmaması ne büyük zenginlik.
  • vitriol23 kullanıcısına yanıt
    N11 de şu an 190’a bulunuyor zaten. Çeklerle vs. 160-165 bandında alınabilir pazartesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunner92fb -- 9 Kasım 2019; 10:27:57 >
  • quote:

İnsanın bu tür şeylere ihtiyacının olmaması ne büyük zenginlik.
    Eli yüzü düzgün bir saat almak isteseniz en ucuzu 150-200 lira, saat yerine tercih edilebilir.
  • Concordato kullanıcısına yanıt
    Saat kadar fazlalık olabilecek birbtakı düşünemiyorum zaten. Elimizde her an zamanı gösteren telefonlar varken. Hele ki o 200gr olan şeyi niye takar insan koluna.
  • band 3 ü 59 tl(gittigidiyor) den aldım. band 4 ü de o fiyatlara bekliyorum :)
  • vitriol23 kullanıcısına yanıt
    Trendyoldan 154 liraya aldim
  • Daha geçen günlerce 153 TL den durdu trendyolda, xiaomi tr garantili.
  • Trendyolda 154'e aldık. Buna ek olarak Mi Band 5 çıkacak, bunlar hâlâ Türkçe dil desteği verecekler. (Tabi verilecek mi o da meçhul.) Emoji desteği de gelmeli. Gelen mesajlarda soru işaretleri okumaktan ciğerimiz soldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sacmAdam -- 9 Kasım 2019; 10:40:58 >
  • Alsammı almasam mı diye düşünen arkadaşlar almayın paranız cebinizde kalsın. Ben de heves ediyordum ama bi süre sonra cazibeliğini yitiriyor. Akıllı saat bana göre değilmiş. Let go da satmaya çalışırken bulmayın kendinizi
  • aliexpress 10 dolara satacak çöp
  • Arkadaşlar aşırı kararsızım ne diyorsunuz alınır mı? Daha önce hiç böyle bir cihaz kullanmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vitriol23

Üzerine ödeme yapılmasını bekliyorsunuz anladığım kadarıyla...

Almayı düşünüenler için çok iyi fiyat şu ana kadar max. 196 TL düştüğünü gördüm.
    Tercih meselesi, bende 2 var şuanda, bu fiyatları birçok kez gördüm ama almadım.
  • quote:

Herkesi kendiniz gibi düşünmeyin.
    Ben öğretmenim, dersi zamanında bitirebilmek için saati sürekli kontrol etmek zorundayım.
    Sınıfta, öğrencilerin karşısında telefona mı bakalım sürekli?
    Ayrıca saati sadece zaman göstergesi olarak düşünürseniz, küpe, kolye, bileklik gibi takılar da gereksiz.
  • 99 TL olunca haber verin...
  • Band 4 de WhatsApp dan okuduğunuz mesajlar karşı tarafa çift mavi tik olarak görünmüyor. Mavi tiki açık kullananlar için söylüyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.