Şimdi Ara

microsofta yaklasmayın bile !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslarım gecenlerde ms 6000 laser set aldım klavye tam bır fasafıso capraz bas q ıslemıyor ıkı tusa bas ucuncusu algılamıyor bır anda alt tusa basmısken tum secımler kayboluyor.bır basıyor bır basmıyor.degısım ıcın mıcrosoft bımeks tarafından arandı verılen cevapta bana megafondan dınletıldı..bu klavyenın sorunu degıl pıl tasarrufuymus herkes bunu bole sorundan dolayı sıkayet ıcın arıyomus ama mıcrosoft bunu kabul etmıyomus....

sımdıde ıdareten bır mouse bırde mıcrosoft klavye aldım kablolu oda capraz basmıyor ıste bukadar ılgınc bır durum ayrıca bu hepsındede varmıs gozumun onunde sıfır paketten actıkları klavye dahı aynı arzayı verdı....

yarın mx5000 nım gelıyor yorumlarımı yazarım ama yazıkkı bızım halkımızı gercekten bılıncsız dfurumuna dusurenler utansın ve gereken tepkıyı onlara verelım

saygılarımla

• bu ilginç ben teknosadan aldım böle bi sorun yok
  • microsoft 6000 lazer set klavye mouse mu aldın ki sadece hepsiburada.com da satılıyor diye biliyorum ben,tam olarak senin şikayet ettiğin ürün hangisi ben de şu aralar bu ürünü almayı düşünüyordum tam...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 15 Şubat 2007; 15:01:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

microsoft 6000 lazer set klavye mouse mu aldın ki sadece hepsiburada.com da satılıyor diye biliyorum ben,tam olarak senin şikayet ettiğin ürün hangisi ben de şu aralar bu ürünü almayı düşünüyordum tam...?
    hocam bimeks müşteri dostu bir firmadır, onu kullanmak zorunda değilsin. heralde para iadesi talep etsen seni geri çevirmezler. ondan sonra iyi bir araştırma yapıp yeni bir başlangıç yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: nJOY

hocam bimeks müşteri dostu bir firmadır, onu kullanmak zorunda değilsin. heralde para iadesi talep etsen seni geri çevirmezler. ondan sonra iyi bir araştırma yapıp yeni bir başlangıç yapabilirsin

Alıntıları Göster
    bende microsoft laser 6000 var aldigim gun bozildi

• quote:

Orijinalden alıntı: acitmiyicam

bende microsoft laser 6000 var aldigim gun bozildi

Alıntıları Göster
    Her nekadar Bimeks'in ürünleri böyle hatalar vermesine rağmen fiyattan taviz vermiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manero

Her nekadar Bimeks'in ürünleri böyle hatalar vermesine rağmen fiyattan taviz vermiyorlar.

Alıntıları Göster
    1 hafta oldu bende bimeks ten wireless optical 2000 set aldım keybord güzel ama mouse un roll u çok dandik katır kutur ede ede dönüo kimi yerde atlama falan yapıo çok dandik yani sinir bastı bugün gittim bimeks e izmir forum bornovadaki aldığım yere dedim böyle böyle memnun değilim hiç geitirin bilmem nereye yollıyalım arıza varsa ozaman değiştirme yaparız dediler de kim bilir kaç hafta sora ararlar bide dicekleri şey belli zaten arıza yok arıza olmadığı belli ama inanılmaz dandik yani bende vaz geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jarule

1 hafta oldu bende bimeks ten wireless optical 2000 set aldım keybord güzel ama mouse un roll u çok dandik katır kutur ede ede dönüo kimi yerde atlama falan yapıo çok dandik yani sinir bastı bugün gittim bimeks e izmir forum bornovadaki aldığım yere dedim böyle böyle memnun değilim hiç geitirin bilmem nereye yollıyalım arıza varsa ozaman değiştirme yaparız dediler de kim bilir kaç hafta sora ararlar bide dicekleri şey belli zaten arıza yok arıza olmadığı belli ama inanılmaz dandik yani bende vaz geçtim.

Alıntıları Göster
    bende tam bu seti almayı düşünüyodum.Şu an vazgetim logitech s510 alıcam.bilgilendirdiğin için teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: thispotkey

bende tam bu seti almayı düşünüyodum.Şu an vazgetim logitech s510 alıcam.bilgilendirdiğin için teşekkürler...

Alıntıları Göster
    ben ms lazer 600 mouse kullanıyorum gayet memnunum odamda çekmediği yer yok..1000 dpi bana fazlasıyla yetiyor..klavyesi için bişi diyemicem ben kablolu ms klavye kullanıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: дltuğ

ben ms lazer 600 mouse kullanıyorum gayet memnunum odamda çekmediği yer yok..1000 dpi bana fazlasıyla yetiyor..klavyesi için bişi diyemicem ben kablolu ms klavye kullanıyorum..

Alıntıları Göster
    Ayni problem bende de var ne yazikki İleri yurume (w) saga gitme (d) oyunlarda bu kısayollar standarttir. ama diyelimki capraz gitmek istediniz yani w ve d ye ayni anda bastiniz yururken duruyorsunuz...
    ve diger bir sorunda arkadasin yazdigi gibi CTRL tusu ile basılı iken secim yaparken bir anda sanki o tusa basan siz degilmissiniz gibi secimi iptal ediyor.
    Microsoft un bu 2 tus olayı fazla oyun oynamama ragmen oldukca can sıkıcı...
    onun disinda gunluk kullanımda pek bi sıkıntım yok.
    Acaba driverla duzelirmi bu problem dedim... buldum yukledim fayda etmedi acaba aynı sorunu olupda duzeltmeyi basaran varmıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MephistophaleS

Ayni problem bende de var ne yazikki İleri yurume (w) saga gitme (d) oyunlarda bu kısayollar standarttir. ama diyelimki capraz gitmek istediniz yani w ve d ye ayni anda bastiniz yururken duruyorsunuz...
    ve diger bir sorunda arkadasin yazdigi gibi CTRL tusu ile basılı iken secim yaparken bir anda sanki o tusa basan siz degilmissiniz gibi secimi iptal ediyor.
    Acaba driverla duzelirmi bu problem dedim... buldum yukledim fayda etmedi acaba aynı sorunu olupda duzeltmeyi basaran varmıdır ?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: MephistophaleS

Oyunlarda bu tarz çapraz yürüme ayarının olduğunu ve bunun kapalı olabileceğini düşünmedin mi?Kontrol ettin mide böyle söylüyorsun?Pil tasarrufunu üçüncü tuşta yapar.İki tuşta değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

Oyunlarda bu tarz çapraz yürüme ayarının olduğunu ve bunun kapalı olabileceğini düşünmedin mi?Kontrol ettin mide böyle söylüyorsun?Pil tasarrufunu üçüncü tuşta yapar.İki tuşta değil

Alıntıları Göster
    yani şimdi 2 tuş basılı sürekli algılamama durumumu var bu sette tam anlıyamadık bi 2 tuş bi3 tuşda denilmiş kullanan acıklık getirirse son oalrak bende düşümekteyim bu lazer seti

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

Hangi oyunda çapraz yurume ayarı yapabiliyorsun dostum ? 2 yabancı dili anadilim gibi konusuyorum eger gozden kacirdiysam uyarki bende biliyim.
    Anlatamamışım sanırım sorunum oyunla degil... KLAVYE ile!
    50 Tane oyunda aynı problem var... Ozellikle FPS tarzı oyunlarda kablolu klavye kullanıyorum hic memnun degilim ben bu MS klavyeden

• quote:

Orijinalden alıntı: MephistophaleS

quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

Hangi oyunda çapraz yurume ayarı yapabiliyorsun dostum ? 2 yabancı dili anadilim gibi konusuyorum eger gozden kacirdiysam uyarki bende biliyim.
    Anlatamamışım sanırım sorunum oyunla degil... KLAVYE ile!
    50 Tane oyunda aynı problem var... Ozellikle FPS tarzı oyunlarda kablolu klavye kullanıyorum hic memnun degilim ben bu MS klavyeden

Alıntıları Göster
    beyler harbi doğrumu sölüyorsunuz

bende microsoft klavye mouse seti almayı düşünüyordum ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: orcanpolat

beyler harbi doğrumu sölüyorsunuz

bende microsoft klavye mouse seti almayı düşünüyordum ama...

Alıntıları Göster
    counterstrike da var mesela.Console da komutunu girerek kapatıp açabiliyor hatta çapraz gitme hızını değiştirebiliyorsun.

Sorunun bütün oyunlarda aynı ise klavyede sorun olabilir.

• quote:

counterstrike da var mesela.Console da komutunu girerek kapatıp açabiliyor hatta çapraz gitme hızını değiştirebiliyorsun.

Sorunun bütün oyunlarda aynı ise klavyede sorun olabilir.

Alıntıları Göster
    aynı sorun bende de var sakın microsoft almayın tuşlarda ve fare kullanırken oluyor sorun bir şeyi seçtin basılı bekletmen gerek diyelim algılanabilirliği kesiyor..

üstelik bu sorun filan değil standart bi özellikmiş ne iş anlamadım..

• quote:

Orijinalden alıntı: molotow

aynı sorun bende de var sakın microsoft almayın tuşlarda ve fare kullanırken oluyor sorun bir şeyi seçtin basılı bekletmen gerek diyelim algılanabilirliği kesiyor..

üstelik bu sorun filan değil standart bi özellikmiş ne iş anlamadım..

Alıntıları Göster
    Son zamanlarda MS ürünlerinde çok şikayete rastlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumanda

Son zamanlarda MS ürünlerinde çok şikayete rastlıyorum.

Alıntıları Göster
    Bende bu modelden kullanıyorum ama klavyeden çok memnunum.Ne varki mausu kenara attım ve başka mause aldım.İçine 2 pil koyulunca ve kendide büyükçene olunca tam bir eziet oluyor kullanmak.Mause berbat olsada bu güne kullandığım onlarca klavyeden en iyisi bu.
    Henüz araba yarışlarında 3 tuşa birlikte izin verip vermediğini denemedim ama benim için o bir sorun değil.Çok oyun oynarım ama araba yarışı pek değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: kont_andre

Bende bu modelden kullanıyorum ama klavyeden çok memnunum.Ne varki mausu kenara attım ve başka mause aldım.İçine 2 pil koyulunca ve kendide büyükçene olunca tam bir eziet oluyor kullanmak.Mause berbat olsada bu güne kullandığım onlarca klavyeden en iyisi bu.
    Henüz araba yarışlarında 3 tuşa birlikte izin verip vermediğini denemedim ama benim için o bir sorun değil.Çok oyun oynarım ama araba yarışı pek değil.

Alıntıları Göster
    Logitech

• quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Logitech

Alıntıları Göster
    bir sorun yaşadığınız için neden microsoft almayın diyorsunuz onu anlamadım?
    ben yaklaşık 1,5 yıldır microsoft kullanıyorum ve gayet memnunum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.