Şimdi Ara

Minör Combo Gercek olarak....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Minör combo her asasın hayatta kalmak için yapabilecegi heal içme türüdür..Özellikle cogu arkadasımız minörü sag tusa alıp oradan tıklıolar.. Dogrudur..Ama sadece kacarken olur..Şimdi sizlere benim we bircok insanın bildigi bir konuyu yorumlarınıza acacagım..Bilmeyenlerde warsa ltf öğrensin..Minör combo programlarının içindeki trojanları minör combo programı war die indirmeyin... Öncelikle F1 tusunda skil dizilisinde ...1.spike 2.thrust 3. pierce 4.stab.5.cut ...buraya kadar normal..f2 ye ise artan skilleri yerlestirin..2-yada 3 skill artıo..Dier skill yerlerini ihtiyacınıza göre yerlestirin..Şimdi gelelim F1e.. 6..7..ve 8. skillere...6.skille mana pot 1920 olursa ii olur..7.skill minör..8.skill minör :)=:)= Sol elinizle combo yaparken skillere... Sag elinizin işaret parmagı potta(6.skill) sag elinizin orta parmagı 7 de minör sag elinizin yüzük parmagıda 8 de yine minörde ...Ama 7. vee 8. skille 1 er saniye yada salise farkıyla basın..Ozmn minör comboyu cözeceksiniz saygılarımla .........RoGueTheLaST ...SRVR Beramus...

• hmmm değişik bir dizilim bende en sonra mana 6 ya minor koyuyorum bütün tab larda....
    bu arada bende beramustan SweetDevil...
  • Bunu herkez bilir inede Saol
    Şimdi Birisi Cıkkıp 60heal dolsa ne olur der ama sunu unutmamak lazım seri bastıgınızda
    canın nasıl doldugunu görürsünüz 720 heal potta potu basarsın 1 saniye sonra içer ama
    Minörde bastıgın an içer o yüzden asslarda minör Vazgeçilmez bir şeydir
  • Zaten asasların en önemli kurtarıcılarından biridir minor...Onu yapamassan zaten sen rogue oynamasını bılmıyorsundur ve de çok yatarsın
  • peki light feeti nereye koyuyorsunuz, ben hep sağ tuş light feet yapıyordum
    oraya koymadan bi yereden bi yere giderken sürekli tuşa basmak gerekiyor veya vs yaparken kaçıp enerji basmak için light feeet gerekiyor
    bu minor comboyla slaytmı dalıyoruz yoksa tankmı oluyoruz adama
  • doru
    quote:

Orjinalden alıntı: yemen26

Zaten asasların en önemli kurtarıcılarından biridir minor...Onu yapamassan zaten sen rogue oynamasını bılmıyorsundur ve de çok yatarsın
  • light feeti ister saga tusa al yada f2 de hangi elinin daha iyi combo yapıp o skille basıosa oraya koy..Çünkü 2 elinde klavyede oldugu için mouseyi alıp light feete basmak zor olur
  • Bir Assasinin Sözü wardı unuttum Adını....Ezik Asas yoqtur..Heal ve minör combo bilmeyen asas wardır demişti ....
  • yani minoru 2 slota koymanın etkisi oluyo mu?
  • Bunu biliyorum Bir Skill Sayfasında 2 tane minor varken daha seri yapıo
  • Herşeyi iyi anlatmışsınızda bir şeyi kavrayamamışsınız. Oda minor un hızlı olması değil sürekli olması. Siz saniyede 89374938475934857 kere bassanızda minore mana kapasiteniz kadar heal yaparsınız. Yani önemli olan minor healing de düzenli mana içmek ve bunları yaparken attack, kaçma, cure gibi işleride aynı anda yapabilmektir. O yüzden 2 skill kutusuna minor koymanın pek bi faydası olduğunu sanmıyorum.
  • f1 f2
    1-light feet eziq skill
    2-thrust eziq skill
    3-spike illlision
    4-piece stab
    5-cut defence
    6-minor minor
    7-heal lupine
    8-mana wof ben böle süper takılıyom elim alıstı iyice
  • quote:

Orjinalden alıntı: SCREAM_TR_

Bir Assasinin Sözü wardı unuttum Adını....Ezik Asas yoqtur..Heal ve minör combo bilmeyen asas wardır demişti ....

Güzel Söz Walla çok tuttum ben bunu
  • quote:

Bir Assasinin Sözü wardı unuttum Adını....Ezik Asas yoqtur..Heal ve minör combo bilmeyen asas wardır demişti ....

Kesinlikle dogru.
  • Minor u çok iyi kullanan bi asasla mücadele etmek zordur
    4ever asas
    WhenDeathBecomesYou kıymetli asasım soyulup 61 den 58 e düşürülene kadar çok güzel di herşey
  • quote:

Minör combo her asasın hayatta kalmak için yapabilecegi heal içme türüdür..Özellikle cogu arkadasımız minörü sag tusa alıp oradan tıklıolar.. Dogrudur..Ama sadece kacarken olur..Şimdi sizlere benim we bircok insanın bildigi bir konuyu yorumlarınıza acacagım..Bilmeyenlerde warsa ltf öğrensin..Minör combo programlarının içindeki trojanları minör combo programı war die indirmeyin... Öncelikle F1 tusunda skil dizilisinde ...1.spike 2.thrust 3. pierce 4.stab.5.cut ...buraya kadar normal..f2 ye ise artan skilleri yerlestirin..2-yada 3 skill artıo..Dier skill yerlerini ihtiyacınıza göre yerlestirin..Şimdi gelelim F1e.. 6..7..ve 8. skillere...6.skille mana pot 1920 olursa ii olur..7.skill minör..8.skill minör :)=:)= Sol elinizle combo yaparken skillere... Sag elinizin işaret parmagı potta(6.skill) sag elinizin orta parmagı 7 de minör sag elinizin yüzük parmagıda 8 de yine minörde ...Ama 7. vee 8. skille 1 er saniye yada salise farkıyla basın..Ozmn minör comboyu cözeceksiniz saygılarımla .........RoGueTheLaST ...SRVR Beramus...

güzel tavsiyeler saol,tek sorun ne biliyomusun bunu rahat uygulayabilmek için solak olmak lazım,benim yaptığım şekilde yapıyosun güzel ama ben açıkcası sol elle comboda zorlanıyorum hele b ir sapıttımmı arkası gelir çok alışmış olmak lazım,3 ay archery kaldım dün gece asasa döndüm rezil oldum okla yanıma yaklaşamayan adamlar beni doğraya doğraya bir hal oldu..

• quote:

Doğrudur

quote:

Orjinalden alıntı: assasçocuk

f1 f2
    1-light feet eziq skill
    2-thrust eziq skill
    3-spike illlision
    4-piece stab
    5-cut defence
    6-minor minor
    7-heal lupine
    8-mana wof ben böle süper takılıyom elim alıstı iyice

Minör Combo Gercek olarak....

Benim dizilim böyle...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.