Şimdi Ara

mintonun yeni telefonunu gören kullanan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• merhaba arkadaşlar
    uygun fiyatlı kullanışlı çift hatlı bir telefon arıyorum.mintonu gördüm internette fiyatı ve görünüşü ilgimi çekti.görüp kullanan varsa düşüncenizi bana bildirirseniz sevinirim.teşekkürler.
    samsung da güzel ama fiyat pahalı sanki sonuçta arada fotoğraf çeksemde amaç konuşmak.
    ah bu kararsızlık...

• emin deilim ama sanırım general mobileın bi modeli ile aynı bu tel sadece tusları ve ismi azcık farklı..
  • GM ın dst33 ün fiyatı baya uygun ve özellikleride bence gayet fiyatı açısından yeterli, vga kamerası, video kayıt , radyo, bluetooth(gerçi ben hala açıp-kapamayı beceremedim) gibi özellikleri var ve fiyatı 240-280 lira arasında
  • VYC O TELEFONUDA İNCELEDİM.KULLANDIĞIN BİR TELEFON MU?
    BU FORUM DAKİ GERÇEK KULLANICI ARKADAŞLARIN GÖRÜŞLERİ BENCE ÖNEMLİ.
    BU GÖRÜŞLERE GÖRE ARABA ALDIM.VE ÇOK MEMNUN KALDIM.TELEFON KONUSUNDADA BENİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNRİM.
  • evet dostum daha dün aldım ve yaklaşık 12 saat kullandım sonra ilk şarjına taktım
    ben gayet memnun kaldım , tuşları biraz ufak tek sorum o gibi geldi bana ses gayet iyi ve net geliyor her iki hattanda , menüleri gayet basit 200 yada 250 adet mesaj alıyor,tuşları biraz çok ses çıkarıyo takır tukur , uzun süreli kullanumda bikaç telefonda oldugu gibi galiba tuşların üzerindeki rakamlar silinecek . benim gözlemlerim bukadar bu başlığa yazdım ama karşılastırma fırsatı bulurlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: KARDELEN ÖZER

VYC O TELEFONUDA İNCELEDİM.KULLANDIĞIN BİR TELEFON MU?
    BU FORUM DAKİ GERÇEK KULLANICI ARKADAŞLARIN GÖRÜŞLERİ BENCE ÖNEMLİ.
    BU GÖRÜŞLERE GÖRE ARABA ALDIM.VE ÇOK MEMNUN KALDIM.TELEFON KONUSUNDADA BENİ AYDINLATIRSANIZ SEVİNRİM.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.