Şimdi Ara

Mio C220

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mio GPS Electroworldde 299 TL, Mio global bir marka olduğu için düşünüyorum.
    Ne dersiniz?

• Günaydın,

Aynı şey benim içinde geçerli. Electroworld' de 299 tl'ye düşmüş.
    Yapmış oldugum kısa bir araştırmaya göre üzerinde IGO haritalar var mış, ki bana mio'yu sıcak kılan 2. özelliği de bu oldu.

Eger avantaj/dezavantajı ile ilgili ustaların fikirlerini alabilirsek gayet iyi olacak. Bu ürünü almaya değer mi? Yoksa aynı fiyat aralığında başka ürünler de düşünebilir miyiz?

Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: dennis65

Günaydın,

Yapmış oldugum kısa bir araştırmaya göre üzerinde IGO haritalar var mış, ki bana mio'yu sıcak kılan 2. özelliği de bu oldu.

Eger avantaj/dezavantajı ile ilgili ustaların fikirlerini alabilirsek gayet iyi olacak. Bu ürünü almaya değer mi? Yoksa aynı fiyat aralığında başka ürünler de düşünebilir miyiz?

Selamlar
    quote:

Orjinalden alıntı: dennis65

Günaydın,

Selamlar

İçindeki harita İGO fakat 2007.07 haritası mevcut
    Cihazın yeni yazılımı Teleatlas ve 2008.04
    ürünü aldığınız zaman mio Moov 200 ile tamamen aynı olacak sanki moov 200 almış olacaksınız.
    Moov 200 ün piyasa değeri 399 tl.
    ürünü alırsanız albime gönderin ücretsiz olarak ürününüzü teleatlasa çevirsinler.
    yeni harita ve yazılımları ise mio desktop programıyla yapıyorsunuz.

iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: alpayberk

quote:

Orjinalden alıntı: dennis65

Günaydın,

Selamlar

İçindeki harita İGO fakat 2007.07 haritası mevcut
    Cihazın yeni yazılımı Teleatlas ve 2008.04
    ürünü aldığınız zaman mio Moov 200 ile tamamen aynı olacak sanki moov 200 almış olacaksınız.
    Moov 200 ün piyasa değeri 399 tl.
    ürünü alırsanız albime gönderin ücretsiz olarak ürününüzü teleatlasa çevirsinler.
    yeni harita ve yazılımları ise mio desktop programıyla yapıyorsunuz.

iyi günler

Alıntıları Göster
    arkadaslar cıhazım mıo moov 200 canada yurtdısından geldı bu cıhazın ıcındekı programları sıldım sımdı bılgısayar gormuyor yedegını almıstım ama pc ye baglanmayınca usb den tekrar yukleyemıyorum cıhazı bılgısayara nasıl gosterebılırız yardım edermısınız ltf

• quote:

Orijinalden alıntı: burakcan42

arkadaslar cıhazım mıo moov 200 canada yurtdısından geldı bu cıhazın ıcındekı programları sıldım sımdı bılgısayar gormuyor yedegını almıstım ama pc ye baglanmayınca usb den tekrar yukleyemıyorum cıhazı bılgısayara nasıl gosterebılırız yardım edermısınız ltf

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: burakcan42

yapabileceğin fazla birşey yok.
    PC bağlantısını sağlayan dosyalarıda sildiğin için .
    ürünü bana gönder bi inceleyeyim.
    en kötü ihtimal sd kartla calışan yazılımlar satılıyor onlardan satın alırsın.
    www.albim.com bu adrese gönderirsen benim adıma bakarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakcan42

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: burakcan42

c220'de bende böle bir sorun yasamıstım.O modeller biraz sorunlu sanki.Formatlayıp yeniden kurunca sorun çözülüyor.Dosyaları PM ile atarım aksam sana...

• quote:

Orijinalden alıntı: kabadayı2

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bana da bu cihazı hepsiburada bana özel indirim den 250 tl veriyor sizce almalımıyım. ücretsi harita yükleme varmı? sd kart okuyucu video oynatma özelliği varmı kullanan arkadaşlar görüşlerini paylaşabilirmi?
    şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tifosi41

bana da bu cihazı hepsiburada bana özel indirim den 250 tl veriyor sizce almalımıyım. ücretsi harita yükleme varmı? sd kart okuyucu video oynatma özelliği varmı kullanan arkadaşlar görüşlerini paylaşabilirmi?
    şimdiden teşekkürler.

Alıntıları Göster
    aynı indirimi banada yapmışlar nedersiniz alayımmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzzY®

aynı indirimi banada yapmışlar nedersiniz alayımmı?

Alıntıları Göster
    hepsiburada banada yapmış aynı indirimi alsammı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: lagaluganet

hepsiburada banada yapmış aynı indirimi alsammı acaba

Alıntıları Göster
    Ellerinde kaldı herhalde herkese gitmiş bu mailler

• quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Ellerinde kaldı herhalde herkese gitmiş bu mailler

Alıntıları Göster
    ßanada geLdi aynı maiL , 249 tL. kuLLanıcısı varmı nasıL ßir üründür acaßa ?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

ßanada geLdi aynı maiL , 249 tL. kuLLanıcısı varmı nasıL ßir üründür acaßa ?..

Alıntıları Göster
    aynı indirimi bana da yapmışlar ürün ellerinde patlamış galiba fiyatı gerçekten uygun ama haritası acaba güncel mi bi de ben elazığda yaşıyorum elazığ,doğu-güneydoğu haritası nasıldır yoksa büyükşehirlere yönelik midir??Alıp kullanan arkadaşlar olursa yorumları bekliyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: melankolik23

aynı indirimi bana da yapmışlar ürün ellerinde patlamış galiba fiyatı gerçekten uygun ama haritası acaba güncel mi bi de ben elazığda yaşıyorum elazığ,doğu-güneydoğu haritası nasıldır yoksa büyükşehirlere yönelik midir??Alıp kullanan arkadaşlar olursa yorumları bekliyoruz...

Alıntıları Göster
    ßiLdiğim kadarı iLe içerisindeki haritada 81 iL ve 550 iLçe kayıtLıdır ancak sokak ve caddelerdeki değişikLikLer işyeri değişikLeri 2009 a göre değiLdir diye tahmin ediyorum !.. yukardaki yazıLara ßakıLırsa 2007 nin yazıLımı varmış !.. günceLeme şansımız oLursa yani 2008 in son dönemLeri ya da 2009 günceLLemesi varsa aLınaßiLecek ßir cihaz diye düşünüyorum ama henüz günceL yazıLımı var diyen görmedim !..

ßiLgisi oLan varsa ve yardımcı oLursa çok seviniriz !..

• quote:

ßiLdiğim kadarı iLe içerisindeki haritada 81 iL ve 550 iLçe kayıtLıdır ancak sokak ve caddelerdeki değişikLikLer işyeri değişikLeri 2009 a göre değiLdir diye tahmin ediyorum !.. yukardaki yazıLara ßakıLırsa 2007 nin yazıLımı varmış !.. günceLeme şansımız oLursa yani 2008 in son dönemLeri ya da 2009 günceLLemesi varsa aLınaßiLecek ßir cihaz diye düşünüyorum ama henüz günceL yazıLımı var diyen görmedim !..

ßiLgisi oLan varsa ve yardımcı oLursa çok seviniriz !..

Alıntıları Göster
    Ne fark edecek ? Güncellesek bile meşhur Teleatlas haritası olacak,kalsın hediye bile etsek laf duyarız valla

• quote:

Ne fark edecek ? Güncellesek bile meşhur Teleatlas haritası olacak,kalsın hediye bile etsek laf duyarız valla

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: gps.navigation

ßenim anLamadığım şey içerisinde igo nin eski si yazıLımı varsa yenisi neden kaßuL etmesin ki ?.. yenisini yükLemeyi deneyen oLdumu acaßa ?.. firma teLeatLas desteği sunaßiLir ßiz piyasadan crackLi feLan ßuLsak yükLeyemezmiyiz ?..

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gps.navigation

ßenim anLamadığım şey içerisinde igo nin eski si yazıLımı varsa yenisi neden kaßuL etmesin ki ?.. yenisini yükLemeyi deneyen oLdumu acaßa ?.. firma teLeatLas desteği sunaßiLir ßiz piyasadan crackLi feLan ßuLsak yükLeyemezmiyiz ?..

Alıntıları Göster
    biraz araştırdım igo8 kuranlar var ancak rom yetersiz olduğundan bazen hafıza hatası veriyomuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: OzzY®

biraz araştırdım igo8 kuranlar var ancak rom yetersiz olduğundan bazen hafıza hatası veriyomuş.

Alıntıları Göster
    Yasadışı yollar forumu pek ilgilendirmiyor arkadaşlar,bu konuda uyarılar var dikkatli olalım.
  • quote:

Yasadışı yollar forumu pek ilgilendirmiyor arkadaşlar,bu konuda uyarılar var dikkatli olalım.

Alıntıları Göster
    Bu gün bana da hepsiburada dan 249 TL diye mail geldi :D Hepsi burada indirim yapıyor sa kişiye özel altında mutlaka başka şeler vardır diye düşünüyorum, Genel olarak yaptıkları indirim piyasa fiyatı çıkıyor ürünün ama bu farklı çıktı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: spayk07

Bu gün bana da hepsiburada dan 249 TL diye mail geldi :D Hepsi burada indirim yapıyor sa kişiye özel altında mutlaka başka şeler vardır diye düşünüyorum, Genel olarak yaptıkları indirim piyasa fiyatı çıkıyor ürünün ama bu farklı çıktı :D

Alıntıları Göster
    Merhaba bu ürünü hepsiburada indirimi ile alanlardanım.
    Marka kalitelidir diye duyduğum için almıştım ancak şimdi soru işaretleri oluştu.

Bu aleti alanlardan yorumlarını rica ediyorum. Özellikle harita ile ilgili. Çünkü en son güncelleme ile birlikte 04/2008 tarihli harita geliyor yanında.
    Ayrıca işletim sistemi toptan değişiyor. Teleatlas oluyor sanırım. Henüz ürün elime gelmedi ancak gelmeden önce detaylı bilgi almaya çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: CengoCenk

Marka kalitelidir diye duyduğum için almıştım ancak şimdi soru işaretleri oluştu.

Bu aleti alanlardan yorumlarını rica ediyorum. Özellikle harita ile ilgili. Çünkü en son güncelleme ile birlikte 04/2008 tarihli harita geliyor yanında.
    Ayrıca işletim sistemi toptan değişiyor. Teleatlas oluyor sanırım. Henüz ürün elime gelmedi ancak gelmeden önce detaylı bilgi almaya çalışıyorum.

Alıntıları Göster
    Yukarıda belirtildiği gibi cihaz 2007 haritası ve eski igo6 sürümü ile geliyor. Haliyle güncelleştirme yapmak durumundasınız. Güncelleştirmek yaptırmak istediğinizde ise cihazınıza miomap ve 2008.04 teleatlas haritası yüklenicektir muhtemelen (aslında 2008.10 haritası da çıktı ben moov200 cihazıma yükletmiştim ama bir fark yok 04'e göre) durum bundan ibaret yani. çok fazla bir beklentiniz olmasın.

quote:

Orjinalden alıntı: CengoCenk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.