Şimdi Ara

mobee s1200 servis rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık tablet bilgisayarlar her eve lazım oldu. Fazla para vermeyeyim, çinden direk getirtmeyeyim, çin malıda olsa ne olduğu belli olan yerli bir firmadan alayım dedim ve diğer çin mallarına gore 50 -80 tl fazla vererek mobee s1200 aldım.sanırım büyük bir hata yaptım.

ürünü hepsiburadadan almıştım. 2 ay olmuştu ki açma düğmesi içine gomuldu bende garanti kapsamındadır diye düşünüp hepsiburadaya yolladım.
    malesef servis bana garanti kapsamı dışındadır,kullanıcı hatasıdır deyip yapmak için 45 tl ücret istediler(ürünü ben 299 tl ye almıştım). bende sinirlenip cihazımı aynen geri istedim.

ürün giderken düğmeye hafif zorlarsan açılıyor ve onun dışında hiçbir sorun yoktu. ürün geldiğinde goruntu aşşağıdaki gibiydi.

ürün içi açık düğme sökülmüş , bord bağlantıları sökülmüş. hani ben onu takamayacak vaziyette biriysem neden beni mağdur ediyorsunuz.

sonuç olarak servis konusunda rezalet. bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal112 -- 11 Haziran 2012; 21:16:27 >

• %100 katılıyorum sana bende bir çok sorun yaşadım servisle. Sakın ha garanti var diye içiniz rahat olmasın tamir ücretleri cihazdan pahalı. Hiç birşekilde önermiyorum.
  • Bunlar zaten garanti değil en ufak şeyde kullanıcı hatası oluyor.Geçen Aprotech diye özel okullara tablet dağıtan firma var bizim şirkette patronun çocuklarına dağıtmışlar.Sorun çıkmış birinin camı kırılmış diğeride formatlanması lazımdı formata 25 tl istediler.
    Anlayacağınız format bile garanti kapsamına girmiyorsa ne girecek
  • Keşke şöyle 3 kağıtçı firmalara para kazandırmasaydınız neyse geçmiş olsun umarım düzelir sorununuz
  • tüketici haklarına gitsem sizce ne olur?
  • Malesef Türkiye de servislerin çoğu böyle...

Ama azıcık bilgili servis açma kapama sorunu yüzünden boardı sökmez.
    Acaba sizin board sökülüp başkasına, başkasının ki size takılmış olmasın?

Bu olaylara servislerde sık yaşıyoruz. uyumsuzluk sorunu yapan pcnin parçaları alınıp başka bir pc ile takas ediliyor. Sonra yerine yenisini taktık deniyor
  • Arkadaşın da dediği gibi sık sık böyle parça değişimleri vs yapılıyor. Bu da uzun ömürlü olmuyor tabii. Ama bu yaptıkları gerçekten ayıp
  • Demekki Mobbee'den uzak durmak lazım satmak için kırk takla atanlar 50 kuruşluk işi hem değerinden çok daha fazlasına yapmaya kalkıyorlar hemde kazıklanmamak isteyen tüketiciyi aleti dağıtarak cezalandırıyorlar. Yazık be
  • makinayı topladım. çalışıyor. bide elektronikçi arkadaş bulursam düğmeyi taktırır sağlama çıkartırım artık
  • bende t1500 var.Dartyden almıştım.Bendeki cihazdada açma kapam tuşu ve usb girişi içine kaçtı 220 lira tamir bedeli istediler.Cihazın fiyatı440 ile 500 lira arasında ben başka bir şey söylemiyorum.
  • Mobee çok kötü bir firma, servis rezalet. Bir daha mobeeden asla ürün almam. 2 tane ipad alacağım bunlara inat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.