Şimdi Ara

modifiye 94 HONDA CİVİC yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 94 model bi honda civic hatchback alıp modifiye etmek istiyorum arabanın fiyatları ortalama 9500-11500 ytl arasında değişiyo aceba ankarada nerde modifiye yapılabilir. bu araba için özel modifiye parçalarını ankarada bulabilirmiyim bulabilirsem nerden bulabilirim

• ne tarz bi modifiye yapmak istiyosun??
  • sadece dış görünüm
  • yaw mugenin çok güzel body kitleri war ama birascık pahalı
  • pahalı dediğin kaç para civarı??
  • değişiyo koreli kardeşim sen nasıl isteğine bağlı hem istersen adamlar jazza 265hp motor koyuyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoReLi

94 model bi honda civic hatchback alıp modifiye etmek istiyorum arabanın fiyatları ortalama 9500-11500 ytl arasında değişiyo aceba ankarada nerde modifiye yapılabilir. bu araba için özel modifiye parçalarını ankarada bulabilirmiyim bulabilirsem nerden bulabilirim

istanbulda olsan direk maslak atatürk dicem ama ankarayı pek bilmiyorum ama modifiye parçalarını zorlanmadan bulabilirsin
  • jeandan bu muge dediğin yerin internet adresi varmı? varsa bi alabilirmiyim
  • ne mugeni yaa geçin arkadaşlar o arabaya mugeni falan...

arabanın yarı parası kadar parayı sırf 4 tane plastik parçaya mı vericeksiniz

arkadaşım sen direkt çık evden git sanayiye 1 saat falan dolaş emin ol kral bi usta bulursun...
  • Eradnan ankarada adam akıllı bi yer biliyon mu peki arkadaşı yanlış yönlendirmeyelim
  • bilmiyorum ama antalyadan kalkıp hiç bilmediğim ankaraya gitsem sanayisinde tabelalara bakarak 1 saat dolaşsam emin ol iyi bi usta bulurum arkadaşada bunu tavsiye ediyorum son çare olarak eğer çevresi veya tanıdığı usta falan yoksa...
  • Tanıdık arkadaşı wardır.Çünki ankarada modifiyeli arabalar war biliom hem de dolu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.