Şimdi Ara

Modiwake kullanan varmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bende dikkat dağınıklığı var dikkatimi toparlayamıyorum. İlkokul 2 den lise 2 ye kadar psikiyatriye gittim ve concerta ilacını kullandım lise 2 ye kadar ama yan etkilerinden dolayı bıraktım, bir daha kullanmamaya da yemin ettim. Pazartesi günü başka bir psikiyatriye gittim ve durumu anlattım o da bana modiwake ilacını verdi,salı gününden beri kullanıyorum ama hala etki etmedi. Acaba kullananlar deneyimlerini paylaşabilirmi? Kaç günlük kullanımda etkisini gösterdi? Cidden dikkati toparlıyormu? Yan etkileri nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Açıkcası uykusuz bırakmaktan başka faydası olmadı. Bizim doktorlar psikolog a yönlendirip hataları düzeltmemize yardımcı olmak yerine ilaç yazıp başından savmak istiyor.

• O konuda haklısınız ama benim sorunum ilaç kullanmadan çözülecek tarzda değil maalesef. Bende bi kapasite var ama yaşadığım bu sorun kapasitemi kullanmamaa engel oluyor. Hiçbirşey anlamıyorum. Concertayı ilk gün kullandığım zaman bile aniden etkisini göstermişti

• Prospektüste narkolepsiye bağlı aşırı uyku eğiliminin tedavisinde endikedir. Yani gün boyu gelen uykuyu bastırıyor. İlacın ders çalışmaya katkısı yok ama sanki ilacı içtim diye sürekli yüksek tempoda kalmaya şartlandırıyorsun kendini.

• Hem o hemde doktorun bu ilaç dikkatini toplar,ders çalışmana yardımcı olur demesinden dolayı böyle dedim. İstediğim şey concerta tarzı ama concerta gibi yan etkileri olmicak bir ilaç

• Up

• quote:

Orijinalden alıntı: freakafurkan

Açıkcası uykusuz bırakmaktan başka faydası olmadı. Bizim doktorlar psikolog a yönlendirip hataları düzeltmemize yardımcı olmak yerine ilaç yazıp başından savmak istiyor.

tamamen katılıyorum. sadece artık geceleri daha geç yatmama sebep olmuştu. geç uyuyor geç kalkıyor ve dayak yemiş gibi kalkıyordum.
    ben uyku problemimi şöyle çözdüm: artık yüzüstü değil sırtüstü ya da omzumu öne alarak sağa veya sola yatıyorum. yüzüstü yatarsam yine kamyon geçmiş gibi kalkıyorum.
    UYUYAMIYORSANIZ ÇÖZÜM: gün boyunca yorulmayı deneyin. tüm evi temizleyin. Ama kesin ve kısa bir çözüm var: Güneşlenin. eğer çok beyazsanız 15 20 dk değilse 30 dk yapacağınız ilk güneşlenme inanılmaz yoruyor. öğlen güneşlenmeye çalışın geceye kadar dayanıp uyudunuz mu inanamazsınız 7 8 gibi kalkacaksınız. ben şu anda 23/24 gibi uyuyup 8/9 gibi kendiliğimden kalkıyorum. tavsiye ederim eğer denerseniz beni de sonuçları paylaşmayı unutmayın

• ERIKCI kullanıcısına yanıt
    İlacı kullanmadan önce en geç 3 te yatıp 12 de kalkan ben ilaçtan sonra sabahın 7.30 da yatıp öğlen 2 de kalkar oldum haliylede günü yaşayamaaz oldum. Odaklanma konusunda bie faydasını görmedim yine aynıyım. :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.