Şimdi Ara

Monitölü 3000 tl bütçe sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkadaşlar benim arkadaşım rica etti siz bi yardımcı olur musunuz ? Overclock olmayacak monitör olacak fiyatı geçmezse iyi olur bütçe 3000 tl kasa+monitör şeklinde temiz bir şey.Oyun amaçlı inventustan olursa iyi olur. Toplamayı kendi yapamaz da . Şimdiden teşekkürler.

Edit: Ben toplardım fakat monitör işin içine girince ne seçim olacağını bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Sorgulayıcıyım

S.a arkadaşlar benim arkadaşım rica etti siz bi yardımcı olur musunuz ? Overclock olmayacak monitör olacak fiyatı geçmezse iyi olur bütçe 3000 tl kasa+monitör şeklinde temiz bir şey.Oyun amaçlı inventustan olursa iyi olur. Toplamayı kendi yapamaz da . Şimdiden teşekkürler.

Edit: Ben toplardım fakat monitör işin içine girince ne seçim olacağını bilmiyorum

Sli,Cf,Overclock yapılmadığı ve 16gb üzeri ram tercih edilmediği taktirde h81m-p33 yeterlidir.

• Pardon da kardeş önerdiğin monitör 5 ms oyun için dedim tepkime süresi az olmalı. 3000 tl bütçe dedik sen zalman güç kaynağı önermişsin düşük bir bütçe değil yani Zalman z3 demişsin ki sevmem bu kasayı anakartın bilgim doğruysa ön usb 3.0 desteği yok.Ama genede teşekkürler
  • Eksen'de montaj yapmakta. Bence Eksen'den toplayın.
  • Sizin öneriniz yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorgulayıcıyım

Sizin öneriniz yok mu ?

fx8350 arti r9 280x arti 8gb g skill anakartida 970 lerden dusunebilirsin monitoru ise gonlunden gecen birisini al 144hz olsun ama bilmem bulunabilirmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 19 Mayıs 2015; 18:30:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorgulayıcıyım kullanıcısına yanıt
    Artan paraylada kendine uygun bir monitör alabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuhansuer B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Arkadaşım internet siparişi yerine gidip Vatandan almayı seçti bende Murat forumdaşımızdan tavsiyesiyle şöle bir sistem topladık arkadaşımda sevdi yakın zamanda alacak.Tabi birde hepsiburadadan monitör ekledik
  • MSI h81m-p33 7-8saat aralaksız çok ağır oyunlarda anakart yanarmı veya hasar alırmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yobazoğlan Y kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim burda değilde yeni bir konuda sorunu sorarsan daha çok cevap alırsın. Ben pek o konuları bilmem fakat işlemcinin voltajını yükseltmediysen yanmaz ya da hasar almaz diye düşünüyorum.
  • Sorgulayıcıyım kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım sen değil miydin z3 plus sevmeyen ve o psu yu bu bütçeye yakıştıramıyan? Ne oldu bir anda . Novabilgisyarda gtx 970 i alabilirsin asus strix 970 o.c 1197 TL di en son. Ekran kartını novadan alıp geri kalan oem ürünlerini vatandan alabilirsin.Ekran kartını oraya götürüp ordada sistemi toplatabilirsin.100 TL cebinde kalmış olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuhansuer B kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi ben kendime toplasam böyle bir kasa seçmezdim fakat arkadaşım kasayı sevdi ve Vatanda Zalman Z3 plus fiyatında kasa yoktu ona seçenekleri sundum o bunu seçti Z5 Plus olsa onu alırdık. Kardeşim dediğim gibi arkadaşım Vatandan alıyor sadece orayı güvenli buluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.