Şimdi Ara

Monitor going to Sleep

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bilgisayarimi calistirdigim anda monitorden Son goruntu > >> Monitor Going to Slepp yazisini goruyorum makinem calisiyor durumda monitor baska pc de deniyorum calisiiyor ekran karti deistim yine Ayni

• Windows yüklemesi bitmeden önce mesela bios ta görüntü alabiliyormusun ? Eğer görüntü var ise Windows u güvenli kip te başlatarak deneme yapabilirsin. Görüntü alabilirsen sorun sürücülerinden kaynaklıdır, kaldırıp tekrar yüklemen gerekir.
  • Bios gelmeden yani power dugmesine bastigim anda monitor going to sleep yazisini goruyorum . yani pc yi yeniden kurmak istesemde ekran acik olmuyor. laptop a bagladigimda monitor gayet guzel calisiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustiq

Bios gelmeden yani power dugmesine bastigim anda monitor going to sleep yazisini goruyorum . yani pc yi yeniden kurmak istesemde ekran acik olmuyor. laptop a bagladigimda monitor gayet guzel calisiyor

Bu durumda sorun ya ekran kartı yada anakartta.
  • Yeni Ekran Karti taktim yine OLumsuz . Dedigin gibi Anakart ta sorun var ama Anakart uzerinde Fan , Cd-rom .. herseyi calisiyor
  • fanla cd rom calısıyor dediğin sadece elektrik geliyorsa da calısır fan
    vecd romun cd okuduğunu anlayamıyorsun ki sadece kapak acılıyor yani elektrik geliyor ama baska bişey oluyor mu bilemezsin
  • Peki Saolun arkadaslar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.