Şimdi Ara

Monster Abra A5 ses sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

4 ay kadar önce Monster abra a5 v1.1 aldım.
    Son bir aya kadar herhangi bir problemim yoktu fakat buaralar sık sık bilgisayardan ses gelmiyor.
    Ses driverı kaldırıp tekrar kurunca düzeliyor ama 3 4 günde bir bu işlemi yapmak istemiyorum.

Bu durumla karşılaşan moster kullanıcıları var mı acaba?
    Varsa çözüm önerinizi değerlendirmek isterim...

• İşletim sistemi olarak w7 kullanıyorsan normal w8 dede bu hataları alabilirsin. En sağlıklısı w8.1 bi arayıp görüş yazılımsal sorun olduğu bariz belli çözmüşsün zaten durumu yinede bir ihtimal donanımsal bir sorun varsa çözerler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ne oldu sonuç? Bende de aynı takılma ve cizirtilar oluyor ara ara

• Hocam hala ses kartını güncelleyerek çözüyorum problemi.buaralar ses gelmeme durumu oek olmuyor.genelde pes 2015 oynarken oyun kastığında ses kartı güncellemesi yapıyorum.
    Monster gönder bakalım dedi ama bilgisayarımdan uzak kalmak istemediğim için göndermedim :)

• abra a7 v6.1 var bende de uyku modundan çıkınca kulaklık çalışmıyor. Yeniden başlatma da işe yaramıyor. Kapatıp açınca anca düzeliyor, ses kartı ve windows10 ile ilgili bariz sorunlar var belli
  • A5 v1.1.2 ' ye sahibim aynı sorun mevcut. Genellikle kulaklıkla kullanıyorum laptobu , nadiren hoperlör lazım oluyor bi çıkartıyorum kulaklığı ses yok. Yazık vallaha verdiğimiz paralara. Bende bide kulaklık takılıyken cızırtı geliyor , dolusuyla kulaklıkla denemişimdir hep aynı cızırtı mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batdal Gazi

A5 v1.1.2 ' ye sahibim aynı sorun mevcut. Genellikle kulaklıkla kullanıyorum laptobu , nadiren hoperlör lazım oluyor bi çıkartıyorum kulaklığı ses yok. Yazık vallaha verdiğimiz paralara. Bende bide kulaklık takılıyken cızırtı geliyor , dolusuyla kulaklıkla denemişimdir hep aynı cızırtı mevcut.

Aynı modeli kullanıyorum, yaşadığınız sorunları aynısı ben de yaşıyorum. Siz Win10'a geçtiniz mi peki hocam?
  • Evet geçtim windows 10' a ama söylediğim sorunlar geçmeden öncede mevcuttu.
  • Arkadaşlar cızırtı problemi bende de mevcuttu servise verdim şu anda bir sıkıntı yok.Sizde gönderin bir zaman sonra kulaklığı taktığınız anda cızırtı gelecek..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.