Şimdi Ara

monster lap top fandan uçak kaldırıyor (ÇÖZÜLDÜ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monster w350skq modeli var gtx760 ekran kartı olan alalı yaklaşık bir sene oldu son 2 ayda fan uçak kaldırmaya başladı altından bıçakla fanı durdurup sıkıştırınca falan bazen düzeliyor,fanı yağladım temizledim ama düzelmedi

buda uçak kaldırırken videosu elledikten sonra düzeliyor 2 dk sonra tekrar devam

https://www.youtube.com/watch?v=wWzVXz5WoC8

EDİT : 3 gün önce servise göndermiştim bugün geldi bilgisayar 2 gün kargo süresi desek 1 günde yapıp göndermişler

fan arızalıymış fan değişmiş macunlar yenilenmiş kasa temizlenmiş hemde 1 günde ben böyle hizmet görmedim serviste emeği geçen herkesten allah razı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knockin16 -- 22 Mayıs 2015; 20:04:55 >

• Victor un sattığı clevo w350skq modelini aldırdım arkadaşıma 1 sene önce. onda da aynı sıkıntı var. tamamen rastgele bir zamanda fan %100 hıza çıkıyor. pc kapanıp açılana kadar da düzelmiyor.

işin acayibi. başka bir arkadaşa da geçtiğimiz yaz monster ın sattığı clevo w370ss modelin aldırdım.(aynı kasanın 17.3inch versiyonu + 860m ekran kartı) onda öyle bi sıkıntı yok.

galiba clevo sonradan düzeltmiş sorunu
  • hocam istersen fan hızı kontrol eden programlardan falan indir sonra bi gaming laptoptan bak kaç devirde çalışıyor sonra o devire al öyle dönsün dursun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ani sicaklik degisiminden oluyor. Elin yatkinsa fani sok kullanmadigin dis fircasiyla fircala, ortasindaki mile de bir damla makine yagi damlat bebek gibi olur.

• 300 lira fazla verip msi almadık 1 senede elimde patladı makine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knockin16

300 lira fazla verip msi almadık 1 senede elimde patladı makine

Alakasi yok. Ayni sorunu sony, msi, hp marka bilgisayarlarda da gordum ve tamir ettim. Heralde 300 lira daha fazla verip sonyden daha kalitelisini alcak degildiniz. Yani onda bile olabiliyor bu tip seyler.

• Knockin16 kullanıcısına yanıt
    Sn. Knockin16;

Ürünlerimizle ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ve teknik problemler için ( problem oluştuğu anda ) mutlaka firmamızla iletişime geçmenizi rica ediyoruz. http://www.monsternotebook.com.tr/yardim.aspx?yrd=217&lang=tr-TR linkindeki iletişim numaramızdan teknik servis müşteri hizmetlerimiz ile görüşebilirsiniz. İletişim sırasında herhangi bir problem yaşamanız halinde ise info@monsternotebook.com.tr adresine mail atarak şikayetinizi iletebilirsiniz.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri

• 3 gün önce servise göndermiştim bugün geldi bilgisayar 2 gün kargo süresi desek 1 günde yapıp göndermişler

fan arızalıymış fan değişmiş macunlar yenilenmiş kasa temizlenmiş hemde 1 günde ben böyle hizmet görmedim serviste emeği geçen herkesten allah razı olsun
  • quote:

3 gün önce servise göndermiştim bugün geldi bilgisayar 2 gün kargo süresi desek 1 günde yapıp göndermişler

Hala pişmanmısın msi almadığına :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iwanthidan kullanıcısına yanıt
    çıkan seslerden sinirlenip o yorumu attığım için pişmanım :D bundan sonra hard monstercıyim hülooğğğğ :P
  • quote:

çıkan seslerden sinirlenip o yorumu attığım için pişmanım :D bundan sonra hard monstercıyim hülooğğğğ :P

Bende hülooğluycam inşallah temmuzda indirimler devam ederse :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.