Şimdi Ara

MONSTER® TULPAR T7 V2.2 17.3' Acil Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Intel® Core™ i7-4700MQ 4-Cores; 6MB L3; 2.40GHz / Intel® HM87 Express Chipset / 8GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX880M 256-Bit DX11 / 17.3" Full HD 1920x1080 Mat LED Ekran / 16GB (2x8GB) DDR3L 1600MHz SODIMM / 120GB Kingston® HyperX 3K SSD Disk SATA-III 6GB/sn / 1TB Hitachi Travelstar 7K1000 32MB 7200RPM / 8x Super Multi DVD-RW / CD-RW Combo Sürücü / Windows 8.1

Arkadaşlar bu notebooku aldım saat 7 de elime ulaştı fakat şöyle bir sorunum var power tuşuna basıyorum sistem açılıyor ama ekranda tepki yok yapmam gereken başka birşey mi var, ne yapmam gerekiyor ? yardımcı olursanız sevinirim

• Harici bir monitöre bağlıyıp sorun hakkında biraz daha bilgi sahibi olabilirsin.Ama önerim focusbilgisayarı araman.
  • okean101 O kullanıcısına yanıt
    dostum 18 de kapanıyor malesef
  • Power Tuşuna bastıktan hemen sonra sürekli olarak del tuşuna basın basılı tutmayın tık tık diye basın eğer bios ekranı gelmesse bi sorun var demektir önce telefonla bi görüşün böyle sorun var deyin değişim isteyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazx_53 -- 3 Haziran 2014; 20:05:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1NoFear1

Biliyorumda yeni geldi heycanlısınız heycanla daha büyük zararlar çıkmasın diye yetkiliye başvurmadan birşey yapmayın bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: okean101

quote:

Biliyorumda yeni geldi heycanlısınız heycanla daha büyük zararlar çıkmasın diye yetkiliye başvurmadan birşey yapmayın bence :)

başka bilgisi olan arkadaş var mı bu konuda, çözümü bulamazsam zaten her türlü yarını bekmelek zorundayım. Lcd de hiç bir tepki yok, windows cd sini açtım taktım ama gene tek bir tepki yok ekranda, çözümü bilen biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: lazx_53

Power Tuşuna bastıktan hemen sonra sürekli olarak del tuşuna basın basılı tutmayın tık tık diye basın eğer bios ekranı gelmesse bi sorun var demektir önce telefonla bi görüşün böyle sorun var deyin değişim isteyin.

malesef gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: okean101

quote:

Alıntıları Göster
    Bataryası şarj dolu olmayabilir, prize takıp 10 dk bekleyiniz.
    10'da sonra bi power tuşuna basınız.
    Açılmazsa eğer Müşteri Hizmetlerini arayın.

Not:Açılırsa eğer iyi günlerde kullanınız.

<
    >
    <

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lazx_53

Power Tuşuna bastıktan hemen sonra sürekli olarak del tuşuna basın basılı tutmayın tık tık diye basın eğer bios ekranı gelmesse bi sorun var demektir önce telefonla bi görüşün böyle sorun var deyin değişim isteyin.

malesef gelmiyor

Ozaman sorun donanımsaldır.Yarın arayıp konuşduktan sonra kargolayın.
  • Soru saçma olabilir ama genellikle işletim sistemi olmadan geliyor zaten monsterlar diye biliyorum. Freedos ya da linux? Üstünde işletim sistemi Kurulu mu biliyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shario

Soru saçma olabilir ama genellikle işletim sistemi olmadan geliyor zaten monsterlar diye biliyorum. Freedos ya da linux? Üstünde işletim sistemi Kurulu mu biliyor musunuz?
    windows 8 aldığım için kurduklarını sanmıyorum ama normalde lınuxle gelıyor.
  • Katılıyorum Freedos olabilir , bios a girip biostan Freedos U Windows olarak seç DVD kısmını çalıştır konutunu başa al
  • Eğer aldıysanız Kurulu şekilde gönderirler herhalde. Ya da Size CD KEY mi verdiler Windows 8 ile ilgili? Sanırım Monster yetkilisi bir cevap verecektir buradan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shario

Eğer aldıysanız Kurulu şekilde gönderirler herhalde. Ya da Size CD KEY mi verdiler Windows 8 ile ilgili? Sanırım Monster yetkilisi bir cevap verecektir buradan.
    kurulmasını ıstemıstım ama kapalı bır sekılde geldı wın 8 bende anlamadım
  • ramleri kontrol edin. Buyuk ihtimal bundan oluyordur. Geçende bir müşteride böyle olmuştu, sorunu ramlerdi. Galiba bıraz bastırmak gerekiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

ramleri kontrol edin. Buyuk ihtimal bundan oluyordur. Geçende bir müşteride böyle olmuştu, sorunu ramlerdi. Galiba bıraz bastırmak gerekiyordu.
    daha ilk günden daha fazla sıkıntı çıkarmamak adına içini açmak istemiyorum bakalım ne olacak, insanın isteği kursağında kalınca baya kötü oluyor.
  • quote:

daha ilk günden daha fazla sıkıntı çıkarmamak adına içini açmak istemiyorum bakalım ne olacak, insanın isteği kursağında kalınca baya kötü oluyor.

Sıkıntı etmeyin hocam yardmcı olurlar sizleride anlıyorum tedirğin oldunuz. Fakat hallederler yarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monster T7

quote:

Sıkıntı etmeyin hocam yardmcı olurlar sizleride anlıyorum tedirğin oldunuz. Fakat hallederler yarın.

zar zor evdekiler monster a ikna ettik, şimdi demedikleri şey kalmadı ekstra sinir oldum ve komik olan tarafı yarın 8 30 17 30 arası işteyim yani notebook yanımda olmayacak
  • quote:

quote:

quote:

zar zor evdekiler monster a ikna ettik, şimdi demedikleri şey kalmadı ekstra sinir oldum ve komik olan tarafı yarın 8 30 17 30 arası işteyim yani notebook yanımda olmayacak

Sıkıntı etmeyin hocam 15 gün içinde zaten iade hakkınız var koşulsuz. Sorun olmaz destek verirler.

• quote:

quote:

quote:

Hocam sakın müdahale etmeyin az işten çok iş çıkar.Yarın kutulayıp laptobu iş yerinize getirin övle paydosunda aras korgaya karşi ödemeli verin kısa sürede hallolmuş olur.İşletim sistemini yüklemeyi bilmiyorsanız işletim sisteminide driverlerinide yükleyin diyin oda aradan çıkmış olur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.