Şimdi Ara

mozilla firefox yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar firefox tan aöf derslerini indiriyordum indirme yeri olarak masa üstünü seçtim 7-8 tane ders indirdim ama dosyaları pc de bulamadım. firefox indirilenlerden kullanabiliyorum ama ben dosyaları pc den mp3 playere atcağım için dosyalar lazım nasıl pc ye aktarırım acaba. lütfen yardım edin. saygılar.

• temp'e bak büyük ihtimal dosyaların oradadır.
    bilgisayarım- üst menüde araçlar-klasör seçenekleri-görünümden gizli dosyaları gösteri seç uygula de
    daha sonrayerel disk c(sistemin kurulu olduğu bölüm)-document setting-xxxx(kullanıcı isimli dosya)-local settings-temp(burada olması lazım)
  • yok arkadaş dosyalar firefox ta gözüküyor ama pcme inmiyor. indirme yeri masaüstü ama indirdiğimde masa üstüne gelmiyo anlamadım gitti
  • araçlar>indirme yöneticisi orda gözüküyosa sağ tıkla bulunduğu dizini aç de
    büyük ihtimal temp dosyasına atıyodur bendede öle oluyo masaüstüne inmesi lazım normalde kayıt yeri ora ama tamp dosyasına atıyo arkadaş anlatmış onun dediği şekilde oraya bak..
    yada bende olumştu bi kere dosya iniyodu ama mozillayı kapayınca siliniyodu sendede bu olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: heihachimihima

yok arkadaş dosyalar firefox ta gözüküyor ama pcme inmiyor. indirme yeri masaüstü ama indirdiğimde masa üstüne gelmiyo anlamadım gitti

arkadaşım acaba baktınmı dediğim yerede yok diyorsun.yoksa ben masaüstünü göstermiştim orada yoksa yokturmu diyorsun.
    birde dosyanın adını yazarak arama yap pcde.
  • boransavas arkadasımın dediği gibi __araçlar>indirme yöneticisi orda gözüküyosa sağ tıkla bulunduğu dizini aç de ___

biliorum masaüstü seçili olduğu halde masaüstüne atmıo genelde..

Ben bunun için bulunduğu dizin klasörü warya ( Temp di sanırım) onun kopyasını masaüstüne attım ;) her zaman gözümün önünde Hem böle daha iyi hangi dosya olursa olsun kabak gibi ortada kalmıo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.