Şimdi Ara

ms intellipoint 1.1a(mouse) usb sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende Microsoft intellimouse 1.1a var ve 8 ay a yakındır kullanıyordum.Ancak gecen 2 hafta once clan macım oldugu ıcın mouse u cıkardım ve cafe ye goturdum taktım kullandım buraya kadar hersey tamam ancak eve gerı geldıgım zaman enteresan bır durum ortaya cıktı.

Optic mouse un kırmızı ısıgı 5 dakka ya yakın bı surede sonuyodu.Halada sonmeye devam edıyor.1-2 dakka ıcınde optıc sensor frame atlamaya baslıyor ve 5 dakka sonra ısıgı sonuyor.Bu olay durduk yere oldugu ıcın kesın bı kanım olmadı.

Test etmeye basladım acaba sorun nerde dıye.Once 2 usb gırısınden otekısıne taktım mouse u ama sorun yıne olmaya basladı.Daha sonra mouse uun usb sının ucuna ps2 klıpsını takıp ps2 den mouse u kullanıyım dedım ve saatlerce calıstı.O zaman dedım sorun ya mouse ta yada usb gırısınde ama usb gırısıne ne takarsam calısıyor.Hatta baska usb mouse geetırdım taktım yıne calısıyor.Mouse um usb calısmıyor ancak ps2 den sorunsuz calısıyor.Buna bı cozum bulamadım!!

En sonunda servıse gonderdım ve emındım bı seyden haberı olmayan adamaların sorunu bıle bulamıyacaklarından.2 hafta sonra mouse 4 gun test edıldı ama sorun yok gıbı bı yazıyla mouse u gonderdıler !!

Saygılar.

• :) 4 gün kullandık memnunuz ha.
    Bence saçma olacak ama sorunu tam bilmediğim için söylüyorum.Bu konularda tam bi yorum yapamadığım icinde. (Neyse makinayı tekrar kurduğunda aynı sorunu almıycaksın sende.)=
  • hatta usb portuna guvenmedıgım ıcın ek kablo ıle extra 2 tane ılave 0 usb portu taktım.Onda denedım yıne aynı sorun oldu.Benım anlamadıgım kısım su, usb den calısmayan mouse nasıl oluyoda usb nın ucun ps2 den baglanmasını saglayan bısey takınca calısıyo bunun cevabını bırı versın bana delırıcem yakında cunku.
  • Bende Microsoft NoteBook Optical Mouse var, 1.5 yıldır kullanıyorum son bir ayda resmen saçmalamaya başladı. Durup dururken optik ışık sönüyor, belirli zaman aralıklarıyla da değil. USB den bağlanıyor, ben de onceleri usb de mi sorun dedim, diger 4 porta taktım, sorun devam ediyor.

Baska notebook larda deniyorum, sorun devam ediyor, desktop pc de denedim sorun devam ediyor, henuz neden kaynaklandigini anlayamadim, Mikisofta mail attim, garanti kapsamında tamir ettirin dedi :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.