Şimdi Ara

MSİ BİOSLARI HATALIMI??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaslar bu 1.8 biosunda sıcaklık yanlıs gösteriliyor galiba.amd venice 3000+ işlemcim var. 2600 mhz da 30 derece iken 1.8 biosunda default ta 33 ten assaga inmiyor. diger yukarı biosları yükledim sorun düzelmedi. sizde de böyle bir sorun varmı.tesekkurler

• bizim arkadaş indirmişti aynı board için bios yükledi bilgisayar açılmadı.hatalı bios yüklenmiş sonra eski biosu yükledi de düzeltti yani hatalı olma ihtimali yüksk.
  • msi anakartlarda tipik bir sorundur bu...
    bi dahaki seferede sakın msi mobo alma
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiMarzio

msi anakartlarda tipik bir sorundur bu...

imzandaki karttan bende kullandım,,haklısın tam bir takoz;ama msi ın üretim politikasına bi göz atmalısın..msi 2çeşit anakart yapar iyi ve kötü olarak..mesela seninkinden örnek vereyim seninki msi ın en ucuz nf2 chipsetli anakart ıdır ve kötüdür,,yanlış anlama ben de kullandım,,ama seninkinin fsr modeli 245fsb yi görebilen canavar gibi biseydir..

gelelim arkadasınkine..aynı kartı suan ben kullanıyorum ve gayet memnunum..300fsb günlük..ama biosunu update etmelisin dogru temp göstermesi için ben en son sürümü kullanıom bi sorun yok,tavsiye ederim..

platinium serisi iidir..neo2 fx falan modellerde aynı arkadasın dedigi gibi 5para etmez o.c yönünden..

• quote:

Orjinalden alıntı: hey

quote:

Orjinalden alıntı: DiMarzio

msi anakartlarda tipik bir sorundur bu...

imzandaki karttan bende kullandım,,haklısın tam bir takoz;ama msi ın üretim politikasına bi göz atmalısın..msi 2çeşit anakart yapar iyi ve kötü olarak..mesela seninkinden örnek vereyim seninki msi ın en ucuz nf2 chipsetli anakart ıdır ve kötüdür,,yanlış anlama ben de kullandım,,ama seninkinin fsr modeli 245fsb yi görebilen canavar gibi biseydir..

gelelim arkadasınkine..aynı kartı suan ben kullanıyorum ve gayet memnunum..300fsb günlük..ama biosunu update etmelisin dogru temp göstermesi için ben en son sürümü kullanıom bi sorun yok,tavsiye ederim..

platinium serisi iidir..neo2 fx falan modellerde aynı arkadasın dedigi gibi 5para etmez o.c yönünden..

dostum bu en son sürümünü yükleyince ve işlemciye o*c yapınca biosa girememe sorunu olusuyor.yazzma cizgisi yanıp sönüyor deleteye basınca. bi kaç kişi de böle sorunlar duymustum. suanda 1.7 sürümünü kullanıyorum.işlemci 28 derece 2250 mhz da. sorun düzeldi

• ha o sorun hep var son version da bende az küfretmedim ona..mecbur pc yi manuel kapatıom...tekrar açtıgımda bios a giriyo..ilginç ama yle..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.