Şimdi Ara

msi fx5200 fanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar. 2 hafta önce 128 mb 128 bit veri yollu msi td128 fx5200 ekran kartı aldım(üzeri kırmızı). Fakat üzerinde fan yoktu; üzerinde msi yazan altın rengi heat sink vardı. Ancak bilgisayara tanıttıktan ve kendi 3d overclok programını yükledikten sonra fanda sorun var diye uyarı veriyor. Bu karttan kullanan varsa fanlı mı fansız mı olduğunu söyleyebilirse sevinirim. Şimdiden cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.

• td 128 modeli fanlı modelide war fansızda ancak yanlış bilmiosam altın renkli fanlı olcak şefaf fan war ortasında soğutucunun
  • Aeneis kartın rengi kırmızı. Ben internette baktım yeşil olanlarda fan gözükmüyor. Kırmızıların hepsinde gözüküyor. Türkiye'de satılanlarda durum nedir? Kullanan varsa onu soruyorum.
  • benim kullandığım kırmızı pcb ve fanlı seninkini sökmüşler ozaman
  • ondan şüpheleniyorum. Bu yüzden bilgi toplamak için bu konuyu açtım. sağolasın.
  • Nerden aldınız kartı? O kartta olması lazım aslında ama emin değilim.
  • hartın kodu ne 8907lerde fan oluyor........
    üzeri dediğin pcb mi kırmızı¿
  • overlock yapmadan soğutucuya gerek bence başuna alma derim
  • SENİNKİ BÜYÜK İHTİMALLE 8912 FAN OLMADIĞINA GÖRE. 8907 MODELLERİNDE FAN VAR HEMDE KALİTESİ FENA SAYILMAZ. GEÇEN SENE MSI MARKA EKRAN KARTLARINDAKİ ÖZEL DİZAYN FANLAR BAYA Bİ ÖNPLANA ÇIKARILDI, HATTA BU FAN TASARIMININ KAZANMIŞ OLDUĞU ÖDÜLLER VAR. ŞANSIN VARSA HEMEN FANLI MODELİYLE DEĞİŞTİR. PASİF SOĞUTMALI VGA İLE FANLI SOĞUTMALI VGA PERFORMANSI HİSSEDİLİR DERECEDE OLUYOR;ÖZELLİKLE BU SICAK YAZ AYLARINDA. AYRICA MSI 5200 MODELLER ARASINDA BÜTÜN İNCELEMELERDE KULLANICILARA ÖNERİLEN BİR KARTTI. BEN ASUS KULLANDIM SENELERCE YAKLAŞIK 1 YILDIR MSI KULLANIYORUM GAYET GÜZEL.

SONUÇ OLARAK: TERCİH DOĞRU MODEL YANLIŞ.
  • Arkadaşlar Yazıcıoğlu'nda araştırdım. Pasif soğutmalı olan da var fanlı olan da. Benimki pasif soğutmalı;ancak pasif soğutma metalinin üstüne bir ekran kartı fanı taktım ve gayet iyi oldu. Overclokta sorun çıkarmıyor.
  • nasıl memnunmusun karttan? bende düşünüyorum aynısındanda. birde nerden ve kaça aldığınıda yazarsan sevinirim...
  • dediğin kartdan bende de var ve fanlı sadece yeşil ve 3.6ns ram olan modelinde fan yok.128 bit lik versiyondan bahsediyorum tabi
  • Karttan memnunum.Ancak bütçem elveriyorsa biraz daha para ekleyip daha iyi bir ekran kartı alabilirsin. Yazıcıoğlunda araştırma yaparsan uygun bir fiyata bulursun. Ben Orjinal Bilgisayardan aldığımda 78$+kdv idi(128 bit). Geçen hafta Yazıcıoğlunda sordum, 60+kdv ancak 64 bit versiyonu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: star008

Arkadaşlar Yazıcıoğlu'nda araştırdım. Pasif soğutmalı olan da var fanlı olan da. Benimki pasif soğutmalı;ancak pasif soğutma metalinin üstüne bir ekran kartı fanı taktım ve gayet iyi oldu. Overclokta sorun çıkarmıyor.

kardeş o fanı nasıl taktın? bi anlat bizde takalım fan bayaa ısınıyo çünkü
  • Arkadaş kartı Yazıcıoğlu'na götür orada fan satan yerler var onlar takıyor. Üstelik 4-5 milyon lira.
  • kırmızı pcbli bi msi 5200 almıştım birine.Heatsink falan yoktu.Adamlar direk chipin üzerine şeffaf bi fana takmışlardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.