Şimdi Ara

Msi 'Ge' Serisi Kullanıcıları Kulübü (ANA KONU) (1019. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.397
Cevap
167
Favori
835.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10161017101810191020
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar MSI GE70 2oe xtr267 laptopuma uyumlu yeni fan aldım fakat fan 1 kere dönüp duruyor bu sorunu nasıl çözerim daha önce aynı sorunu yaşayan oldu mu?
  • arkadaşlar msı dizüstü pc de bios üzerinde ram ayarı yapabilirmiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: diabl0

arkadaşlar msı dizüstü pc de bios üzerinde ram ayarı yapabilirmiyim.

Laptopların BIOS'unda "Overclock" menüsü olmadığı için işlemci ve bellek hızlarını değiştiremesin hocam. Zaten değiştirmek de istemezsin, overclock sonrası sıcaklık sorunuları yüzünden sistem bile açılmaz.

• GE66 Raider 

Takip

• Merhaba arkadaşlar.

Elimde MSI GE70 20E İ5 işlemcili laptop var yaklaşık 7 yıldır kullanıyorum. Allah nazarlardan korusun maşallah hala taş gibi ama sanırım BİOS PİLİ bitti her açmama bios kendini sıfırlıyor. Arka kapağı açtım baktım bunun bios pili diğer laptoplarınki gibi değil. Siyah bir bandın içine koymuşlar ama band açılmıyor dolaysıyla pilin markası voltajı okunmuyor. Daha önce BİOS PİLİ değiştiren oldumu. Nedir bunun markası modeli birde nereden bulurum bu pili çünkü model epey eski artık driverı bile bulunmuyor çünkü. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• Arkadaşlar benim msi birden kapandı bir daha açılmıyor neden olabilir acaba ?

Yardımcı olabilecek birisi var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cihantanyeri

Arkadaşlar benim msi birden kapandı bir daha açılmıyor neden olabilir acaba ?

Yardımcı olabilecek birisi var mıdır ?

Eğer hala açılmıyorsa fatura + kutuyu hazırlayıp bir an önce teknik servise göndermelisin hocam.

http://www.servispoint.com/iletisim.aspx

• Merhaba arkadaşlar

Ben de Msi GE72 2QL APACHE var

Cihazıma ssd taktırmak istiyorum

Cihazın sitesınden gırdıgım de m2 destegı gorunuyor

Bu linkteki samsung ssd alsam desteklermi?

https://www.trendyol.com/samsung/860-evo-m-2-sata-ssd-disk-250gb-mz-n6e250bw-p-2552761?tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:electronics_y:electronics_z:bilgisayar-tablet-aksesuarlari_t:dsa_product_productsup_gl_s_&gclid=Cj0KCQiAnKeCBhDPARIsAFDTLTJF745AorqNNkTkhNZICtakkqgI7cxfEj9MZ4p3Syca-0gjw0i-JrIaAvzUEALw_wcB

BU resımde ürün sayfasındakı bılgılendırme

• quote:

Orijinalden alıntı: fergusonnn

Merhaba arkadaşlar

Ben de Msi GE72 2QL APACHE var

Cihazıma ssd taktırmak istiyorum

Cihazın sitesınden gırdıgım de m2 destegı gorunuyor

Bu linkteki samsung ssd alsam desteklermi?

https://www.trendyol.com/samsung/860-evo-m-2-sata-ssd-disk-250gb-mz-n6e250bw-p-2552761?tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:electronics_y:electronics_z:bilgisayar-tablet-aksesuarlari_t:dsa_product_productsup_gl_s_&gclid=Cj0KCQiAnKeCBhDPARIsAFDTLTJF745AorqNNkTkhNZICtakkqgI7cxfEj9MZ4p3Syca-0gjw0i-JrIaAvzUEALw_wcB

BU resımde ürün sayfasındakı bılgılendırme

• STORAGE - Up to 256GB SSD(1 x M.2)+ 1TB HDD 7200rpm

Bu SSD'yi sorunsuz kullanırsın hocam. 

• Selamlar, GE62 2QC 663TR kullanıyorum cihazın garantisi biteli baya oldu, menteşeleri ekranı tutmayacak hale geldiği için çerçeveleri kasaya yapıştırmıştım, şuanda bu şekilde bile artık sabit durmayacak hale geldi. Benzer sıkıntı yaşayan oldu mu ve bu modelin palmrest, alt kapak, çerçeve, menteşelerini Türkiye'de bulabileceğim bir site biliyor musunuz?

Servis kasa değişimi için 210$+KDV teklifi verdi

• Merhaba Msi GT70 başka bir deyişle Monster Tulpar v2.6 meşhur bir için fan hız ayarlama yazılımı mevcut.

İnternette çokça forumda paylaşılmış ama linkler hep ölü, zar zor bir tane buldum burada da paylaşayım:

Dave Pearson's GT70 FAN CONTROL v1.6.3

https://www.mediafire.com/file/p2sif65327w5bx3/GT70_Fan_Control_V1.6.3_setup.zip/file

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 22 Kasım 2021; 17:33:39 >
  • msi ge66-262tr modeline sahibim 3 tane sıkıntım var. birincisi ekran arada kayıyor, ikincisi laptop elektrik çarpıyor veya elektrik sesi geliyor adaptörü topraklanmaya sahip sizce laptoptan mıdır yoksa uzatma kablosu kullanıyorum, ondan kaynaklı mıdır, üçüncüsü ise sesi fulleyince klavye tuşları ses yapıyor bu problem midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kebbab -- 27 Kasım 2021; 1:28:21 >
  • 1 ay önce ge66 modelini aldım ama kasanın sol tarafında bulunan fandan sürtme sesi geliyor çok hafif şekilde. Bu kronik bir sorun mu yoksa elektronik şansı mı.
    Ayrıca biz yapabilirmiyiz yoksa servise mi göndermek mantıklı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • aydnksvl kullanıcısına yanıt

Bu modelde bahsettiğin şekilde kronik sorun yok hocam. Garanti kapsamında teknik servise gönder hallederler.

• Merhabalar, 2019 yılında aldığım GE75 Raider 9SE model bilgisayarımda S,D ve C harfleri silindi. Garanti kapsamına girer mi değerli forumdaşlar ?

• tuşların basımında veya işlevinde sıkıntı yoksa girmeyebilir. servisi arayıp bilgi almakta fayda var göndermeden önce.

• sroad kullanıcısına yanıt

Tamamdır hocam teşekkürler, tuşların fonksiyonlarında herhangi bir sıkıntı yok sadece görüntü olarak kötü duruyor o kadar.

• rica ederim. eğer bu durumdan rahatsızsanız servisi arayıp bilgi alın hocam, bu durumda ücretsiz klavye değişimi yapılıyor mu benim bir bilgim yok maalesef.

• Teknik servisle irtibata geçip sorun hocam, yardımcı olurlar.

www.servispoint.com
    ServisPoint - Türkiye'nin en yaygın ve kaliteli servis markası
    http://www.servispoint.com/iletisim.aspx
  • 
Sayfa: önceki 10161017101810191020
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.